Recommended Posts

Napisano (edytowany)

logo-sklep.png 

Dzień dobry, chciałbym zaprezentować Wam instrukcję, jak założyć sklep na stronie sklepcs.pl

Funkcje, które w tej chwili dostarcza sklepcs.pl:

1. Możliwość tworzenie usług w oparciu o dowolną flagę.

2. Możliwość tworzenia pakietów o dowolnej długości i cenie.

3. Plugin sourcemod, który przydziela flagi użytkownikom o danym steam_id.

4. Plugin sourcemoda umożliwiający zakup usług bezpośrednio w grze

5. Logowanie poprzez steamid lub email+hasło.

6. Wirtualne portfele graczy, za pomocą których mogą kupować usługi

7. Doładowanie portfela za pomocą PSC, PayPal, przelewów ekspresowych, blik, skinów CS:GO, SMS, wygenerowanych kodów oraz ręcznie przez admina.

8. Wszystkie metody płatności działają automatycznie, bez potrzeby ingerencji admina!

9. Plugin na serwerze pobiera wszystkie informacje z strony www - nie trzeba go przekompilowywać.

Funkcje planowane do dodania:

1. Integracja z SourceBans

2. Możliwość ustawiania rabatów dla użytkownika i zdobywania rabatów przez użytkowników

3. Panel do przeglądania i zarządzania aktualnymi VIPami w bazie

.

Serwis jest nowy i nie jest na razie pobierana dzienna opłata za korzystanie z serwisu. Pobierane są jedynie prowizje od transakcji zgodnie z aktualnym cennikiem. Zachęcam do wejścia na stronę i zapoznania się z pozostałymi instrukcjami.

Edytowano przez live4net
  • Like 2

Jeśli nie ma jakiegoś API SMSowego, to dodaję je na życzenie klienta najczęściej w ciągu 24 godzin. Jeśli będzie zainteresowanie z integracją API jakiejś firmy od przelewów, to też jestem w stanie je dodać, jednak będę potrzebować więcej czasu.

Jakie są rozliczenia?

Przyklady

a) API SMS np Pukawka -> 90% wartości sms (tak?) czyli SMS za 10 zł, z tego bez sklepucs by było te 5 zł to przez sklep 4,5? -> Dodawane automatem te 4,5? Czy po X czasie?

b) PayPal -> Rozliczenie jakieś finansowe z urzedem na twojej głowie, osoby na która jest sklep? Bo nie widzę tego nigdzie na stronie z informacjami? -> Z automatu przelewa czy tak samo po x czasie?

b) Skiny: Przelew jest na konto na jakis host? paypal? czy konto bankowe? 

Domyślam się że sklep działać bedzie na jakieś licencji ? 

Napisano (edytowany)

a) Podajesz w sklepie swoje API z pukawki i dostaniesz na pukawce tyle za ile ktoś wyśle SMS. Np. w pukawce przy SMSie za 11.07 zł, do Twojego portfela pukawki wpływa 5,87 zł. Sklep pobiera prowizję w wysokości 2% wartości SMSa, więc 22 grosze prowizji. Podsumowując --> Do konta pukawki dostajesz 5,87 zł z Twojego konta sklepu odchodzi 22 gr.

b) Środki z przelewów, PSC, PayPal, BLIK trafiają na Twoje konto sklepu - ja rozliczam wtedy US w swoim zakresie. Środki możesz przeznaczyć na dalsze utrzymanie sklepu lub tokeny. Jeśli chcesz zwrotu zgromadzonych środków, to wtedy to co Ci przeleję będzie jakimś dochodem i należałoby z tego w swoim zakresie podatek odprowadzić. Jeśli ktoś prowadzi działalność, to w przypadku zwrotu wystawia mi fakturę. Ja opłacam wtedy fakturę, dlatego prowizja za wypłatę przy działalności jest dużo niższa. Wypłata jest realizowana ręcznie na koniec miesiąca lub po przekroczeniu 100 zł na koncie sklepu.

