ToKi

Czy chcesz mieć własna sieć serwerów ?

Recommended Posts

Czy marzyłeś zawsze o tym aby mieć własną sieć serwerów ? 

Czy zawsze chciałeś mieć rangę Head Admina ? 

Jeśli tak to dobrze trafiłeś . 

Chciałbym stworzyć sieć serwerów i poszukuje do tego ludzi . 

Co daje od siebie ? 

Serwer dedykowany na postawienie serwerów . 

Serwer pod hosting . 

Serwer pod TS3 . 

Wsparcie Merytoryczne . 

Zakup domeny . 

Co oczekuje od ciebie ? 

Stworzenie forum 

Skonfigurowanie i rozkręcenie serwerów . 

Doboru adminów . 

Opanowanie wszystkiego co jest z tym związane . 

Jeśli tak to odezwij się na pw. Na pewno coś ustalimy.

P.S 

Osoby poniżej 15 roku życia niech nie piszą :)  

Cytat

Osoby poniżej 15 roku życia niech nie piszą :)  

A jak nie mam życia to co ? XD

#taki żarcik xD

@Mesharsky | H2K

Niestety to tak nie będzie wyglądać . 

Poszukuje osób które to przypilnują i poprowadzą . Sam nie mam aż tyle czasu aby potem to wszystko zwinąć i zostać panem i władcą . 

Szukam osób odpowiedzialnych które po miesiącu nie powiedzą mi że nie mają już chęci i czasu na prowadzenie tego . Jeśli dobrze pójdzie planuje to jako projekt długoterminowy . 

Odświeżam temat.  Poprzednie osoby nie podołały nawet postawieniu serwerów . 

Ktos ma za ciebie wszystko wykonac a ty chcialbys tylko odcinac kupony? Rownie dobrze mozna samemu sobie zainwestowac w hostingi i domene, potem z nikim nie trzeba sie dzielic i byc na czyjejs lasce. Predzej taka osoba znalazla by sponsora ktory zakupi potrzebne uslugi i otrzyma te maksymalnie 50% zyskow bez jakich kolwiek praw administratora. Twoja oferta jest kompletnie nie logiczna.

Edytowano przez Linux`
  • Like 2

Beka xD
Zrobić all i miec 30% z zarobków czyli tak na prawde prawie nic.
Jest możliwosc też ze wlasciciel sobie taka osobe wyrzuci po zrobieniu all wiec nie polecam ;d 

• Like 1

17 minut temu, Mikolajovx napisał:

Beka xD
Zrobić all i miec 30% z zarobków czyli tak na prawde prawie nic.
Jest możliwosc też ze wlasciciel sobie taka osobe wyrzuci po zrobieniu all wiec nie polecam ;d 

Jakbym się zgodził (choć i tak nie) to bym mu tego dedyka rozwalił (prosty skrypt) jeżeli by mnie oszukał. #zabezpieczenie

1 godzinę temu, GoldeneK napisał:

Jakbym się zgodził (choć i tak nie) to bym mu tego dedyka rozwalił (prosty skrypt) jeżeli by mnie oszukał. #zabezpieczenie

Rozwaliłbys mu dedyka prostym skryptem? Co bys zrobił, naruchal pustych plików czy usunął kernela? XD a moze masz skrypt co wyłącza chłodzenie, najlepiej w całym datacenter? Kurde ziomek Ty to wariat jestes.

2 godziny temu, GoldeneK napisał:

Oj nie znasz się na żartach 

Tylko omiń chroota do ftp oraz brak shella , i jesteśmy w domu @GoldeneK. Tak czy siak nie jest to trudne a jak da dostęp do ssh to juz śmiesznie proste  :D

Tak czy siak, mnie tu nie było B)

Edytowano przez Znany

Ehhh te próby szpanowania że rozwali dedyka :) . 

Niestety od x lat pracuje jako administrator systemów i każdy nowy serwer dostaje swoje jaila własnego . I co najwyżesz możesz pliki z serwerów gier usunąć a nie czekaj przecież kopia robi się co 6 godzin  w 2 różne lokalizacje :) . 

Nie mam zamiaru tutaj nikogo oszukiwać czy wyrzucać . Daje tylko możliwość poprowadzenia swojej sieci po swojemu . Udostępniam sprzęt dedykowany pod serwery gier. Osobna maszyna z hostingiem www czy też jeśli będzie potrzebna osobna wirtualka pod jakieś tam extra boty czy skrypty . 

