Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

prosze o zrobienie vipa aby mial apteczke oraz posiadal granat wh 2 skoki 130hp oraz menu z wyborem broni z cena jakos sie dogadam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co tu płacić! Vip by hanys kolego. W granatach zmieniasz sobie dawany granat na granat wh i działa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Znany napisał:

Po co tu płacić! Vip by hanys kolego. W granatach zmieniasz sobie dawany granat na granat wh i działa :)

Hanys ma opcje w cvarach aby był zwykły granat + apteczka + granat wh. Jest to tzw. granat taktyczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znajdź w kodzie funkcję przyznającą granat he i zamień na tagrenade

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mozna by to tak prosciej powiedziec za pomoc dam na moim serwerze darmowego vipa XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Yerris
      Cześć mam prośbę, o stworzenie plugina na VIP'a
      Chciałbym żeby VIP posiadał:
      Tag [VIP]  Kolorowy nick  Status VIP na liście graczy  Darmowa kamizelka/Hełm  Darmowe kombinerki dla CT Darmowe granaty: Smoke/Flash/HE/Decoy/Molotov/Incendiary/Taktyczny/Apkeczka Dodatkowe pieniądze przy starcie rundy.  Dodatkowe pieniądze za podłożenie/rozbrojenie bomby Rezerwacja Slota
    • Przez GULLSON
      Witajcie przychodzę do was z zapytaniem, ponieważ mam problem z rezerwacją slotów dla vipów. Nie działa on osobą wchodzącym przez konsolę
      Moje ustawienia
      sourcemod.cfg
      Rezerwacja slota sv_visiblemaxplayers 24 sm_reserve_type 1 sm_reserved_slots 1 sm_hide_slots 1 hreserved_slots
      // Version of [HANSE] Reserved Slots // - // Default: "2.0" hreserved_slots "2.0" // protect admins from beeing dropped from server by reserved slot access (0: no protection, 1: except spec mode, 2: full protection) // - // Default: "1" sm_hreserved_admin_protection "1" // authenticate admins by clan tag specified by sm_hreserved_auth_tag; 0: off, 1:on // - // Default: "0" sm_hreserved_auth_by_tag "0" // authentication clan tag // - // Default: "" sm_hreserved_auth_tag "" // kick bots/fake clients (e.g. SourceTV)? (0: kick, 1: do not kick) // - // Default: "0" sm_hreserved_bot_protection "0" // method for dropping players to free a reserved slot (0: no players are dropped from server, 1: kick, 2: offer to be redirected to the server specified in sm_hreserved_redirect_target) // - // Default: "1" sm_hreserved_drop_method "1" // select how players are chosen to be dropped from server when there are multiple targets with the same priority. (0: highest ping, 1: shortest connection time, 2: random) // - // Default: "0" sm_hreserved_drop_select "0" // value to be subtracted from the immunity level of spectators. The value 0 will make spectators to be treated like players in the game // - // Default: "1" sm_hreserved_immunity_decrement "1" // alternate server a client is offered to be redirected to, if sm_hreserved_drop_method is set to value 2 // - // Default: "" sm_hreserved_redirect_target "" // time to show the redirection offer dialog // - // Default: "12" sm_hreserved_redirect_timer "12" // number of reserved slots (do not specify or set to -1 to automatically use hidden slots as reserved) // - // Default: "-1" sm_hreserved_slots_amount "-1" // disable/enable reserved slots // - // Default: "1" sm_hreserved_slots_enable "1" // use sourcemod immunity level to find a player to be dropped (0: do not use immunity , 1: use immunity level) // - // Default: "1" sm_hreserved_use_immunity "1" Mam na serwerze ponad 20 vipów w tym samym czasie wchodzi czasami i 3-4 vipów jak  to ustawić by zawsze dla nich było miejsce ?
    • Przez Darkin
      Cześć użyłem generatora vipa z pewnej stronki, po wrzuceniu jednak nie czyta mi tego pluginu. Wrzucam sp i smx, resetuje serva i nie ma tego pluginu, sm plugins go nie widzi i brak jakiś errorów w logach czy czegokolwiek. Wrzucam wam kod. 

Plugin powinien zawierać:
      - 200$ za zabójstwo
      - zestaw do rozbrajania 
      - kevlar i hełm poza rundami pistol
      - granaty co runde (2xFlash, 1xSmoke)
      - podwójny skok

• Przez d853911
      1. Pomoże mi ktoś skonfigurować RoundSound?
      2. Jak zainstalować ten generator vipa, tam jest tylko plik .sp i jak go wrzucam to mi nie wykrywa rangi.
    • Przez GULLSON
      Hej, jeśli odwiedziłeś ten temat to zapewne szukasz osoby która mogła by ci pomóc zwiększyć ilość Aren na serwerze lub po prostu dodać/usunąć coś z mapy.
      Dobrze trafiłeś/aś za niewielką opłatą pomogę ci to osiągnąć

Jestem w stanie dodać do Aren jak i innych map:
      - więcej respawnów na mapie 
      - dodać więcej aren do istniejącej już mapy (przykładowo masz serwer 10 arenami na której zagra 20 osób ja pomogę by zmieściło się nawet i 32 lub 64 graczy)
      - edycja istniejacych map (dodawanie lub usuwanie obiektów,tekstur itp)
      - na zlecenie mogę stworzyć mapy aim map lub am map 
      i wiele innych rzeczy związanych z edycja map

Do kontaktu zapraszam na:
      Pw
      Steam

Proszę o kontakt tylko osoby zainteresowane.