Zaloguj się, aby obserwować  
Mateusz8981

Przyjmę serwery CSGO

Recommended Posts

Witam bardzo serdecznie,

Przyjmę miarę rozwinięte serwery CSGO, oferuję

• Forum na silniku IPS 4.2
  • Pomoc techniczną SM/LINUX/WIN
  • Sourcebans
  • Sklep-sms
  • Możliwość rozwijania się.

Po więcej zapraszam PW

Dużo osób tu ma wysokie kwalifikacje. Znajdą się różni ludzie gimby, technicy, studenci i oczywiście jeszcze inni 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Nadrat
      Witam! SilentSkill.pl poszukuje doświadczonej ekipy na forum oraz serwery.

Wolne stanowiska:

- Moderator
      - Grafik
      - Redaktor
      - Admin serwera cs:go

Wymagania:

- doświadczenie
      - minimum 16 lat
      - kultura osobista
      - aktywność

Kontakt:

Forum: Silentkill.pl
      Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198213919944/
    • Przez Smagosz
      Witam czy istnieje gdzieś jakiś plugin który daje wszystkim nie tylko teammate anty flasha? Potrzebuje go na mapę z 1hp ale duża ilość decoy sprawia że ludzie mają małą ilość FPS.
    • Przez qwerty321
      Witam mam takie pytanie. Wgrałem na swój serwer plugin odpowiadający za muzykę i dlaczego jak wpisze komendę !yt_to @all "nazwa muzyki" to ona nie działa i nie mogę pisać " (cudzysłów) ?
    • Przez Smagosz
      Witam posiadam taki problem, że customowe modele po wgraniu z tym pluginem https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=780243 są niewidzialne. Próbowałem 3 różnych więc to raczej nie wina konkretnego modelu.
      Modele wgrane na ftp serwera, jak i fastdl, ścieżki w default_skins_downloads.ini i default_skins.ini również są poprawne oraz pobiera wszystko ludziom na serwerze, konsola też nie wypluwa żadnych błędów. Pomyślałem, że może to być wina którejś aktualizacji od valve, bo nie mogłem znaleźć żadnego tematu, który by mi pomógł.
      Jeśli ktoś potrzebuje rozwinąć lub upewnić się, czy wszystko dobrze zrobiłem to oczywiście wrzucę ss, lub zawartość plików ini.
    • Przez Mateusz8981
      Witam,
      Poszukuje technika na serwer CS:GO only Mirage. Więcej informacji można uzysakć u mnie na pw lub gg i mail
      Kontakt: PW, Mail [email protected] , GG 53952915