Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Szukam sieci


Voltia
 Udostępnij

3 Attachments

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie.

Na wstępie chciałbym zaznaczyć że mam na imię Grzegorz , mam 23 lata , Aktualnie mieszkam w Holandii. Chciałbym jeszcze w tym roku wystartować z serwerem Zombie Plague CSO+LVL w cs 1.6.

Aktualnie pracuje nad modyfikacją paczki , wprowadzaniu nowych pluginów, broni , dodatków , oraz całkowitym zakończeniu jej.

Myślę że mogę określić gotowość serwera w 60%. Do pełni tego wszystkiego potrzebował bym oczywiście sieci serwerów na której mógłbym zacumować.

Około rok temu chciałem również postawić taki serwer jednak , moja sytuacja prywatna zablokowała mi taką możliwość.

Poszukuję sieci która była by chętna podjąć współpracę na dłuższy okres.

Planuje zakup reklamy na cssetti oraz w miarę możliwości podbijania zasięgów serwerka. Np nagrywaniem odc na yt.

Sama paczka serwera jest po części modyfikowana przez moją personę i nie jestem jej autorem w 100% jednak zawierała masę błędów oraz nie była kompletna.

Wiele dodatków takich jak pluginy , nowe bronie , klasy zostały dodane własnoręcznie.

Aktualnie na rynku jest bardzo mało tego typu serwerów , W Polsce aktualnie nie widziałbym żadnej konkurencji w postaci serwerów zombie , ponieważ żaden z nich nie podchodzi pod ten tryb rozgrywki.

Mam też świadomość że aby rozkręcić serwer z cs 1.6 , dodatkowo Zombie Plague CSO w roku 2022-2023 będzie ciężkie , jednak mam nadzieję na sukces projektu

Załączę dodatkowo pare ss z serwera abyście sami mogli ocenić projekt

image.thumb.png.b78771a922614409c8424a1c27351d29.png312803343_5342487555874434_4908022306402image.thumb.png.ac3d7c20284292cc0ab202f0ec2b4754.png

image.thumb.png.674363837c6b870e3607972e2b9d9f8a.png

Chciałbym również potencjalnie zainteresowane osoby aby sprawdziły również serwer testowy

IP:91.224.117.19:27125 haslo:pass

 

 

 

Edytowane przez Voltia
2 razy to samo zdj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...