Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Błąd Gametracker`a | Jest 20 osób maksymalnie danego dnia a na wykresie(z dnia,tygodnia,miesiaca) pokaże np tylko 13.


Nenshei
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam serwer Zombie Escape :v

I niby wszystko fajnie lecz jak np jest 20 osób na serwerze, pokazuje na gametrackerze że jest 20 osób (chyba jak tak teraz myślę to się nie przyjrzałem za bardzo czy zawsze pokazuje tyle ile jest osób aktualnie na serwerze wiem że gametracker odświeza i masz z danej minuty itd ale tak po prostu liczba na serwie ta sama a np na gejtrackerze inna ) lecz gdy zobaczysz wykres graczy jest tylko np 13 osób maksymalnie tego dnia a nie 20 tak jak powinno być.

Jaki problem ma gejtracker?

Coś u mnie ?

Czy po prostu tak już jest?

Czy może coś na serwer dopisać w server cfg czy gdzie by sprawniej dane przerzucało na coś takiego czy cuś?

Proszę o pomoc!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...