Zaloguj się, aby obserwować  
donM

SourceBans - błędy z bazą

Recommended Posts

Witam, sb pokazuje mi następujące błędy: 

Error: the XML response that was returned from the server is invalid. Received: 
Warning: PDO::__construct(): MySQL server has gone away in /home/fastfrag/ftp/sourcebans/includes/Database.php on line 19

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/fastfrag/ftp/sourcebans/includes/Database.php:19) in /home/fastfrag/ftp/sourcebans/includes/xajax.inc.php on line 766
[PL]FastFrag.pl[ONLY AWP] (!ws !knife !gloves !tag) @pukawka.pl3/20]]>]]>awp_tower_dev$('dialog-control').setStyle('display', 'block');$('dialog-placement').setStyle('display', 'none');

Wszystko wgrywane było prawidłowo

PHP Serwera 7.0 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Quebo
      Tak jak w temacie. Troche siedzę ostatnio w tematyce sourcebansa. Mam pare pytań.. Np:

- Czy można zrobić aktualizacje z 1.5.4.7 do 1.6.2? Bez ponownego instalowania wszystkiego... Wrzuciłem folder updater, wszedłem na link bany.forum.pl/updater i niby są jakieś nowe aktualizacje wgrane, ale wersja jest dalej "1.5.4.7". Może można po prostu wrzucić folder "updater", ale z 1.6.2. No nwm... Jakieś pomysly?
      - Czemu godzina jest 2h do tyłu? Na 1.5.4.7 i 1.6.2 występuje u mnie ten sam błąd.. >.< (chodzi o godzine przy banach)

Za każdą odpowiedz leci plusik. Pozdro! :D
    • Przez ReQ7k
      Witam mam problem z pluginem Sourcebans++ 
      Jest zainstalowany na stronie i podpięty ale w liście pluginów pokazuje mu failed
      podrzucam logi

sbpp_checker.smx (SourceBans++: Bans Checker): Failed to connect to SourceBans DB, [2002]: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2)
      Z góry dzięki za pomoc :D
    • Przez katysz
      Cześć, mam wielki problem z SB.
      Otóż instalacja przebiegła cacy, wszystko działa, stronka itp, tylko nie chce się połączyć z moim serwerem.
      www.sourcebans.cs-milicja.pl - po wejsciu pokazuje błąd: Error connecting (i3.liveserver.pl:30048)

Czytałem dużo o tym problemie, bo jest dość powszechny i co udało mi sie dowiedzieć, to to, że przeszkodą są zablokowane porty 27015 (w moim przypadku 30048).
      Mam postawioną domenę na OVH, więc napisałem do supportu zapytanie czy mogą owe porty odblokować, taka jest odpowiedź pomocy technicznej:

Dalej pisałem, że usługa nadal jest blokowana i żeby sprawdzili drugi port:

Pod koniec zapytałem o blokowanie portu 3306, bo na takim jest baza danych:

Jak widać żadne porty nic nie blokują, podrzucam jeszcze databases.cfg z FTP serwera:
      "Databases" { "driver_default" "mysql" "sourcebans" { "driver" "default" "host" "i3.liveserver.pl" //ip serwera //dane z hostingu "database" "db_****" "user" "k******" "pass" "*********" //"timeout" "0" "port" "3306" } "clientprefs" { "driver" "sqlite" "host" "localhost" "database" "clientprefs-sqlite" "user" "root" "pass" "" //"timeout" "0" //"port" "0" } }