Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Sprzedam 3 miejsca na liście mastera!


batonikpl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, oferuję 3 miejsca na liście serwerów w moim master serwerze - WypromujSerwer.pl

Mastera używałem/używam tylko do promowania moich serwerów, lecz teraz oferuję miejsca na liście.

Co wyróżnia tą ofertę w porównaniu z konkurencją(Css*****.pl, pls*****.pl i itp)?

  • Nie jest to masówka i gracz, który ściąga moją wersję cs'a ma mniejszy wybór i jest większe prawdopodobieństwo, że trafi na Twój serwer!
  • Mniejsza cena!

 

Master działa co potwierdza GameTracker lokalizując klientów mojej wersji gry, którzy nie zmienili nicku (nick w kliencie cs'a: Gracz) jako najaktywniejszych graczów na serwerach:

Serwer FFA: 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

GameTracker.com

Serwer PB: 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

GameTracker.com

W kliencie gry występują tylko moje serwery gier(2), czyli w zakładce internet widnieją aktualnie 2 moje serwery.

 

Aby zwiększyć efektywność zalecam wykupywanie serwerów innych niż aktualne mody czyli inne niż FFA / PB, ponieważ powtarzający się mod może wpłynąć na słabszy efekt (np. 2 serwery na jednym modzie to gracz wybierze jeden spośród dwóch).

 

Statystyki: Darmowa Lista Serwery CS Counter Strike 1.6 Steam NonSteam - WypromujSerwer.pl

 

-------

Cena dla jednego serwera: 30 zł / miesięcznie

20 zł / pół miesiąca

lub

wpln Pukawka.pl

przelicznik 0.50-0.60

-------

płatności: przelew / sms / paypal / allegro(kupujący pokrywa prowizję) 

-------

Kontakt: PW / GG: 2494140

Edytowane przez batonikpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...