Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Restart serwera po wejściu Admina (Po Update 23.05)


styllek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo był Update CS:GO 2 dni temu...

No i po aktualizacji trzeba zaktualizować SourceMod'a. 

Wgrałem i podmieniłem wszystkie potrzebne pliki z do Update SourceMod'a z najnowszej paczki Stable 1.8 - build 5998 oraz wgrałem najnowszego MetaMod'a.

Posiadam 5 serwerów. I na 3 mi wszystko działa, ale na 2 (2MAPS i 5MAPS) po wejściu na serwer np. Admina (w tym przypadku mnie) serwer wywala i się resetuje. 

 

Wywala dokładnie taki błąd w konsoli, gdy wejdzie Crash: 

Spoiler

Wrote minidump to: /home/servers/users/srv41981/CS_GO/csgo/addons/sourcemod/data/dumps/728a75ce-e6c0-a777-704c745b-5fa23a01.dmp /home/servers/bin/games/CS_GO.sh: line 55: 1137 Segmentation fault LD_LIBRARY_PATH=".:bin" start-stop-daemon --start --chuid $USER:$GROUP -m --pidfile $PID_FILE --chdir $USER_DIR/$BIN_DIR --exec $USER_DIR/$BIN_DIR/$BIN_NAME -- $GAME_PARAMS

 

Crash ID: https://crash.limetech.org/ztswtzmexbdc

 

I no w sumie nie mam już pomysłów od czego to może być. Coś jakby z flagami. Bo normalni gracze, mogą wejść, ale przy Adminie serwer wywala. Z góry dzięki za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...