Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

np. możliwośc kupna 10 vipow na damym serwerze po czym aby zakupic przez inna osobe musiala by poczekac az komus wygasnie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na obecną chwilę, nie planuję wprowadzać taką usługę. Można jednak coś podobnego osiągnąć ręcznie - np. zmieniając cenę na 999, gdy liczba VIPów osiągnie określoną ilość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No fajny sklepik. A czy można do każdego serwera przypisać inne API?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sklep działa na zasadzie portfela, który jest wspólny w obrębie jednego konta. Dlatego przypisywanie do każdego serwera innego portfela mija się z celem, bo gracz i tak mógłby doładować portfel korzystając z jakiegoś API, a VIPa kupić gdziekolwiek indziej.

Można jednak założyć dla każdego serwera osobny sklep - wtedy portfele nie będą wspólne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sklepie jest mały błąd, jak admin doda ręcznie usługę typu vip,rezerwacja etc sklep jej automatycznie nie usuwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przetestowałem na moim testowym sklepie i skasowało nieaktywną usługę, którą dodałem ręcznie. Może usługa miała podaną nieprawidłową datę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm...

Kolejna usługa dodana przez admina ma format daty - 2018-09-09 16:12:00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodaj na steam, to spróbujemy to ogarnąć. Dodam jeszcze, że usługi nie są kasowane od razu jak się skończą, tylko po ok. 1 godzinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 5.08.2018 o 22:22, live4net napisał:

Dodaj na steam, to spróbujemy to ogarnąć. Dodam jeszcze, że usługi nie są kasowane od razu jak się skończą, tylko po ok. 1 godzinie.

Widocznie to musiało być to, tak więc problem można uznać za rowiązany.

A teraz pytanie jak mamy grupy czy da się dla nich wprowadzić indywidualne rabaty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz zrobić usługę o nazwie np. "VIP dla adminów ", ustawić, że tę usługę mogą kupować tylko gracze z grupy "Admin" i ustawić tej usłudze taką samą flagę jak dla zwykłego VIPa, ale niższą cenę.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sklep ogólnie prezentuje się fajnie, korzystamy na mojej sieci, ale nie ukrywam, że prowizje są trochę zawyżone. 9zl/msc, jakaś prowizja od transakcji - okej, rozumiem. Ale 30% przy wypłacie na paypala to trochę przesada, przynajmniej moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mnie ta prowizja przeraża, jednak nie jestem w stanie jej obniżyć - większość z niej idzie na podatki i opłaty, które muszę zapłacić. Można to obejść przełączając w ustawieniach sklepu API płatności na inne firmy - np. przyjmując przelewy na swoje konto microsms, przyjmując wpłaty paypalem na własny paypal, itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, grytrean napisał:

Sklep ogólnie prezentuje się fajnie, korzystamy na mojej sieci, ale nie ukrywam, że prowizje są trochę zawyżone. 9zl/msc, jakaś prowizja od transakcji - okej, rozumiem. Ale 30% przy wypłacie na paypala to trochę przesada, przynajmniej moim zdaniem

24% + 6% - dla adiego na zapiekankę też mu się należy

• Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 hours ago, GoldeneK said:

24% + 6% - dla adiego na zapiekankę też mu się należy

Oczywiście, że tak! Ale tak jak mówię - sklep już swoje kosztuje, i wiem, że prowizja ta jest niezależna od niego.

5 hours ago, live4net said:

Też mnie ta prowizja przeraża, jednak nie jestem w stanie jej obniżyć - większość z niej idzie na podatki i opłaty, które muszę zapłacić. Można to obejść przełączając w ustawieniach sklepu API płatności na inne firmy - np. przyjmując przelewy na swoje konto microsms, przyjmując wpłaty paypalem na własny paypal, itd.

Mam z tego ustawione tyle ile mogę, jedynie przelewy jeszcze idą na konto. Największy problem jest z psc - nie ukrywam, że spora część graczy u mnie to "dzieci", które nie mają jeszcze np. konta bankowego, i płącą PSC. W tym momencei robię tak naprawdę co mogę, żeby zakupili tego VIPa "prywatnie" (ie. bezpośrednio przeze mnie, a nie przez sklep), a to mija się troche z celem sklepu automatycznego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, grytrean napisał:

Oczywiście, że tak! Ale tak jak mówię - sklep już swoje kosztuje, i wiem, że prowizja ta jest niezależna od niego.

