Recommended Posts

12 minut temu, live4net napisał:

Nowości w sklepie

• zmieniono cennik. Do tej pory było 0,3zł/dzień + 2% wartości doładowań za pomocą SMS. W tej chwili jest tylko 1% wartości doładowań sms (minimum 0,3zł/dzień). Miesięczny koszt utrzymania dla większości sklepów to ok. 9 zł
  • założenie sklepu kosztuje 9 zł - powinno starczyć to na utrzymanie sklepu przez 1 miesiąc
  • zaktualizowano API do integracji SB
  • na stronie głównej dodano zakładkę 'przykładowe sklepy'
  • zmieniono domyślny obrazek tła na bardziej cs-owy
  • użytkownicy sklepu nadal mogą korzystać z promocyjnej ceny na tokeny - 40gr/sztuka.

Wszystko pieknie gdyby pliki www moglybyc na wlasnym hostingu. Byłoby super :p

Ma to swoje plusy i minusy .... chociaż w zasadzie to minusów nie widzę? Z chęcią podejmę dyskusję na ten temat.

+ nie musisz martwić się o updejty

+ nie musisz martwić się o backupy

+ nie musisz martwić się o hosting

Edytowano przez live4net

@Mateusz8981 Możemy wystawić fakturę, jednak jesteśmy zwolnieni z podatku VAT, więc będzie to faktura z VAT 0%.

Edytowano przez live4net

Nowości w sklepie

• Dodano API do obsługi zewnętrznego pluginu LevelRanks
  • Dodano API do obsługi zewnętrznego pluginu MyJailShop
  • Dodano możliwość przesyłania walut pomiędzy użytkownikami (właściciel sklepu decyduje czy chce mieć tą opcję włączoną)
  • Nowa wersja pluginu (1.2.3), która zapisuje dodatkowe logi
  • Dodano API SMS od DotPay
  • Dodano możliwość zmiany favikonki

Nowości w sklepie

• Dodano możliwość bezpośredniej komunikacji z bazą danych (nie jest potrzebny plik api_client.php, wystarczy podać login i hasło do bazy)
  • Dodano możliwość generowania raportów z sprzedanych usług (z uwzględnieniem rodzaju usługi, daty, serwera, itp.)
  • Dodano możliwość przyjmowania przelewów na swoje konto MicroSMS. MicroSMS nie wymaga działalności ani podpisywania umowy, aby przyjmować płatności przelewem.
  • Dodano możliwość tworzenia usług, które są dostępne tylko dla wybranych grup użytkowników (np. adminów)
  • Like 1

Powodem może być nieprawidłowy link do loga ( http://images/logo-sklep.png ). Mi akurat i na chrome i firefoxie się wyświetliło, ale miałem już jeden przypadek, że sklep się nie ładował właśnie z tego powodu.

• Like 1

Podmiana loga rozwiązała problem.

Mam jedynie mała uwagę, gdy usuniemy całkiem link do loga, formularz w nim narzuca http:// co jest trochę bez sensu.

Dodatkowo mam propozycję odnośnie aktywnych usług czy możesz dodać aby one były sortowane po id, dacie ważności itp

Sortowanie po id, dacie ważności, nicku, flagach i serwerze już jest dodane :)

• Like 1

Już działa dobrze. Wcześniej nie działało, bo wszędzie był na sztywno ustawiony link do mojego sklepu testowego.

Napisano (edytowany)

Jeszcze jedna sprawa mnie męczy czy jest jakaś możliwość segregacji serwerów na stronie głównej sklepu, jeżeli nie czy jest opcja aby takie coś sie pojawiło?

Można by to zrobić coś na zasadzie jak fora, kategoria, dział , poddział itp

Edytowano przez szogun

Napisano (edytowany)

Funkcja dodana. Można ustalić dowolną kolejność serwerów, usług oraz pakietów, poprzez wpisanie cyfry w pole "kolejność".

Edytowano przez live4net
  • Like 1

Nowości w sklepie

• Dodano obsługę CS 1.6, TF2, CSS
  • Dodano API do płatności PSC GoSetti (środki trafiają od razu na konto GoSetti)
  • Bot przyjmujący skiny został napisany całkowicie od nowa - działa znacznie stabilniej, przyjmuje więcej skinów na raz, znacznie szybciej przetwarza wymiany i znacznie rzadziej odrzuca oferty
  • Nowa wersja pluginu (1.2.7). Podczas aktualizacji należy skasować stary config, żeby config wygenerował się na nowo (doszły nowe cvary)
    • wybór czy VIP ma być wczytywany na początku mapy, czy podczas łączenia clienta
    • możliwość zmiany przedrostka sklepcs.pl na inny w menu usług
    • dodano native, który zwraca ilość dni do końca VIP - native int IleDniVip(int client)
  • Możliwość przypisania usług dodatkowych (np. zakup kredytów, expa, itp.) do konkretnego serwera. Usługa ta wyświetla się wtedy po wejściu w wybrany serwer, a nie w menu głównym
  • Dodano możliwość sortowania aktywnych usług
  • Dodano możliwość zmiany kolejności wyświetlania w menu wielu elementów (np. serwerów, usług, pakietów)
  • Dodano logi z czynności wykonywanych przez administratorów sklepu

Dodatkowo zmieniliśmy cennik. Od dziś miesięczny koszt podstawowej wersji sklepu to tylko 9 zł! Ilość uzyskanych dochodów z SMS nie ma żadnego znaczenia. Podstawowa wersja pozwala bez limitu korzystać z wszystkich funkcji sklepu oraz płatności za pomocą dowolnego API SMS.

