Jump to content
Ruszył pierwszy oficjalny serwer CS:GO MYGO.pl [FFA] IP: 91.224.117.125:27015 ×
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej
Sign in to follow this  
Mateos

Gdzie można kupić silverowe konta ?

Recommended Posts

Witam, nie wiedziałem gdzie napisać, więc piszę tutaj.

Wiecie może gdzie mogę zakupić konto cs:go z rangą silver (najlepiej s1-s3) ? Niby na internecie są jakieś strony gdzie są po 20$, ale nie jestem do końca przekonany do tych stronek, ponieważ nie kupowałem tam i nie wiem, czy w ogóle dostanę takie konto(może scam)

Interesowała by mnie płatność PSC/Paypal/Skiny CS:GO.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By N3Xek
      Witam. Miałbym prośbę o wycenienie konta na Steam. Link: http://steamcommunity.com/id/N3Xek/
    • By proxenek
      Gdy zrobilem serwer i wpisałem status skopiowałem te ip po : nie w nawiasie i wpisalem connect i te ip w consoli i wywala do menu.
      Kod z konsoli csa:
      Kod z konsoli serwera:

• By Roberrt
      Połączenie serwera na platformie Teamspeak3 z serwisem Twitch

Wchodzimy na stronę https://www.myteamspeak.com (logujemy się), przechodzimy do zakładki moje konto i łączymy konto myTs z twitchem.

(zamiast przycisku disconnect będzie przycisk connect)

W naszym kliencie teamspeak3 logujemy się kontem myTs i jeśli wszystko będzie OK będziemy mieli zakładkę integracje i logo twitcha w opcje->myTeamSpeak.

Teraz przechodzimy do części serwerowej, musimy powiązać teraz tak jakby konto twitcha wpięte do naszego konta myTS z serwerem.
      Wchodzimy do Edycja serwera (klikając prawym przyciskiem myszy na samej górze ts na serwer) -> Więcej -> Integracje.

Klikamy zainstaluj i teraz ukaże nam się opcja ustawienia tierów tzn. dla każdego Tieru subskrybcji (są 3 tiery) możemy wybrać grupę jaka doda się użytkownikowi tak samo jeśli ktoś nas followuje na twitchu możemy zrobić tak aby miał rangę np. "Obserwujący".
      Przykładowa konfiguracja:

Jeśli chcesz udostępnić ten poradnik na swojej witrynie WWW, dodaj do ostatniej linijki autora lub/i źródło.
    • By kupa
      Mam pytanie gdzie znajde najnowszy
      web shortcuts  i ustawiony config ja po prostu se zmienie w configu na swoje forum
    • By Vinchit
      Siemka,

Potrzebuje pomocy w zrobieniu listy map które będą się uruchamiać w kolejność. 
      Totalnie tego nie rozumiem i nie wiem jak za to się zabrać :) 

• Create New...