Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem początkujący w temacie sourcemoda i tworzenia serwerów, ale niedawno zrobiłem sobie serwerek i wgrałem kilka pluginów, tylko niektóre nie chcą działać.

Pierwszy z nich to automatyczna wiadomość (https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=592536?p=592536), która ma się wyświetlać co 30 sekund, niestety nic się nie wyświetla.

kod z pliku advertisements.txt z csgo/addons/sourcemod/configs/

Spoiler

"Advertisements"
{
    "1"
    {
        "chat"             "{red}/----------------------------------------------------------------------/"
        "chat"		"{red}***Odwiedź nasze forum: {cyan}www.CS-Milicja.pl {red}***"
         "chat"             "{red}/----------------------------------------------------------------------/"
    }

    "2"
    {
        "hint"			"Wpisz {orange}!trails {default}aby wybrać traile!"
    }

    "3"
    {
        "chat"			"Następna mapa to: {sm_nextmap} za {timeleft} minut."
    }

    "4"
    {
        "chat"			"{green}Obecna {lightgreen}mapa: {default}{currentmap}"
    }

 "5"
    {
        "hint"			"Wpisz {orange}!models {default}aby wybrać modele postaci!"
    }

 "6"
    {
        "chat"             "{red}/----------------------------------------------------------------------/"
        "chat"		"{red}***Wlasciciele serwera: {cyan}katysz, Smiley {red}***"
        "chat"             "{red}/----------------------------------------------------------------------/"
    }
}

 

 

Drugi plugin to double jump (https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=1819503).

Kiedy wchodzę na serwer to na czacie po krótkim czasie pojawia się napis: Double Jump Enabled, więc powinno działać. Wszystkie cvary ustawiłem tak jak powinno i wkleiłem co sourcemod.cfg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...