Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Rekomendowane odpowiedzi

WymianaPłatności psc > pp - 20%
https://discord.gg/QW8JcG5swv

O nas :

Witaj na serwerze WymianaPłatności!

Jesteśmy profesjonalnym serwerem discord oferującym wymianę różnych form płatności, takich jak PaySafeCard, PayPal, Przelew, Blik, Skrill i kryptowaluty. Możesz wymieniać swoje pieniądze z jednej formy płatności na drugą szybko i bezpiecznie.

Oferujemy wymianę PaySafeCard, PayPal, Przelew, Blik lub Skrill na PaySafeCard, Przelew, Blik lub Skrill. Nasza prowizja wynosi od 15% do 20%, a przy większych kwotach istnieje możliwość negocjacji prowizji. Minimalna kwota wymiany to zaledwie 1zł.

Prowizja za wymianę kryptowalut jest ustalana indywidualnie i zależy od kwoty wymiany - możesz skontaktować się z nami poprzez ticket, aby uzyskać więcej informacji.

Jesteśmy długoletnim graczem na rynku wymiany płatności, co oznacza, że możesz mieć pewność, że Twoje pieniądze są w dobrych rękach. Nasza platforma oferuje wiele bezpiecznych metod płatności, a nasza administracja odpowiada na pytania i prośby użytkowników w krótkim czasie. Posiadamy także wiele pozytywnych opinii naszych klientów, którzy polecają nas swoim znajomym.

Dołącz już teraz na nasz serwer WymianaPłatności i korzystaj z naszej oferty wymiany kryptowalut i innych form płatności

https://discord.gg/QW8JcG5swv
https://discord.gg/QW8JcG5swv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...