b2) Za skiny oddaję skiny, nie zajmuję się spieniężaniem skinów (póki co). Więc jak Twoi gracze przekażą do bota skiny o wartości 10 euro, to ja przekazuję Tobie skiny o wartości 10 euro. Prowizja (10%) za skiny zostaje odjęta z konta sklepu (w przypadku skinów za 10 euro będzie to ok. 4,4 zł).  Skiny przekazuję ręcznie na koniec miesiąca lub po przekroczeniu 20 euro. Być może w przyszłości rozważę opcję wypłaty PLN za skiny.

Tak, dzienny koszt za licencję to 30 gr (ok. 9 zł/miesiąc). Jest to pobierane z konta sklepu. Przy założeniu sklepu trzeba wpłacić minimum 10 zł na jego konto. Na to samo konto trafiają tez środki z wpłat Psc, PayPal, Przelew, Blik i po uzbieraniu 100 zł można je wypłacić. W tej chwili koszt za licencję (30 gr) nie jest pobierany z konta sklepu i przez najbliższy miesiąc na nie planuję tej opłaty egzekwować.

Edytowano przez live4net
  • Like 1

W sklepie pojawiło się kilka zmian:

- możliwość ustawienia grafiki do każdego pakietu

- dodano możliwość ustawienia promocji pakietu

- możliwość dodania swojego regulaminu sklepu i regulaminu SMS

- bardziej rozbudowany edytor tekstu (dodano możliwość zmiany kolorów oraz rozmiaru czcionki, itp.)

- dodano nowe API SMS

- zmieniono (poprawiono) wygląd interfejsu

- dodano przycisk "zwroty" umożliwiającego zamianę środków na tokeny na csgotokens.com lub zażądanie zwrotu zgromadzonych środków na PayPal.

- inne drobne zmiany o których już nie pamiętam :)

Przykład już skonfigurowanego sklepu: http://sklepcs.pl/?p=tk2

Mój sklep testowy: http://sklepcs.pl/?p=nowysklep

Czyli nie będzie możliwości stawiania sklepu na własnym serwerze WWW?

Na chwilę obecną nie planuję dodania takiej funkcji. Całkiem możliwe, że za jakiś czas dodam możliwość postawienia sklepu na subdomenie (np. sklep.cs-placzabaw.pl), jednak dalej będzie on na moim serwerze www. 

Kolejna aktualizacja:

1. Dodany system rabatowy

• możliwe przyznawanie rabatów za wydaną walutę - im więcej ktoś wydaje tym ma większy rabat
  • możliwość przyznania rabatu, za to że użytkownik ma aktywną w tej chwili już jakąś usługę (np. VIP)
  • możliwość przyznania rabatu na jakiś pakiet (dla wszystkich użytkowników)
  • możliwość przydzielania rabatu przez administratora dla konkretnego użytkownika

2. Integracja z sourcebansami

• możliwość kupowania unbanów, ungagów i unmutów
  • możliwość ustalenia ceny za każdą godzinę blokady - cena rośnie dłuższa jest blokada

3. System zarządzania usługami

• sklep pobiera przez API zawartość bazy danych z VIPami i wyświetla aktywne usługi
  • możliwość edycji danych (zmiana czasu, flag, immunitetu, itp.)
  • możliwość kasowania i dodawania usług

4. Możliwość ustawienia swojej subdomeny jako adres sklepu.

Filmy szkoleniowe: http://sklepcs.pl/?t=instrukcje

Od dzisiaj sklep można założyć już od 2 zł (wcześniej minimalna wpłata wynosiła 10 zł) no i w dalszym ciągu nie są pobierane dzienne koszty utrzymania sklepu (oszczędność 9 zł / miesiąc).

