Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Qesik

Ukrywanie broni gracza którą posiada w ręce

1 post w tym temacie

Witam,

Czy jest ktoś w stanie udostępnić kod, który pozwala na ukrycie broni gracza? Chodzi o ukrycie broni, którą AKTUALNIE ma w ręce.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Avila
      Witam,

Czy da się zrobić taką rezerwacje, że jak wchodzi powiedzmy vip z flaga "a" to jak jest full serwer to wyrzuca gracza bez rezerwacji np. takiego który ma najwyższy ping?
      Nie obchodzi mnie taka rezerwacja gdzie rezerwuje ostatniego slota i jest 9/10 bo na ostatni może wejść tylko osoba z rezerwacja. Chce, żeby wszystkie sloty były publiczne, ale jak jest pełny serwer, a wchodzi gracz z rezerwacją, aby kogoś wyrzuciło. Ktoś coś? Mogę zapłacić jeśli potrzebny do tego będzie napisany plugin, bo nie wiem czy jest coś takiego w necie za free.
    • Przez LuckyStrike
      Witam zna ktoś może plugin podobny do tego z csa 1.6 "ghw weapon replacement"?
      W skrócie szukam pluginu który pozwolił by mi podmienić orginalne modele broni na te znalezione na gamebanana.
    • Przez Anomejted
      Witam, czy jest plugin/komenda ktora umozliwia zeby AWP mialo nieskonczosc amunicji a reszta nie? 
      Daje "Lubie to" xd
    • Przez Wieczoras
      Prosiłbym o komendę na dodawanie gracza do flagi. Może być plugin. Nie chodzi mi o dodawanie w plikach ,tylko komenda.
    • Przez Wieczoras
      Witam, poda ktoś komendę na dawanie graczy flagi np. "a" ,żeby miał V.I.Pa