• Haha 1

Hmm...miałem plan, aby sponsorować jakiś klan czy może zrobić jakiś publiczny serwer ffa, wrzuciłem nawet temat na tutejsze forum, jednak to nie to samo co ja pamiętam. Moja ostatnia przygoda z CS miała miejsce na wczesnej 1.6 po 8 latach gry - wtedy za serwer nasz klan dałby się zabić (dosłownie), ale widać, że przy CS:GO porobiło się cwaniactwa i ludzie po prostu oszukują. Teraz mam kilka swoich VPS i w zasadzie nie mam co zrobić z niektórymi maszynami. Swoim synom postawiłem serwer minecraft, ale (na szczęście) przestali grać w to badziewie. Nie sądzę, aby udało Ci się zrealizować taki plan, nawet jeśli masz tak samo uczciwe i życzliwe zamiary jak ja. Gdybyś chciał jakiejś pomocy, a może połączyć siły w jakąś sieć to daj znać na priv. Tyle ile wiem to pomogę. Jestem dostępny praktycznie codziennie, więc na pewno odpiszę, a na priv podam Ci maila lub jakiś komunikator. Pozdrawiam ! Filip

Niestety skrim stawiam że jestem zdecydowanie starszy od ciebie abyś kierował do mnie słowa gimbazy "typie" 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Chinczyk25
      How2Kill.pl - Wystrzałowa sieć serwerów!
      Zapraszamy na najszybciej rozwijającą się sieć w Polsce
      Możemy zaoferować
      Doświadczoną Administracje Autorskie pluginy Różnorodność oferowanych modów poszczególnych serwerów CS:GO&CS 1.6 Miłą i kulturalną atmosferę          i wiele,wiele innych.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, coś Ci się nie podoba?, chciałbyś to zmienić, na pewno zweryfikujemy twoją prośbę
      Szukasz najlepszej sieci w Polsce?!, dobrze trafiłeś, możemy zapewnić wszystko czego tylko zapragniesz
      Nie zwlekaj,dołącz już dziś do społeczności H2K
      How2Kill.pl - Wystrzałowa sieć serwerów!
    • Przez Kompetentny
      Wolne stanowisko: Przede wszystkim Technik, ale ranga i udział w sieci jest do uzgodnienia. 
      Ilość wolnych miejsc:  1
      Informacje dot. stanowiska:  Osoba, która odpłatnie będzie stale wykonywała prace dla sieci 1s2k.pl
      Kontakt z Administratorem: GG: 3508112

Więcej szczegółów po kontakcie. Proszę by nie pisały osoby, co uważają się za techników sklejając paczki z neta. Technik przede wszystkim AMXX ale SM dodatkowym atutem. 
    • Przez rafkos7732

Witam serdecznie,

mam przyjemność przedstawić wam ofertę Profesjonalnego Hostingu gier co oferujemy :

- Serwery Counter-Strike: Global Offensive z TR 60 lub 128 (publiczne/prywatne)
      - Serwery Counter-Strike 1.6 (publiczne/prywatne)
      - Serwery HurtWorld 
      - Serwery Minecraft
      - Serwery pod Fivem NOWOŚĆ
      - Serwery THE RUST
      - Serwery ARMA 3

- ponadto gwarantujemy bardzo niski ping na serwerach oraz profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta żaden problem nie zostanie przez nas pominięty a szybko i sprawnie rozwiązany.

- Zaawansowany Panel administracyjny gdzie bez problemu będziesz mógł drogi kliencie zarządzać swoim serwerem w dowolny i prosty sposób - mając w razie problemów pomoc naszych doświadczonych administratorów.
      - Niskie ceny

Na dobry początek współpracy z klientem oferujemy 14 dni testu dowolnego serwera za darmo i bez zobowiązań.

Zapoznaj się z naszą pod adresem www.serwerdogier.pl

Czekamy na Ciebie.......Ciebie i Ciebie również 

• Przez Deather

InfinityCore.pl to społeczność poszukująca nowych wrażeń w grach, które z biegiem czasu stały się monotonne.
      Tworząc w pełni autorskie modyfikacje, dostarczamy nowe, świeże spojrzenie na daną produkcję.

DLACZEGO MY? 
      Tylko u nas znajdziecie rozbudowane modyfikacje serwerowe takie jak PokeMod w CS:GO. 

NASZE SERWERY:

[PL] S1:
      IP: 145.239.133.23:27015
      Ilość slotów: 26
      Mod: Pokemod

[PL] S2:
      IP: 145.239.133.23:27016

[PL] S3:
      IP: 145.239.133.23:27017

[PL] S4:
      IP: 145.239.133.23:27018
      Ilość slotów: 32
      Mod: Arena 1v1

[PL] S5:
      IP: 193.33.177.210:27125
      Ilość slotów: 20
      Mod: Only Mirage

[PL] S6:
      IP: 145.239.18.200:28060
      Ilość slotów: 21
      Mod: Jailbreak

[PL] Team Speak 3:
      IP: GGspeak.pl
      Ilość slotów: 256

POKEMOD:

Pokemod to modyfikacja do serwerów CS:GO.
      Wprowadza wszystkim dobrze znane pokemony.
      Rozszerzenie to obecnie posiada trzy generacje zawierające:
      - około 300 pokemonów
      - 60 umiejętności pasywnych
      - 140 unikalnych umiejętności aktywnych
      - 65 unikalnych przedmiotów

Zapraszamy!