Zaloguj się, aby obserwować  
Quebo

Boty

Recommended Posts

eMa, od paru dni konkurencja próbuje "zniszczyć" mi serwer...

Mianowicie robią coś, że boty (normalne jak na mm'ie, zanim sie polaczą wszyscy gracze) Wchodzą na serwer. Mam zablokowane boty od strony serwera, ale i tak wchodzą.

Zajmują sloty i lagują graczy. Co można na to poradzic? :(

Wrzuć ten plugin na serwer. Jest to zwykły timer na bot_kick (ustawiony co 60 sekund). Boty można bardzo łatwo wrzucić na serwer. Timer jest chyba najlepszym pomysłem. Jeżeli potrzebujesz timera na mniej sekund (częściej, żeby kickował ewentualne boty) to daj znać. Ustawimy inny czas. Jak wrzucisz plugin to dodaj pare botów na serwer i w ciągu minuty powinno je wywalic.

antybot.smx

43 minuty temu, SnowWolf napisał:

Wrzuć ten plugin na serwer. Jest to zwykły timer na bot_kick (ustawiony co 60 sekund). Boty można bardzo łatwo wrzucić na serwer. Timer jest chyba najlepszym pomysłem. Jeżeli potrzebujesz timera na mniej sekund (częściej, żeby kickował ewentualne boty) to daj znać. Ustawimy inny czas. Jak wrzucisz plugin to dodaj pare botów na serwer i w ciągu minuty powinno je wywalic.

antybot.smx

Nie wiem co w tym trudnego zeby nie podeslac .sp nie jest to jakies trudne do napisania ;v.

18 minut temu, emce napisał:

-nobots do komendy startowej, zmiana hasła rcon i plugin z alienow do sprawdzenia kto grzebie ci na rcon... 

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=1414157

Napewno pomoże, ale boty można dodać na serwer bez znajomości rcon'a. Wystarczy przy złej konfiguracji, w odpowiedni sposób pozmieniać drużyny i same się dodadzą. Nie będę mówił w jaki, bo jak to mówią "sciany mają uszy" i potem serwery spolecznosci będą zawalone botami przez pseudo informatyków. Jak coś pw to wyjaśnie co i jak ;p.

9 minut temu, bobpixel napisał:

Nie wiem co w tym trudnego zeby nie podeslac .sp nie jest to jakies trudne do napisania ;v.

To jest łatwe do napisania, wiem. Nie podesłałem .sp bo jestem swiezo po zmianie sprzetu i po prostu skopiowałem tego smx'a ze swojego serwera. Jeżeli kolega będzie potrzebował innego czasu to po prostu napisze to jeszcze raz i tu podesle. Ja nie wiem za to, czemu do wszystkich piszesz w taki sposob.... Jeżeli udzielasz pomocy robisz to w najbardziej ograniczony sposób jaki tylko może być. Krytykujesz wszystkich... Spróbowałem pomóc i to tyle ode mnie w tym poscie

Zablokowanie botów w komendzie startowej powinno idealnie to zablokować. 

35 minut temu, SnowWolf napisał:

Napewno pomoże, ale boty można dodać na serwer bez znajomości rcon'a. Wystarczy przy złej konfiguracji, w odpowiedni sposób pozmieniać drużyny i same się dodadzą. Nie będę mówił w jaki, bo jak to mówią "sciany mają uszy" i potem serwery spolecznosci będą zawalone botami przez pseudo informatyków. Jak coś pw to wyjaśnie co i jak ;p.

To jest łatwe do napisania, wiem. Nie podesłałem .sp bo jestem swiezo po zmianie sprzetu i po prostu skopiowałem tego smx'a ze swojego serwera. Jeżeli kolega będzie potrzebował innego czasu to po prostu napisze to jeszcze raz i tu podesle. Ja nie wiem za to, czemu do wszystkich piszesz w taki sposob.... Jeżeli udzielasz pomocy robisz to w najbardziej ograniczony sposób jaki tylko może być. Krytykujesz wszystkich... Spróbowałem pomóc i to tyle ode mnie w tym poscie

No inaczej sie nie da np, gosciu uzywa najstarszego mapchoosera a przystaje przy starym 3.0 a najnowsza wersja 10,cos to jak ma to rozumiec ? My mamy naprawiac stare mapchoosery jesli jest aktualizacja do najnowszego i wszystko dziala ;-;

-nobots w komendzie startowej nic nie wniesie, poniewaz takie boty sa czytane przez serwer jako gracze. Mozna by je wykrywac po sid ale jest z tym troche roboty. Poczytaj o pluginie ani cheat SMAC, powinien rozwiazac twoj problem.

• Like 1

Lub sprawdź z jakiego adresu łącza się boty i zablokuj te ip

Nie do końca rozumiesz chyba o co chodzi:

Jest to jedna z rzeczy, którą można zrobić bez dostępu.. Boty nie są "dodawane" jako użytkownicy więc blokowanie ip nic nie da, bo to po prostu serwer je dodaje.

Timer na bot_kick działa dobrze, więć nie widze sensu dalszego "wałkowania" tego tematu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.