Obecnie jest to najtańszy komercyjny sklep SMS na świecie :)

Gdyby jeszcze była możliwość kupowania vipa za pomocą sms bez rejestracji byłoby git.

3 minuty temu, Blokers napisał:

Gdyby jeszcze była możliwość kupowania vipa za pomocą sms bez rejestracji byłoby git.

Jest taka możliwość. Będąc na serwerze, można kupić VIP za pomocą SMS. Nie trzeba być wcześniej zarejestrowanym.

4 godziny temu, live4net napisał:

Jest taka możliwość. Będąc na serwerze, można kupić VIP za pomocą SMS. Nie trzeba być wcześniej zarejestrowanym.

Mi bardziej chodzi po stronie webowej. Tak ogólnie myślę, że powinna być opcja wyboru czy chcesz się rejestrować czy nie. Nie każdy chce to robić dla vipa.

Rejestracji jako takiej nie ma, wystarczy się zalogować za pomocą steam. Żadnych dodatkowych informacji nie trzeba wpisywać. W zasadzie to szybciej jest się zalogować za pomocą steam, niż wyciągnąć steamid z konta. Dodatkowo logowanie za pomocą steam, wyklucza pomyłkę w wpisywaniu steamid. W każdym razie, klient nasz Pan, więc przemyślę to i możliwe, że dodam w jednej z aktualizacji.

• Like 1

Dodałeś obsługę CS 1.6, ale co z graczami NS, skoro jest logowanie przez steam? Może system rejestracji?

5 godzin temu, Nonie napisał:

Dodałeś obsługę CS 1.6, ale co z graczami NS, skoro jest logowanie przez steam? Może system rejestracji?

Dlatego mówiłem właśnie o systemie bez rejestracji, aby każdy mógł kupic tym bardziej NS. KOD SMS nik hasło i gotowe.

5 godzin temu, Nonie napisał:

Jeśli ktoś włączy obsługę CS 1.6, to odblokowuje się możliwość rejestracji konta bez steam. Można wtedy kupić VIPa w CS1.6 na nick+hasło.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez karakantoziomal
      Siemka, jest plugin, żeby dodawać skiny broni w postaci samego .vtf? Jeśli tak to dajcie linka jakiegoś, bo coś znaleźć nie moge xd

• Przez Dudnes
      Opis: Kupię rozkręcone serwery cs:go (tylko te hostingi pukawa, 1shot1kill, hostplay) 
      * minimum 2k w gt
      * dowolny mod
      Cena: do uzgodnienia
      Płatność: Przelew / PayPal 
      Kontakt: 
      Steam - https://steamcommunity.com/id/dudnes
      GG: 50231904
    • Przez bvrtusss
      Witam, jakiś czas temu stworzyłem swój serwer deathrun, nawet wyszedł, trochę osób wchodziło, na początku nie chciałem wgrywać pluginu na skiny i noże na swój serwer, żeby nie dostać bana, ale już po jakimś czasie coraz więcej osób chciało, żebym je dodał. No to próbowałem znależć tę dwa pluginy, gdzieś tam znalazłem wskazówkę, żeby poszukać na jakimś ruskim forum to znalazłem, wgrałem ale coś do końca nie grało. Póżniej zainstalowałem public wersje od samego developera/twórcy tego pluginu. Wszystko chodziło aż do czasu gdy dostałem bana i mój serwer został zablokowany.

Teraz nachodzi pytanie - jak zrobić żeby wgrać ten plugin, nie dostając bana, albo jakąś inną wersje jego? Może jest jakieś obejście które eliminuje zgłaszanie serwera i wyłapywanie przez valve tego pluginu? Proszę o pomoc!

Pozdrawiam, bvrtusss!
    • Przez sirmich
      Witam serdecznie, jak w temacie poszukujemy serwerów do gier na nasze forum ;)

Mamy ponad 50 tyś. użytkowników i codziennie odwiedza nas kilkaset osób, chcemy stworzyć bardzo dużą społeczność graczy, a do tego wiadome, potrzebna masa serwerów.
      Dlatego jeśli to czytasz, to nie czekaj i dołącz do Nas ze swoim serwerem, po 3 miesiącach dostaniesz od Nas 50 zł na reklamę / opłatę serwera itp. Oczywiście oferujemy także, pomoc finansową czy tam pomoc przy serwerze ;)

Na pewno nasza współpraca będzie owocna, przyjmiemy każdy serwer! Cs 1.6, CS:GO, Minecraft, Metin2 i inne! ;)

Kontakt:
      GG: 20470211
      Mail: [email protected]

Adres strony podam osobom zainteresowanym.