• Like 1

No dobrze, a kiedy uwagi, które ja dałem zostaną uwzględnione? Bo naprawdę ten sklep może ma potencjał, ale go nie wykorzystujecie. Za dużo jest tych pierdół, o których wspomniałem. Szczególnie ten banner ładowany za każdym razem, gdy wchodzimy do jakiejś zakładki. To odstrasza, bo najlepsze efekty są po wejściu do sklepu, ale przy jego ciągłym korzystaniu staje się to irytujące. Wystarczy, że jedną opcję kliknę i już mam dosyć kupowania czy przeglądania. 

1 godzinę temu, Neste napisał:

No dobrze, a kiedy uwagi, które ja dałem zostaną uwzględnione? Bo naprawdę ten sklep może ma potencjał, ale go nie wykorzystujecie. Za dużo jest tych pierdół, o których wspomniałem. Szczególnie ten banner ładowany za każdym razem, gdy wchodzimy do jakiejś zakładki. To odstrasza, bo najlepsze efekty są po wejściu do sklepu, ale przy jego ciągłym korzystaniu staje się to irytujące. Wystarczy, że jedną opcję kliknę i już mam dosyć kupowania czy przeglądania. 

Już dawno zostały uwzględnione. Właściciel sklepu może w ustawieniach sklepu wyłączyć animację banneru. System rabatowy tez już jest wprowadzone. A plugin do kupowania usług na serwerze był od początku dostępny.

Zawsze swego chroni się bardziej prawda?

Może pomysł fajne ale wykonanie ...

Bezpieczeństwo to podstawa, po tym ss nie wydaje mi się żeby to i twój sklep na placuzabaw był na 100% zabezpieczony https://scr.hu/oloLZZ  

Niestety screen nie dzieła, więc nie jestem w stanie odnieść się do niego. Na dniach uruchomię nowe funkcję w sklepie. Poinformuję o nich wkrótce w tym temacie.

Nowości w sklepie:

1. System uprawnień

• Możliwość nadania admina w sklepie dowolnemu użytkownikowi 
  • Możliwość przydzielenia uprawnień do konkretnych zakładek

2. Możliwość integracji sklepu z dowolnym pluginem wykorzystującym bazę mysql (np. Zephyrus Store, COD MOD, CT bany, pluginy prywatne, itd.)
3. Możliwość podłączenia własnego konta PayPal

• Wszystkie wpłaty za pomocą PayPala idą od razu na Twoje konto
  • Wymagane jest posiadanie konta PayPal Biznes
  • PayPal pobiera 0,8 zł + 2,9% prowizji od każdej transakcji, z tym że. do każdej transakcji PayPalem doliczane jest 80 gr, któe pokrywa kupujący.
  • Prowizja dla sklepu: 7% - jest ona odpisywana z konta sklepu.
  • W przypadku braku PayPal Biznes, możliwe są wpłaty na PayPal na konto sklepu. Zasilają one wtedy konto Twojego sklepu. Istnieje możliwość zwrotu środków zgromadzonych na koncie.

4. Zaktualizowany plugin sklepcs-zakup.smx

• Możliwość ustalenia własnej komendy do odpalenia menu z zakupami (cvar: sklepcs_komenda nazwa_komendy)
  • Odświeżanie listy VIPów, jeśli mapa nie zmieniła się od 30 minut

Świetna inicjatywa starego nieaktualizowanego już sklepu-sms od Seek'a. 

Na pewno skorzystamy z ów projektu, ponieważ zapowiada się świetnie. 

• Like 1

Nowości w sklepie:

1. Dodano możliwość tworzenia pakietów testowych - każdy gracz może wykorzystać (za darmo) taki pakiet tylko jeden raz. Może w ten sposób przetestować np. VIPa.
  2. Zaktualizowano plugin sklepcs-zakup.smx - usługi są od razu wczytywane po zakupie w grze, bardziej estetyczne i interaktywne menu.
  3. Dodano zakładkę aktualności, w której są informacje o wszystkich zmianach oraz powiadomienia o zmianach po zalogowaniu się do sklepu dla administratorów sklepu.
  4. Przeniesiono sklep na nową maszynę do Warszawy. Jeśli ktoś używa swoją domenę, to należy zmienić IP dla rekordu A w DNS.
  5. Dodano generator VIPów.

