Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Counter-Strike: Global Offensive ? Game Server Operation Guidelines

Pluginy, które fejkują prawdziwy ekwpiunek gracza lub jego status są na bieżąco banowane przez Valve. Na dole spis najpopularniejszych pluginów, które są sprzeczne z polityką Valve.

1. Knife Upgrade (pluginy które dają możliwość ustawienia kosy dostępnej w grze)
  2. Weapon Paints
  3. Fake Competitive Rank and Coins
  4. Music Kit's
  5. Levels Ranks

Sprzeczne z zasadami Valve = Nie wspierane przez nas!

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypominamy o akcji usunięcia wszelkich pluginów, które umożliwiają fejkowanie prawdziwego profilu gracza itd! VALVE naprawdę nie żartuje! 

Smutny przykład: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Inter
      Tak jak w tytule, ma ktoś plugin, dzięki któremu po upadku - vip nie będzie tracić HP?
      Znalazłem plugin na brak damage dla wszystkich, ale nie o to mi chodzi.
      Pozdrawiam
    • Przez Kacper Wasilewski
      Witam. Poszukuję pluginów na DR, które mają na celu poprawić rozgrywkę na serwerze jak np. ograniczona prędkość na respie. Z góry dziękuję :)
    • Przez Heniek Suchy
      Kupię Plugin na kosy, skiny i rękawiczki. Plugin musi być aktualizowany i BEZPIECZNY (nie banowany TOKEN)

• Przez beken1996
      Witam, czy po nowym upadzi występują u was problemy ?, mianowicie chodzi mi o restarty serwera co jakis czas ... nie wiem co jest grane, ale gdy valve zrobilo upade, to takie serwery jak Dm czy FFA i Arena 1vs1 ciągle mi je wywala ... Jeśli ma ktoś taki problem i wie jak to naprawić to prosił bym o jakiś sensowny komentarz. DZIĘKUJE !
    • Przez Maikovsky
      Witam, posiadam prywatne pluginy na sprzedaż, ponieważ zamykam swoją sieć serwerów, m.in 1v1 Duels Knife/Noscope, AutoInviter, Gloves, Stattrak, Nametag.
      Ceny do negocjacji na steam - https://steamcommunity.com/id/majkovski/