Mam z tego ustawione tyle ile mogę, jedynie przelewy jeszcze idą na konto. Największy problem jest z psc - nie ukrywam, że spora część graczy u mnie to "dzieci", które nie mają jeszcze np. konta bankowego, i płącą PSC. W tym momencei robię tak naprawdę co mogę, żeby zakupili tego VIPa "prywatnie" (ie. bezpośrednio przeze mnie, a nie przez sklep), a to mija się troche z celem sklepu automatycznego

psc licz: 24% + 16% prowizji przelewy24 + kilka procent naturalnej prowizji niestety tego nie przeskoczysz 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 hours ago, GoldeneK said:

psc licz: 24% + 16% prowizji przelewy24 + kilka procent naturalnej prowizji niestety tego nie przeskoczysz 

W tym rzecz, że przykładowo, wpłacając bezpośrednio na hosting - prowizję mam dużo mniejszą.

Rozumiem, że nie jest to w 100% zależne od autora - naprawdę. Ale pojawia się tutaj ogromny minus korzystania z tego sklepu, bo kupując licencję np. sklepu XvAka, takich prowzji nie mam. W tym momencie, jako mała, nowo otwarta sieć zrobiliśmy na VIPach ok. 40zł (nie będę podawał dokładnej liczby - nie jest to tutaj istotne, 40zł jest ogromnym uogólnieniem :)), a będziemy z tego mieli tak naprawdę niecałe 30zł - jest to duża liczba przy takich sumach.

Tak jak mówię - nie jest to w żaden sposób "hejt" na autora, a pokazanie negatywów sklepu. Najprawdopodobniej dalej będę z niego korzystał - pomimo mniejszych błędów (frontendowych), prezentuje się świetnie. Ma dużo możliwości, jest wygodny - cena jest wygodna o tyle, że nie trzeba płacić tych (np.) 200zł za licencję, tylko 9zł miesięcznie, co jest naprawdę ogromnym "ułatwieniem" dla startupów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten sklep jeszcze działa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa i jest cały czas wspierany i aktualizowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ciekawe:

Cytat

Not Found

The requested URL /obsluga_przelewu.php was not found on this server.

PS. Kiedy obsługa CS 1.6 bez udziału AMXBans?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiepski początek, no ale błąd już poprawiony 🙂

Kilka dni temu przygotowywałem się do wprowadzenia nowych metod płatności, a w tym miejscu tych zmian jeszcze nie wprowadziłem. Już powinno działać OK.

Cytat

PS. Kiedy obsługa CS 1.6 bez udziału AMXBans?

Jak znajdą kodera, który napisze mi plugin pod AMXX. W obecnej chwili CS 1.6 nie jest wspierany. Nikt nie używa sklepu do CS 1.6, ja w między czasie zrobiłem kilka updejtów, przez co obsługa 1.6 może nie działać prawidłowo. Jeśli zależy Ci głównie na CS 1.6 to proponuję poczekać. Jak znajdę kodera, to zamierzam całkowicie przebudować obsługę 1.6. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ostatnio wprowadziłem sporo nowości. I w ciągu najbliższych dni, jeszcze trochę będę poprawiać. W przypadku zauważenia jakiś problemów, proszę pisać bezpośrednio do mnie na steam. Większość zmian wymienionych jest na stronie sklepu, a te najważniejsze wypisuję poniżej:

Nowości w sklepie:

• Wprowadzono nową metodę płatności za pomocą przelewewu i PaySafeCard - Przelewy24. Metoda ta w obecnej chwili nie wiąże się z pobieraniem żadnej prowizji przez sklepcs, jest w 100% darmowa. Wymagane jest założenie konta na portalu Przelewy24 (wymaga posiadania działalności gospodarczej).
  • Poprawiono (i przez najbliższe dni w dalszym ciągu będzie poprawiany) kod strony, przez co strona ładuje się i działa znacznie szybciej.
  • Dodano zakładkę "wygląd" do panelu admina i przeniesiono do niej wszystkie opcje dot. wyglądu
  • Dodano możliwość dowolnej modyfikacji kolorów strony, za pomocą ustawień w zakładce 'Wygląd' w panelu admina

image.png

Edytowane przez live4net

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi