Skocz do zawartości
Akeno|AdvancedNet

Poszukiwana ekipa do projektu sieci serwerów gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Poszukujemy chętnych osób do projektu sieci serwerów gier tworzonego przez firmę AdvancedNet.pl

Wolne stanowiska: Global Moderator |Moderator | UnBanTeam | Technik TF2 | Technik HurtWorld | Admin CS:GO | Admin MineCraft | Admin TF2 | Admin HurtWorld | Redaktor (Forum) | Redaktor (WordPress) 
Ilość wolnych miejsc:  GM - x1 | M - x2 | UBT - x4 | Tech. TF2 - x1 | Tech. HW - x1 | Admin CS:GO - ∞ | Admin MC - ∞ | Admin TF2 - ∞ | Admin HW - ∞ | Redaktor (Forum) - x3 | Redaktor (WordPress) - x5
Informacje dot. stanowiska:  Wszelkie szczegóły dot. stanowisk chętne osoby otrzymają po ówczesnym kontakcie ze mną.
Kontakt z Administratorem: PW | GG: 6055266 | E-Mail: [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może potrzebujesz technika do cs:go :)? Wiem ze nie ma wymienionego go na lisie ale może jednak. ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, GoldeneK napisał:

Może potrzebujesz technika do cs:go :)? Wiem ze nie ma wymienionego go na lisie ale może jednak. ^^

Polecam xD spoko ziomek, ma duza wiedzie :p

Edytowane przez bobpixel
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, bobpixel napisał:

Polecam xD spoko ziomek, ma duza wiedzie :p

A ja polecam polecającego xD

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Serwerami CS:GO zajmuje się ja chociaż nie mam jakiejś obszernej wiedzy więc z chęcią przyda się jakaś pomocna dłoń na stanowisko Technika CS:GO.

Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt na e-mail: [email protected]

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A znajdzie sie miejsce dla rozkreconego serwera cs 1.6 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, DrHouse napisał:

A znajdzie sie miejsce dla rozkreconego serwera cs 1.6 ?

Niestety nie przyjmujemy zewnętrznych serwerów do projektu z uwagi na to że na każdą zakupioną usługę np. vip kupujący otrzyma fakturę.

Pozdrawiam

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktura za VIP-a ciekawie się robi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem co w tym śmiesznego, żeby działać w 100% legalnie, należy wystawić dokument sprzedażowy osobie, która sobie tego zażyczy. W końcu sprzedaż VIP, to sprzedaż jak każda inna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, live4net napisał:

Nie wiem co w tym śmiesznego, żeby działać w 100% legalnie, należy wystawić dokument sprzedażowy osobie, która sobie tego zażyczy. W końcu sprzedaż VIP, to sprzedaż jak każda inna.

Tak to jest jak dzieci się dorywają do tworzenia swoich pseudo sieci, które upadają szybciej niż powstają.

Liczą na szybki zysk nie wiadomo jaki a rzeczywistość okazuje się brutalna gdzie nie umie stworzyć serwera, który mu zyski przeniesie a nie mówiąc aby się utrzymał sam jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, czarna_mamba napisał:

Śmieszne jest to, żeby wystawić fakturę VAT za 2zł netto...

yyy dla czego ? A jak kupujesz nwm ołówek dla firmy w sklepie to nie możesz wsiąść faktury ? xD

Nawet za 60 groszy trzeba wystawić dowód sprzedaży 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, zorix napisał:

yyy dla czego ? A jak kupujesz nwm ołówek dla firmy w sklepie to nie możesz wsiąść faktury ? xD

Nawet za 60 groszy trzeba wystawić dowód sprzedaży 

Ja nawet nie przejmuję się ich komentarzami poprostu większość z nich to dzieciaki które zarabiały na serwerach a nawet podatku dochodowego nie odprowadzała.

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przed chwilą, Akeno|AdvancedNet napisał:

Ja nawet nie przejmuję się ich komentarzami poprostu większość z nich to dzieciaki które zarabiały na serwerach a nawet podatku dochodowego nie odprowadzała.