Napisano (edytowany)

Proszę dodać api firmy HostPlay.pl

Edytowano przez Botownia.pl

TPay dodany na podstawie dokumentacji ze strony, jednak nie mam go jak przetestować.

Nowości w sklepie:

• dodano możliwość zwrotu zgromadzonych środków na 1shot1kill
  • nowa wersja pluginu - oba wcześniejsze pluginy zostały połączone w jeden
  • dodano automatyczne generowanie pliku konfiguracyjnego przez plugin
  • dodano do pluginu komendę !info (aliasy: !koniecvip, !koniecvipa), która pokazuje za ile dni kończy się wykupiona usługa
  • dodano możliwość redagowania tekstu w zakładce portfel
  • poprawiono działanie API SMS-owych i dodano kilka nowych

26 minut temu, Mesharsky | H2K napisał:

Jeżeli można prosić o jakieś ss'y jak to wygląda w grze? W sensie całe menu?

Zrzut ekranu (2).png

Zrzut ekranu (3).png

• Like 1

Napisano (edytowany)

Mogę w 100% powiedzieć, że Adi to jedna z osób, które naprawdę przykładają się do tego typu projektów. A Sklep sam w sobie jest mega. Bardzo dużo funkcji, ładny design, który można zmienić, i działanie także bardzo dobre. Sam uzywam i jestem bardzo zadowolony. Jest to  idealny Sklep pod CS:GO i idealny zastępca dawnego Sklepu SMS Seeka, który nie jest update'owany od x czasu. A tutaj cały czas coś poprawiane, dodawane. Tak powinno wyglądać.

Polecam ogólnie każdemu sklep, bo innego i lepszego nie znajdą. ;))

Edytowano przez styllek
  • Like 1

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Devcio123
      Opis:    Mam na sprzedanie lay na siec serwerow ;)
      Cena:    260
      Płatność:  Przelew/paypal
      Kontakt:   GG 46371674, pw na forum lub http://steamcommunity.com/id/happy9292929/
      Allegro (nie wymagane):  Tak
      Zdjęcia:  

• Przez Fabiankk96
      Witam Chętnie zakupie serwer 1vs1 w csgo

Opis: Witam Chętnie zakupie rozkręcony serwer 1vs1 csgo od 25+ slotów 128tick rate, na hostingu Pukawka żeby można było przenieść ten serwer na moje konto na pukawce. Cena: do 200zł Płatność: Paypal/Psc Kontakt: Steam - http://steamcommunity.com/id/FabianK96/
    • Przez Umino
      Witam!
      Poszukuję dwóch adminów na mój serwer 3 maps z skinami i kosami.
      Informuję, iż ci dwaj admini będę posiadali owe stanowisko za darmo.
      Moje zalecenia:
      1. Najlepiej osoby +16,
      2. Osoby, które już posiadały admina na jakimś serwerze,
      3. Działające mikro,
      4. Osoby odpowiedzialne.

Zapraszam do zgłaszania się w wiadomości prywatnej.
    • Przez SnowWolf
      Opis: Witam, kupię serwer CS:GO
      Cena: 250zł
      Płatność: przelew / paypal (może być allegro)
      Kontakt: 
      http://steamcommunity.com/id/SnowWolfik
      GG: 44302010

- Musi być zabezpieczony
      - Tryb jest obojętny
      - Rozkręcony
      - Hosting - Pukawka, 1s1k...
      - Fajnie by było, jakby znalazły się jakieś unikatowe pluginy
      - Tr i sloty obojętnie