Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

HardStrike.eu szuka nowej ekipy!


Beskidek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Jestem właścicielką jednej z sieci, która powstała rok temu. Projekt jest przygotowany bardzo dobrze. Posiadam warunki do poszerzenia działań. Jedyne czego brakuje, to mocnej ekipy, która dołoży swoje cegiełki, by zbudować nową część społeczności i jest w stanie rozwijać projekt.

 

Jakie są moje plany?

 

1) Aktualnie na maszynie stoi kilka serwerów, które można uruchomić z powrotem. Można im także zmienić modyfikacje, bo aktualnie wątpię, aby te serwery powróciły do świetności po zmianach IP. Jedyne serwery, które chciałabym puścić w dalszy obieg to DeathRun i FFA CLS.

2) Po powrocie w październiku ze stażów, chciałabym przedłużyć licencję IPS i przygotować nowy styl dla forum. Aktualnie forum stoi na wersji 4.1.x. Na razie nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto, kiedy nie mam wystarczającej ekipy.

3) Po rozkręceniu aktualnych serwerów będą pewnie następne, byleby się nie przeładować. Chciałabym do każdego serwera dobierać opiekuna.

4) Przygotowanie nowej przedstrony i wiele innych...

 

Co posiadam?

 

1) Bardzo dobry hosting dla forum, licencję, styl i przygotowane forum wraz ze społecznością.

2) TeamSpeak3 100+ slotów.

3) Kilka serwerów + możliwość stawiania kolejnych.

4) Doświadczenie, umiejętności do budowania społeczności i pracy w grupie.

 

Kogo szukam?

 

1) Adminów na serwery - jak na razie tylko na wyżej wymienione (nieograniczona liczba) - kilka osób nadal jest chętnych do współpracy.

2) Grafików - projekty, wykonywanie zleceń etc. (nie pali się)

3) UBT - do rozpatrywania próśb o unmute, ungagi, unbany (2 osoby)

4) Moderatorów - pilnowanie porządku na forum (2 osoby) - jednego moderatora nadal posiadam i jest chętny do współpracy.

5) Junior Admina - osoba, która nadzoruje pracę rang niższych, pomaga w podejmowaniu decyzji, pomaga po części w finansach, ma dostęp do panelu administracyjnego.

 

Wymagam, aby osoby zgłaszające się nie były niedojrzałymi dziećmi, które będą skakać po sieciach i mają namieszane w głowie. Wiem, że wiek nie odpowiada za dojrzałość, ale chciałabym, aby próg zaczynał się od 17 lat. Oczywiście każdy ma możliwość awansu, jednak muszę wówczas widzieć, że przykłada się do "pracy". Szukam osób z doświadczeniem!

Jeśli wiesz, że wypalisz się po krótkim czasie, nie marnuj ani swojego, ani mojego czasu.

 

Skontaktować się ze mną można na steam, pw mygo, gg oraz ts3.

STEAM: http://steamcommunity.com/id/xazehs

GG: 59536874

TS3: ts3.hardstrike.eu (kanał - Nowa ekipa HardStrike - abym wiedziała o co chodzi)

 

Mam nadzieję, że adres TS3 w temacie nie będzie stanowił żadnego problemu.

Temat nie służy do zbędnych wypowiedzi typu nieuzasadniona krytyka, pytania etc. Wszelkie informacje udzielam poza tematem/ami - po to został podany kontakt.

Edytowane przez Beskidek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...