Jump to content
Sign in to follow this  
Hepi

Nie działa pod flagę z

Recommended Posts

Witam,

Mam plugin na VIP'a gdzie jest 150 HP, 3 skoki itd.

jest on pod flagę s.

Problem w tym, że jak dam sobie flagę "z" to mam tylko 3 skoki bez tych 150 hp. Jak usunę flagę z to mam normalnie.

Bardzo potrzebuję tej flagi "z" do innych pluginów.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Lisu
      Tak jak w tytule, RankMe Kento nie chce działać 
      sm plugin list

Najlepsze w tym wszystkim jest to, ze nie ma error logów.. .
      Baza mysql połączona i pliki w bazie są załadowane, a po wejściu na serwer nic, komenda !rank, !top nic nie działa.
    • By Lisu
      Cześć, 
      mam problem z pluginem 
      https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2566623
      Logi:
      L 08/09/2019 - 14:04:02: [hextags.smx] [HexTags] Disabling Gangs support...
      L 08/09/2019 - 14:04:02: [hextags.smx] [HexTags] Disabling Warden support...
      L 08/09/2019 - 14:04:02: [hextags.smx] [HexTags] Disabling (MyJB)Warden support...
      L 08/09/2019 - 14:04:02: [hextags.smx] [HexTags] Disabling SteamWorks support...
      L 08/09/2019 - 14:04:02: [hextags.smx] [HexTags] Disabling MostActive support...
      L 08/09/2019 - 14:05:12: -------- Mapchange to awp_arena_lisu --------
      L 08/09/2019 - 14:05:12: [chat-processor-2.1.5.smx] Message formats generated for game 'csgo'.
      L 08/09/2019 - 14:05:12: [chat-processor-2.1.5.smx] Successfully hooked a SayText2 chat hook.

Plugin: 

siedzę nad tym drugi dzień i już mnie krew zalewa, ktoś wie co może być nie tak?
    • By szogun
      Hejka
      Posiadam mała zagadkę dlaczego jak dodam taki cudo to działa poprawnie

a jeżeli zrobie to wpodobny sposób, dodając kolejną kosę , to można ją spokojnie ustawic

• By HEADSHOT
      Siema!
      Chciałem wgrać sourcebansa na serwer jednak mimo moich wielu prób na różnych wersjach nie zapisuje banów. Serwer jest dodany na stronie prawidłowo pluginy na serwer wgrane, ID serwera zmienione w configu a i tak nie działa. Brak error logów. Miał ktoś podobny problem albo jest w stanie pomóc?
    • By theoxy
      Cześć, szukam pluginu który po wpisaniu komendy np: !dajvip <nick> , dawałby flagę odpowiedzialną za vip'a osobie o nicku <nick>.
  • Create New...