Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Hepi

ROZWIĄZANE
Dodanie rzeczy do Vip'a

7 postów w tym temacie

Witam,

Jeżeli ktoś ma chęć i czas to mógłbym prosić o dodanie kevlara+hełm, 2x flashbang, 1 he, 1 molotov do tego pluginu:

vip.sp

Na molotov nie wiem czy dobrze zrobiłem, bo to albo się robiło : weapon_molotov albo weapon_incgrenade albo nie wiem xdd

Ale reszta powinna być ok

vip.sp

Gdy chciałem skompilować na stronie https://spider.limetech.io/ to pokzywała na tych linijkach błędy:

GivePlayerItem(iClient, "weapon_flashbang");
 GivePlayerItem(iClient, "weapon_flashbang");
 GivePlayerItem(iClient, "weapon_smokegrenade");
 GivePlayerItem(iClient, "weapon_molotov"

Zmieniłem z "iClient" na "client" i sie skompilowało, ale po wgraniu na serwer mam tylko te moje skoki. 

HP, granaty i armory nie dało.

Można zamknąć.

Wielkie Dzięki Wszystkim! :D

Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez GameUniverse
      Witam, mam pewien problem, otóż z tego, co mi wiadomo jeszcze za czasów 1.6, aby ustawić FastDL to wystarczało poszczególne katalogi równocześnie zachować na serwerze, jak i na fast DL, czyli np do pobrania map maps/ itd, itd. Więc dlaczego, jeżeli mam zachowane te foldery to nie pobiera poprzez FastDL? Czyżby trzeba było jakieś CHMODy ustawić, czy coś? I do tego wgrywałem mapy na serwer i jeżeli jest jakaś mapa np am_map1v1-64, a gracz na niej nigdy nie grał i nie ma pobranej to zamiast mu pobrać to wywala go z serwera. Proszę o pomoc i pozdrawiam.
    • Przez ApeX
      Poszukuje pluginu / komendy na noblocka na całą rundę. Nie chciałbym, żeby wyłączał się po 10 sekundach od rozpoczęcia rundy czy coś. Nie chciałbym też, żeby był pod komendę np !nb, tylko od początku mapy do końca cały czas, żeby było włączone przechodzenie przez osoby.
    • Przez g
      Witam, przed wczoraj kupiłem serwer dedykowany w firmie OVH.pl za instalowałem open game panel wszystko działało przez 2 dni postawiłem 7 serwerów 0 problemów.
      W dniu dzisiejszym graczom pokazuję się jedynie serwer na porcie 27015 - porty 27016,27017,27018,27019 itd tylko paru graczom.
      Serwery są włączone, w logach 0 błędów. Osobiście ja mogę na nie wejść i grać, ale graczom nie działają jedynie serwer na porcie 27015 działa.

Jeżeli ktoś spotkał się z takim problemem lub umiałby mnie nakierować był bym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam
    • Przez Akeno|AdvancedNet
      Witam, prosiłbym o VIP'a posiadającego następujące funkcje:

Kolorowy nick na Say Tag [VIP] na say 110HP na start +5 HP za fraga / +10 HP za HS (max HP 130) Darmowa kamizelka + hełm Darmowe Granaty - 2x Flash 1x Smoke 1xTactic Usuwanie granatów co rundę (aby nie wypadały z graczy) Menu broni od 3 rundy (jak w VIP by Hanys) Podwójny skok +200$ na start VIP na flagę 't'
    • Przez Akeno|AdvancedNet
      Witam,

Poszukuję pluginu który po wpisaniu !viptest dodawał by danej osobie VIP'a na 3 dni.

Pozdrawiam