Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

GOOGLE PLAY ERROR CODE 0


4LiveTV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznijmy od tego że mój telefon to LG G3 s na którym jest root. 

Zaczęło się od tego że chciałem zintegrować sklep Google play z systemem (za pomocą aplikacji apps2sd)zrobiłem to,  zrestartowalem telefon a sklep nie chciał działać. musiałem go odinstalować i zainstalować ponownie, zrobiłem tak i po instalacji sklepu działał ale przy próbie pobrania jakiejkolwiek aplikacji pojawia się okienko 

48042a2d6e1a4.pngSkorzystałem z tych rozwiązań - nie pomogło. Zainstalowałem inna wersję sklepu - też nie. Przywróciłem ustawienia fabryczne - nie. Zrobiłem nowe konto na Google - nie. Przez przeglądarkę też się nie da nic pobrać. W sumie nie ma żadnych błędów tylko jest komunikat że aplikacja zaraz zostanie pobrana na twoje urządzenie ale nic się nie dzieje. Obecnie korzystam sobie z APKPure i tyle 

Ale fajnie by było mieć też Google play :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...