Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Hepi

ROZWIĄZANE
Dodanie rzeczy do Vip'a

7 postów w tym temacie

Witam,

Jeżeli ktoś ma chęć i czas to mógłbym prosić o dodanie kevlara+hełm, 2x flashbang, 1 he, 1 molotov do tego pluginu:

vip.sp

Na molotov nie wiem czy dobrze zrobiłem, bo to albo się robiło : weapon_molotov albo weapon_incgrenade albo nie wiem xdd

Ale reszta powinna być ok

vip.sp

Gdy chciałem skompilować na stronie https://spider.limetech.io/ to pokzywała na tych linijkach błędy:

GivePlayerItem(iClient, "weapon_flashbang");
 GivePlayerItem(iClient, "weapon_flashbang");
 GivePlayerItem(iClient, "weapon_smokegrenade");
 GivePlayerItem(iClient, "weapon_molotov"

Zmieniłem z "iClient" na "client" i sie skompilowało, ale po wgraniu na serwer mam tylko te moje skoki. 

HP, granaty i armory nie dało.

Można zamknąć.

Wielkie Dzięki Wszystkim! :D

Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez g
      Witam, przed wczoraj kupiłem serwer dedykowany w firmie OVH.pl za instalowałem open game panel wszystko działało przez 2 dni postawiłem 7 serwerów 0 problemów.
      W dniu dzisiejszym graczom pokazuję się jedynie serwer na porcie 27015 - porty 27016,27017,27018,27019 itd tylko paru graczom.
      Serwery są włączone, w logach 0 błędów. Osobiście ja mogę na nie wejść i grać, ale graczom nie działają jedynie serwer na porcie 27015 działa.

Jeżeli ktoś spotkał się z takim problemem lub umiałby mnie nakierować był bym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam
    • Przez Akeno|AdvancedNet
      Witam, prosiłbym o VIP'a posiadającego następujące funkcje:

Kolorowy nick na Say Tag [VIP] na say 110HP na start +5 HP za fraga / +10 HP za HS (max HP 130) Darmowa kamizelka + hełm Darmowe Granaty - 2x Flash 1x Smoke 1xTactic Usuwanie granatów co rundę (aby nie wypadały z graczy) Menu broni od 3 rundy (jak w VIP by Hanys) Podwójny skok +200$ na start VIP na flagę 't'
    • Przez Akeno|AdvancedNet
      Witam,

Poszukuję pluginu który po wpisaniu !viptest dodawał by danej osobie VIP'a na 3 dni.

Pozdrawiam
    • Przez beken1996
      Witam, na serwerze Dm mam ustawiony czas mapy na 30 min, gdy czas dobiegnie do końca to nie chce mi się zmienić mapa i ciągle na zegarze piszę 0:00
      Dodam, że po nowej aktualizacji musiałem dopisać 2 komendy, ponieważ crashowało ludziom cs-a. 

mp_maxrounds  20
      mp_ignore_round_win_conditions 1

Liczę na pomoc.
    • Przez Mesharsky | H2K
      Mam pewien problem z kompilacją i nie mogę go odnaleźć.
      Otóż problem jest niby w tej linijce

How2Kill_Manager.sp(36) : error 001: expected token: ";", but found "public"
      dokładnie w tej
       public Plugin myinfo =
      Gdzie tutaj jest błąd?
      Albo ja nie widzę dokładnie albo już jestem debilem xd.

public Plugin myinfo = { name = "[CS:GO] How2Kill.pl - Manager", author = "Mesharsky", description = "[CS:GO] How2Kill.pl - Manager", version = 2.0, url = "http://steamcommunity.com/id/mesharskyH2K" }  
      Jeżeli ktoś chce cały kod, to zapraszam na pw. Może gdzieś indziej w kodzie jest błąd.