Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Kacperbkr ktoś, coś?


Dareecki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@KacperBkr Odpowiem Ci tutaj..

Nagrałeś filmik na yt w którym mówisz "całą prawdę" o mojej byłej sieci cs-dropnij.pl. Mówisz tam że Cię "okradliśmy", że straciłeś serwery. A prawda jest taka że to nie przez nas je straciłeś. Pisałeś o tym już na mygo, zapomniałeś ? 😉 Obwiniałeś inne osoby. Po Twoim dołączeniu do sieci zaczęły się ataki ddos, a w momencie otrzymania od nas dostępu do baz danych potrzebnych do postawienia serwera mc (który sam osobiście Ci użyczyłem ) nagle wyje@@ło nam forum. Więcej nie popełnię tego błędu i nie będę nic stawiał na bazach które są powiązane z forum itp. Robisz z siebie ofiarę , a tak na prawdę po prostu Cię zbanowaliśmy i tyle xD Za dużo złego po czasie o Tobie usłyszałem i to był powód. Weź rozbieg i walnij baranka w ścianę. Serwer mc w dniu zerwania z Tobą kontaktu został skasowany więc nie mów że ktoś Cię okradł. Wszystko ładnie się rozwijało do dnia w którym do nas dołączyłeś. Próbujesz zrobić dramę z czegoś co jest śmieszne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...