Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Ataki, włamania


Veteranus91
 Udostępnij

19 Attachments

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zgromadzonych 😉

Tak się zastanawiam czy ktoś z Was również ma podobny problem ?

W ostatnich paru dniach zmagam się z licznymi atakami DDOS na moją stronę rozbrykani.pl, oraz na moje serwery. Nie wiem jak, ale dzisiaj ktoś się włamał i zrobił przekierowanie na stronę z której automatycznie pobiera zippa z  wirusem. O dziwo nie było to zrobione przez FTP, a poprzez CloudFlare. Najdziwniejsze było jednak to że w panelu nie było żadnych zmian. Po przekierowaniu na innego dostawcę zabezpieczeń wszystko wróciło do normy. Serio kogoś tak piecze dupka? Czemu "ta" społeczność jest tak fałszywa... Zamiast sobie pomagać to każdy chce tylko robić pod górkę innym. Zakładając sieć nie myślałem że będę musiał się zmagać z debilami którzy tylko patrzą jak tu komuś przeszkodzić. Jeżeli ktoś ma satysfakcję z przeprowadzonych ataków to aż boję się pomyśleć jakie nudne życie musi mieć ta osoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...