Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Problem timer ( shavit, influx )


miloszfr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam serwer 4fun z trybami DR, MG, SURF, JB i chciałem dodać jeszcze BHOP tylko jest jeden problem. Zainstalowałem timer influx na trybie bhop działa wszystko normalnie sv_airaccelerate jest 1000, ale gdy już się zmieni mapa na np. surf to automatycznie sv_airaccelerate zmienia się na 12, sv_autobunnyhopping na 0 i sv_enablebunnyhopping na 0. Gdy próbuje to zmienić poprzez sm_cvar sv_airaccelerate 1000 lub rcon sv_airaccelerate 1000 nic się nie dzieje nadal jest 12. Mam oddzielne configi map-cfg i timer jest wyłączony na trych trybach. sv_airaccelerate też jest ustawione na 1000, bunnyhop na 1.

Wie ktoś może co trzeba zrobić, aby na innych trybach surf itd. działał normalnie ten airaccelerate, sv_autobunnyhopping 1 i sv_enablebunnyhopping 1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...