Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Samoczynne crashe serwera co jakiś czas


tandee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ostatnim czasem postanowiłem zreinstalować swój serwer Arena. Paczkę skopiowałem, wszystko było okej, żadnych crashy. Niestety po dokonaniu reinstallu, wgraniu paczki pojawiają się crashe przy większym obciążeniu serwera co jakiś czas, mneij więcej 2-3h. Serwer jest na hostingu zabijaki, która odpisuje mi, że jest to problem z dodatkami. Niestety mój serwer nie ma żadnych błędów jeśli chodzi o pluginy, 2 inne serwery mają te same pluginy prócz pluginu areny i jakoś działają. Reinstalowałem serwer 3krotnie, nawet paczki nie wgrywałem, tylko ręcznie wgrywałem pluginy i nadal to występuje. Ostatnie linijki z logów:

L 04/23/2017 - 13:38:52: Team "CT" scored "0" with "7" players
L 04/23/2017 - 13:38:52: Team "TERRORIST" scored "0" with "7" players
L 04/23/2017 - 13:38:52: World triggered "Round_End"
L 04/23/2017 - 13:38:53: Starting Freeze period

 

Zabijaka mówi, żebym zostawił serwer bez włączonego sourcemoda i sprawdził, co wiąże się z wielkim spadkiem graczy, a z pewnością nic nie wykaże bo serwer będzie pusty, a problemy są przy dużej ilości graczy. Może miał już ktoś taki problem?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...