Skocz do zawartości
FaQ

Jak ustawic zone'y na serwerze dr

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w pytaniu jak je ustawić , w jakich plikach co napisać proszę o dokładne rozpisanie.

Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może napisałbyś jakiego pluginu używasz? Jeśli shavit, no to chociażby komenda !zones?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Beskidek napisał:

A może napisałbyś jakiego pluginu używasz? Jeśli shavit, no to chociażby komenda !zones?

Ta używam shavita ,ale chciałbym ,żebyś napisał w jaki folder wejść co gdzie wpisać i tyle. To że dla każdej mapy osobno trzeba to wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, FaQ napisał:

Ta używam shavita ,ale chciałbym ,żebyś napisał w jaki folder wejść co gdzie wpisać i tyle. To że dla każdej mapy osobno trzeba to wiem.

Czyli tak dajesz sobie uprawnienie z

wchodzisz na serwer

wpisujesz !zone lub !zones

Wybierasz 1 róg klikasz "e"

pozniej 2 rog klikasz znowu "e" 

i masz juz 1 zone 

tyle 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, FaQ napisał:

Piszę Ci, że wystarczy komenda !zones na serwerze jeśli masz wszystkie uprawnienia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez oles1227
      Witam potrzebuje osoby ktora pomoze mi przy serwerze serwer wykupiony wszystko jest tylko nie umiem za bardzo tych pluginow ogarnac tutaj link do mnie na steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198449062951/edit
    • Przez Danndy$
      Opis:  Zlecę pomoc przy konfiguracji, a także napisanie paru pluginów na serwer deathrun cs:go szegóły(patrz kontakt)
      Cena: Do ustalenia z fachowcem.
      Płatność:  Paypal/Psc
      Kontakt: discord : Danndy$#6592
      steam id/danndysek
    • Przez Kurak
      Witam. Chciałem zrobić na serwie swoje powitanie. To pliku motd.txt dodałem już gotowe powitanie i zapisałem wszystko w serwer.cfg jest dodawana komenda motdfile "motd.txt" ale niestety nic kompletnie nie działa. Od razu jest wybór kim chce grać i to wszystko. Jaka może być tego przyczyna? Jest coś jeszcze do dopisania gdzieś w plikach czego nie wiem? 
    • Przez cytrus224
      Witam forumowiczów.
      Od jakiegoś czasu mieliśmy problem z brakiem graczy na serwerach-pare miesięcy temu serwery były zapełnione. Jakiś czas temu wykupiliśmy drugi serwer dedykowany i przenieśliśmy część serwerów na drugą maszynę, z linuxa-debian8 na windows server 2008 głównie dlatego, że na windowsie srcds działa lepiej, ale to nie jest problem.
      Serwery postawione na windowsie nie wyświetlają się defaultowo w wyszukiwarce serwerów,  jedynie wtedy, gdy ustawi się lokalizację-europa w wyszukiwarce serwery się pojawiają.
      Windows firewall jest wyłączony. Serwery dodane do ulubionych wyświetlają się prawidłowo oraz można się do nich podłączyć i grać.
      Nie chcę ich reklamować, więc podam tylko ip, których nie da się wyświetlić.
      145.239.133.124:27015, 145.239.133.124:27017, 145.239.133.124:27018, 145.239.133.124:27064
      Żaden z tych serwerów nie jest widoczny w przeglądarce serwerów bez ustawienia lokalizacji.