Akeno|AdvancedNet

Poszukiwana ekipa do projektu sieci serwerów gier

Recommended Posts

Witam, Poszukujemy chętnych osób do projektu sieci serwerów gier tworzonego przez firmę AdvancedNet.pl

Wolne stanowiska: Global Moderator |Moderator | UnBanTeam | Technik TF2 | Technik HurtWorld | Admin CS:GO | Admin MineCraft | Admin TF2 | Admin HurtWorld | Redaktor (Forum) | Redaktor (WordPress) 
Ilość wolnych miejsc:  GM - x1 | M - x2 | UBT - x4 | Tech. TF2 - x1 | Tech. HW - x1 | Admin CS:GO - ∞ | Admin MC - ∞ | Admin TF2 - ∞ | Admin HW - ∞ | Redaktor (Forum) - x3 | Redaktor (WordPress) - x5
Informacje dot. stanowiska:  Wszelkie szczegóły dot. stanowisk chętne osoby otrzymają po ówczesnym kontakcie ze mną.
Kontakt z Administratorem: PW | GG: 6055266 | E-Mail: [email protected]

Może potrzebujesz technika do cs:go :)? Wiem ze nie ma wymienionego go na lisie ale może jednak. ^^

9 minut temu, GoldeneK napisał:

Może potrzebujesz technika do cs:go :)? Wiem ze nie ma wymienionego go na lisie ale może jednak. ^^

Polecam xD spoko ziomek, ma duza wiedzie :p

Edytowano przez bobpixel
  • Like 1
  • Haha 1

2 godziny temu, bobpixel napisał:

Polecam xD spoko ziomek, ma duza wiedzie :p

A ja polecam polecającego xD

• Haha 1

Witam,

Serwerami CS:GO zajmuje się ja chociaż nie mam jakiejś obszernej wiedzy więc z chęcią przyda się jakaś pomocna dłoń na stanowisko Technika CS:GO.

Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt na e-mail: [email protected]

Pozdrawiam

11 godzin temu, DrHouse napisał:

A znajdzie sie miejsce dla rozkreconego serwera cs 1.6 ?

Niestety nie przyjmujemy zewnętrznych serwerów do projektu z uwagi na to że na każdą zakupioną usługę np. vip kupujący otrzyma fakturę.

Pozdrawiam

• Haha 1

Faktura za VIP-a ciekawie się robi.

Nie wiem co w tym śmiesznego, żeby działać w 100% legalnie, należy wystawić dokument sprzedażowy osobie, która sobie tego zażyczy. W końcu sprzedaż VIP, to sprzedaż jak każda inna.

16 minut temu, live4net napisał:

Nie wiem co w tym śmiesznego, żeby działać w 100% legalnie, należy wystawić dokument sprzedażowy osobie, która sobie tego zażyczy. W końcu sprzedaż VIP, to sprzedaż jak każda inna.

Tak to jest jak dzieci się dorywają do tworzenia swoich pseudo sieci, które upadają szybciej niż powstają.

Liczą na szybki zysk nie wiadomo jaki a rzeczywistość okazuje się brutalna gdzie nie umie stworzyć serwera, który mu zyski przeniesie a nie mówiąc aby się utrzymał sam jeszcze

2 godziny temu, czarna_mamba napisał:

Śmieszne jest to, żeby wystawić fakturę VAT za 2zł netto...

yyy dla czego ? A jak kupujesz nwm ołówek dla firmy w sklepie to nie możesz wsiąść faktury ? xD

Nawet za 60 groszy trzeba wystawić dowód sprzedaży 

39 minut temu, zorix napisał:

yyy dla czego ? A jak kupujesz nwm ołówek dla firmy w sklepie to nie możesz wsiąść faktury ? xD

Nawet za 60 groszy trzeba wystawić dowód sprzedaży 

Ja nawet nie przejmuję się ich komentarzami poprostu większość z nich to dzieciaki które zarabiały na serwerach a nawet podatku dochodowego nie odprowadzała.

