Skocz do zawartości
donM

SourceBans - błędy z bazą

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sb pokazuje mi następujące błędy: 

Error: the XML response that was returned from the server is invalid. Received: 
Warning: PDO::__construct(): MySQL server has gone away in /home/fastfrag/ftp/sourcebans/includes/Database.php on line 19

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/fastfrag/ftp/sourcebans/includes/Database.php:19) in /home/fastfrag/ftp/sourcebans/includes/xajax.inc.php on line 766
[PL]FastFrag.pl[ONLY AWP] (!ws !knife !gloves !tag) @pukawka.pl3/20]]>]]>awp_tower_dev$('dialog-control').setStyle('display', 'block');$('dialog-placement').setStyle('display', 'none');

Wszystko wgrywane było prawidłowo

PHP Serwera 7.0 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Krzysztof Nowak
      Hey, podczas instalacji sourcebansa po stronie WWW napotkałem problem mianowicie przy tabeli "XML Support" mam disable przez co nie moge go zainstalowac ;/
      Szukałem w internetach i nie mogę za cholercie nic znaleźć instalowałem pakiet php-xml, restartowałem apache ale nic to nie dało.
      System: Debian 9
    • Przez fabko
      Witam,
      od pewnego czasu (po aktualizacji prawdopodobnie) mam problem z serwerem, ponieważ po kickowaniu / banowaniu przez sourcebansa crashuje się beż żadnych logów w konsoli ani /csgo/addons/sourcemod/logs. Miał ktoś podobny problem?
    • Przez Byku
      Hej mam problem, nie mogę podłączyć się do sourcebansa wyskakuja mi błędy:

databases.cfg mam dobrze wypełnione

No i na stronie hostingu mam dodany dostęp: 

Adresy z przydzielonym dostępem ▾ Usuń 127.0.0.1 145.239.18.200 drugie to ip serwera,

A jak HOST zmieniam na: "localhost" to wyskakuja mi juz tylko takie błędy:

• Przez Blokers
      Siema,
      posiada ktos ten lay, bo w necie nie moge znależć
      https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=298102
      Pozdro
    • Przez szogun
      Witjacie
      Posiadam pierwszy raz w życiu owy problem z sourcebansem po dodaniu serwera do niego.

Pierwszy problem że czysty serwer z mm i sm oraz wgrany sourcebansem nie dodał się automatycznie.
      Drugi problem występuje po dodaniu serwera w sourcebansie ręcznie, w zakładce serwer sypie błędem
      Error: the XML response that was returned from the server is invalid. Received: 0/15]]>]]>de_dust2$('mapimg_3').setProperty('src', 'images/maps/de_dust2.jpg').setProperty('alt', 'de_dust2').setProperty('title', 'de_dust2');$('sinfo_3').setStyle('display', 'none');$('noplayer_3').setStyle('display', 'block');$('serverwindow_3').setStyle('height', '64px');