przynajmniej wiesz kto jest godny zainteresowania a kto nie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Blokers
      Opis:    Sprzedam sieć w której w skład wchodzą. VPS z forum na licencji IPS, VPS TS3 z licencja. Pare wtyczek na invisionpower, oraz serwery. 2 domeny csgdansk.pl i csgspeak.pl . Sprzedaje z powodu wypalenia i braku czasu na prowadzenie. Chce aby ktoś to dalej pociągnął. Siec istnieje prawie 5 lat. Każdy z serwerów posiada maksymalna znizke 12%
      Cena:    do uzgodnienia
      Płatność:   przelew
      Kontakt:   pw, https://steamcommunity.com/id/piotrbe
      Allegro (nie wymagane):   moge wystawić
      Wszelkie dodatkowe informacje podam na PW
    • Przez Kr3atyn
      Witam, mam na imię Adrian i chętnie dołączę do sieci serwerów jako moderator czy też administrator. Zacznijmy od mojego wieku, mam 15 lat. Wiem, że nie jestem najstarszy i oszczędźcie sobie komentarzy typu... Rok szkolny się zaczął etc. Bo zauważyłem połowa użytkowników piszące takie komentarze ma na awatarze pierwsze zdjęcie po wpisaniu w google ,,dziewczyna" ,,kobieta" ortografia 2/10 i myślą że pisząc w ten sposób się dowartościują. Dobra wracajmy do meritum, a więc tak:
      Zajmuje się moderowaniem stron, for czy też grup od prawie 3 lat. Mam znajomość ACP, MCP - znam to praktycznie można powiedzieć na pamięć. Doświadczenie mam duże bo zajmowałem się min. EStrike.pl, Legendary.eu, Cebulandia.pl, csgoland.pl, placzabaw.pl. 3 z tych sieci niestety zamknęły swoją działalność, ale niektórzy mogą je znać :). Posiadałem też własne forum lecz było ono o tematyce ,,stricte" cs 1.6 i nie miało ono zbyt wielkiego grona użytkowników. Oferuje także: + Codzienną aktywność, + Zaangażowanie, + Pomoc finansową w późniejszej współpracy. Chętnych proszę o kontakt GG:66643706 lub pw, w komentarzu. UPRZEDZAM NA PYTANIA,WYPOWIEDZI NIE ZWIĄZANE Z TEMATEM SIĘ NIE WYPOWIADAM. 

Myślę, że ktoś mi zaufa i pomyśli o współpracy.

Skrót:
      Gwarantuje:
      - Wysokie doświadczenie 
      - Codzienną aktywność
      - Współprace
      - Pomoc finansową *w późniejszych etapach współpracy*

Oczekuje
      - Stanowiska min. Moderator (może być okres próbny)
      - Zaufania
      - Sieci z potencjałem. 
    • Przez daffik
      Witam,
      Przez ostatni czas dużo myślałem nad powrotem do cs'a i wpadłem na pomysł zbudowania społeczności, pomyślicie "Kolejna sieć których wiele" i to bardzo zgubna myśl. Chcę zbudować coś co bedzie miało przyszłośc, skupic się na graniu, ale tez na ludziach bo to oni są fundamentem każdej sieci, nie ma to działać na zasadzie "wchodzimy banujemy, liczymy zarobek itp". Zdaję sobię sprawę, że na początku może być cięzko o coś wiecej niż tylko normalne forum z serwerami, ale wszystko przychodzi z czasem i przy odrobinie chęci bylibyśmy w stanie  z odpowiednia ekipą pchnąć coś nowego dalej.
      Poszukujemy kilka osób (starej daty (trochę wiek, ale liczy sie doświadczenie)) które byłyby w stanie zasilic nasze szeregi. Aktualnie jest nas 4, to zdecydowanie za mało jeżeli brać pod uwagę czas jaki trzeba poświęcać w opiekę i rozwój dlatego też próbujemy znaleźć kogoś do pomocy na stałe. Nie wymagamy żadnych wpłat, własnych serwerów, nie liczy się portfel tylko co możesz wprowadzić i czy bedzie fajna atmosfera między nami.
      Od siebie oferujemy:
      Forum na IPS; Autorski styl; Doświadczenie; Serwer Dedykowany (możesz otrzymać serwer/y do np. cs:go za darmo wraz z tokenami, ty masz za zadanie opiekować się nimi); Pomoc niezależnie od sytuacji (sprawy prywatne / sieciowe); Dzielenie się posiadaną wiedza; ... i jest tego wiecej, temat ma tylko zadanie informacyjne, wszystko zależy od Ciebie i twojego zaangażowania.
      (( wybaczcie za brak grafiki i chaotyczność tekstu, ale więcej informacji zostanie przekazane i uzgodnione z ew. zainteresowanymi))
      Kontakt: GG: 419077 ; PW: MYGO.PL

• Przez beken1996
      Witam jak w temacie, chciałbym się dowiedzieć ile są warte moje 2 konta steam oraz serwery cs go i forum. 

Tutaj gt moich serwerów, https://www.gametracker.com/search/?query=Porobieni

Dodam, że na serwerach są prywatne pluginy oraz są opłacone z góry wszystkie na rok, awp 2 lata, wszystkie serwery mają tick 128 i posiadają automatyczny sklep. O zarobkach z serwera nie będę mówił, ponieważ tylko chce wycenić, ( wszystkie na siebie zarabiają) 

A tutaj moje 2 konta steam, które również chciałbym wycenic, 
      https://steamcommunity.com/profiles/76561198244667790/
      Konto bez vaca, wbity global oraz wygranych 1400 mmow
      Eq z kosa m9 warta 1100zl

A tutaj 2 konto: https://steamcommunity.com/profiles/76561197963723947

Gta5
      Lef2 
      Konto bez Vac 

Oraz styl forum http://cs-porobieni.pl

Jeśli ktoś się zna to proszę o wycenę tego wszystkiego, z góry dziękuję.