Recommended Posts

Niedawno przeczytałem o tym pluginie , mam pytanie do was , jak działa ta paczka , gdzie zapisuje bany , czy ją polecacie, ogólnie wszystko o niej. Prosiłbym o szybką odpowiedź 

Jeżeli masz sourcebansa to nadaje normalnie bana i masz w sb, jak nie to zwykły banclient smac działa u mnie bez zarzutów 

59 minut temu, GoldeneK napisał:

Jeżeli masz sourcebansa to nadaje normalnie bana i masz w sb, jak nie to zwykły banclient smac działa u mnie bez zarzutów 

Pytanie czy skutecznie banuje , czy nie ma dużo odwołań, to jest bardzo ważne by nie odstraszyło a banowało osoby chetujące nie grające na wysokiej czułości czy ma Łucku shota. Jak się sprawuje w walce z cheterami? Planuje to wprowadzić u siebie , ale by nie było akcji tego typu że jakiś global wbija i dostaje bana od tego systemu bo to będzie słabe.

24 minuty temu, Mr Rooster napisał:

Pytanie czy skutecznie banuje , czy nie ma dużo odwołań, to jest bardzo ważne by nie odstraszyło a banowało osoby chetujące nie grające na wysokiej czułości czy ma Łucku shota. Jak się sprawuje w walce z cheterami? Planuje to wprowadzić u siebie , ale by nie było akcji tego typu że jakiś global wbija i dostaje bana od tego systemu bo to będzie słabe.

Możesz śmiało wstawiać. System SMAC bardzo dobrze się sprawdza. Mam go u siebie na 2 serwerach. Przypominam sobie tylko jedno odwołanie od bana za ( SMAC 0.8.6.0: AutoTrigger Detection: BunnyHop  ) Gracz nie twierdził, że nie ma zbindowanej myszy, ale wręcz odwrotnie pisał, ze ma zbindowaną, ale twierdził, że to nic takiego i to powinno być dozwolone.Wiec system wykrył poprawnie i dał kare poprawną.

• Thanks 1

@Mr Rooster Spokojnie. Takie ala systemy AC jak i same główne, nie polegają na tym, że ktoś dostaje bana za jakieś lucky shoty czy coś w ten deseń, bo nie ocenia to człowiek tylko program (plugin). Działanie jest na zasadzie wykrywania poleceń, komend i ich synchronizacji nienaturalnej, czyli na zasadzie działania programu nie człowieka, bo człowiek nie jest w stanie odwzorować 1:1 każdego swojego ruchu, strzału, poruszania się. Jakby to nie tłumaczyć, to możesz śmiało tego używać, zobaczysz sam efekty. Wątpię by ktoś został zbanowany niesprawiedliwie, jedynie co może być minusem to nieskuteczność, ze względu na to, że niektóre płatne czity są kilka X razy bardziej zaawansowane technicznie niż taki systemik, który będzie w stanie zauważyć jedynie darmowe i powszechne wspomagacze.

Edytowano przez Marshall
  • Thanks 1

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.