• Like 1
  • Thanks 1

Przed chwilą, Akeno|AdvancedNet napisał:

Ja nawet nie przejmuję się ich komentarzami poprostu większość z nich to dzieciaki które zarabiały na serwerach a nawet podatku dochodowego nie odprowadzała.

przynajmniej wiesz kto jest godny zainteresowania a kto nie ;) 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez sirmich
      Witam serdecznie, jak w temacie poszukujemy serwerów do gier na nasze forum ;)

Mamy ponad 50 tyś. użytkowników i codziennie odwiedza nas kilkaset osób, chcemy stworzyć bardzo dużą społeczność graczy, a do tego wiadome, potrzebna masa serwerów.
      Dlatego jeśli to czytasz, to nie czekaj i dołącz do Nas ze swoim serwerem, po 3 miesiącach dostaniesz od Nas 50 zł na reklamę / opłatę serwera itp. Oczywiście oferujemy także, pomoc finansową czy tam pomoc przy serwerze ;)

Na pewno nasza współpraca będzie owocna, przyjmiemy każdy serwer! Cs 1.6, CS:GO, Minecraft, Metin2 i inne! ;)

Kontakt:
      GG: 20470211
      Mail: [email protected]

Adres strony podam osobom zainteresowanym. 
    • Przez TerminatorXL
      Witam sprzedaję 3,5 letnią sieć serwerów csgo, w skład oferty wchodzą
      wszystkie pluginy jakie dla niej napisałem w tym pliki sp na życzenie jeśli znajdę na dysku bo plików jak i pluginów jest naprawdę dużo (zaawansowany system rang tab, cenzura z autobanem, autorskie dodatki do store'a, etc);
      W skład sieci wchodzi 8 serwerów CS:GO sprzedaż tylko w całości (Maszyna OVH Game);
      serwer TS3 (licencja 128 slotów jeszcze 10/11 miesięcy ważna, maszyna opłacona na tyle co licencja);
      Licencja sklep-sms;

Jeśli o czymś zapomniałem piszcie steam.

Sprzedaję tylko całość.
      Serwery generują duży przychód;
      Cena do negocjacji - kontakt steam
      https://steamcommunity.com/id/PolskiTerminator
    • Przez Maikovsky

Witam wszystkich.
      Zapraszamy Was na nasze serwery FFA, COD MOD, AWP, DM i Arena 1v1.
      Z uwagi na parametry naszych serwerów zapewniamy możliwość płynnej rozgrywki.
      Gwarantujemy przyjazną atmosferę i sprawną pomoc ze strony administracji.
      Jesteśmy również otwarci na wszelkie propozycje ze strony graczy. Cały czas się rozwijamy.

Dodatki: statystyki GameMe; team balance; plugin VIP, sklep SMS, SourceBans, rękawiczki, kosy, skiny, stattrak, nametag, dźwięki
      Regulamin serwera: http://tk2.pl/regulamin  Dostępne komendy: http://tk2.pl/komendy
      Forum: http://tk2.pl/ Kontakt: [email protected]
      VAC: tak Lokalizacja: Polska

_
      _

Serwer FFA - 137.74.0.202:27015
      Serwer COD MOD - 137.74.0.202:27016
      Serwer AWP - 137.74.0.202:27017
      Serwer DM - 137.74.0.202:27018
      Serwer 1v1 - 137.74.0.202:27019
    • Przez Deather

InfinityCore.pl - poszukuje załogi!
      Jesteśmy siecią serwerów oferującą nowatorskie rozwiązania oraz autorskie modyfikacje.

Specyfikacja
      - Forum IPS 4.2.8 (licencjonowany)
      - Dedykowany szablon forum
      - Serwer dedykowany OVH GAME MC-32

Kogo szukamy?
      Opiekunów serwerów - odpowiedzialnych za organizację serwera: instalacja i konfiguracja pluginów rekrutacja administracji zarządzanie i reklama  
      Obecnie poszukujemy opiekunów na serwery CSGO: Deathrun oraz SuperHero (serwery z autorskimi modyfikacjami) - potrzebują one odświeżenia.

Nowe serwery
      Jesteśmy otwarci na propozycje innych modyfikacji niż powyższe, a także serwerów innych gier niż CS:GO.
      Oczywiście wszystko otwieramy na naszej maszynie, z dowolną ilością slotów oraz TR (w zależności od wymagań).

Wymagania:
      Doświadczenie z zakresu prowadzenie serwerów: Głównie instalacja i konfiguracja pluginów Umiejętność zarządzania administracją Komunikatywność Kreatywność Wiek minimum 16 lat  
      Wynagrodzenie
      W zamian za prowadzenie serwera oferujemy wynagrodzenie w postaci gier oraz kodów PSC - więcej informacji po skontaktowaniu się... (minimalna wartość wynagrodzenia miesięcznego: 50 złotych).

Kontakt:
      PW:
      infinitycore.pl (Deather lub Johnny)

Steam:
      Deather - http://steamcommunity.com/profiles/76561198018120219/
      Johnny - http://steamcommunity.com/profiles/76561198085247519/

Można nas znaleść na serwerze TS3: ggspeak.pl