Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Kupię Serwery gier


Bartek Winek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opis: Witam, jestem zainteresowany kupnem serwerów gier, najchętniej któryś z poniższych. Jednakże inne serwery również jestem w stanie przemyśleć.
Minecraft, Counter Strike 1.6, Counter Strike: Global Offensive, Rust, Tibia, Metin2, TF2, Garry's mod, ARK, Teamspeak 3, SA:MP, MTA... W zasadzie jestem zainteresowany kupnem wszelkiego rodzaju serwerów, jednakże serwery które zostały wypisane tutaj są moim priorytetem.

Serwery nie mogą być puste, lub świeże- sztucznie zapełnianie.  Mam doświadczenie jeśli chodzi o serwery i sam ocenię ich jakość, dlatego proszę nie podsyłać pustych serwerów. Serwery 'pogrubione' są dla mnie najciekawsze.

Cena:  Zależnie od jakości, nie jestem w stanie określić.

Płatność:  Przelew, uprzedzam że serwery będę chciał otrzymać przed gotówką- Chyba że mowa o transakcji allegro. 

Kontakt: Zalecam użycie facebook'a jako kontakt ponieważ tam mnie najłatwiej znaleźć.

Edytowane przez Bartek Winek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...