Skocz do zawartości
hypex

Dołączę do sieci serwerów / multigamingu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chętnie dołączę do sieci serwerów bądź multi-gamingu jako sys-admin linux/unix, admin forum ( pełne doświadczenie w pracy z silnikami darmowymi oraz płatnymi ), grafika lub technika SM / AMXX ( serwery CS ) oraz Minecraft.

Oferuję doświadczenie w:

Konfiguracji serwerów dedykowanych / serwerów VPS pod gry oraz forum.

Zaangażowanie w projektu oraz jego prowadzenie

Wiedze na temat silników forum ( Darmowych oraz płatnych )

Kilka lat tworzenia grafik ( Dla potrzeb własnych oraz klientów )

Po więcej info zapraszam do kontaktu.

E-mail: [email protected]

Steam: huskesor19

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Blokers
      Opis:    Sprzedam sieć w której w skład wchodzą. VPS z forum na licencji IPS, VPS TS3 z licencja. Pare wtyczek na invisionpower, oraz serwery. 2 domeny csgdansk.pl i csgspeak.pl . Sprzedaje z powodu wypalenia i braku czasu na prowadzenie. Chce aby ktoś to dalej pociągnął. Siec istnieje prawie 5 lat. Każdy z serwerów posiada maksymalna znizke 12%
      Cena:    do uzgodnienia
      Płatność:   przelew
      Kontakt:   pw, https://steamcommunity.com/id/piotrbe
      Allegro (nie wymagane):   moge wystawić
      Wszelkie dodatkowe informacje podam na PW
    • Przez Kr3atyn
      Witam, mam na imię Adrian i chętnie dołączę do sieci serwerów jako moderator czy też administrator. Zacznijmy od mojego wieku, mam 15 lat. Wiem, że nie jestem najstarszy i oszczędźcie sobie komentarzy typu... Rok szkolny się zaczął etc. Bo zauważyłem połowa użytkowników piszące takie komentarze ma na awatarze pierwsze zdjęcie po wpisaniu w google ,,dziewczyna" ,,kobieta" ortografia 2/10 i myślą że pisząc w ten sposób się dowartościują. Dobra wracajmy do meritum, a więc tak:
      Zajmuje się moderowaniem stron, for czy też grup od prawie 3 lat. Mam znajomość ACP, MCP - znam to praktycznie można powiedzieć na pamięć. Doświadczenie mam duże bo zajmowałem się min. EStrike.pl, Legendary.eu, Cebulandia.pl, csgoland.pl, placzabaw.pl. 3 z tych sieci niestety zamknęły swoją działalność, ale niektórzy mogą je znać :). Posiadałem też własne forum lecz było ono o tematyce ,,stricte" cs 1.6 i nie miało ono zbyt wielkiego grona użytkowników. Oferuje także: + Codzienną aktywność, + Zaangażowanie, + Pomoc finansową w późniejszej współpracy. Chętnych proszę o kontakt GG:66643706 lub pw, w komentarzu. UPRZEDZAM NA PYTANIA,WYPOWIEDZI NIE ZWIĄZANE Z TEMATEM SIĘ NIE WYPOWIADAM. 

Myślę, że ktoś mi zaufa i pomyśli o współpracy.

Skrót:
      Gwarantuje:
      - Wysokie doświadczenie 
      - Codzienną aktywność
      - Współprace
      - Pomoc finansową *w późniejszych etapach współpracy*

Oczekuje
      - Stanowiska min. Moderator (może być okres próbny)
      - Zaufania
      - Sieci z potencjałem. 
    • Przez daffik
      Witam,
      Przez ostatni czas dużo myślałem nad powrotem do cs'a i wpadłem na pomysł zbudowania społeczności, pomyślicie "Kolejna sieć których wiele" i to bardzo zgubna myśl. Chcę zbudować coś co bedzie miało przyszłośc, skupic się na graniu, ale tez na ludziach bo to oni są fundamentem każdej sieci, nie ma to działać na zasadzie "wchodzimy banujemy, liczymy zarobek itp". Zdaję sobię sprawę, że na początku może być cięzko o coś wiecej niż tylko normalne forum z serwerami, ale wszystko przychodzi z czasem i przy odrobinie chęci bylibyśmy w stanie  z odpowiednia ekipą pchnąć coś nowego dalej.
      Poszukujemy kilka osób (starej daty (trochę wiek, ale liczy sie doświadczenie)) które byłyby w stanie zasilic nasze szeregi. Aktualnie jest nas 4, to zdecydowanie za mało jeżeli brać pod uwagę czas jaki trzeba poświęcać w opiekę i rozwój dlatego też próbujemy znaleźć kogoś do pomocy na stałe. Nie wymagamy żadnych wpłat, własnych serwerów, nie liczy się portfel tylko co możesz wprowadzić i czy bedzie fajna atmosfera między nami.
      Od siebie oferujemy:
      Forum na IPS; Autorski styl; Doświadczenie; Serwer Dedykowany (możesz otrzymać serwer/y do np. cs:go za darmo wraz z tokenami, ty masz za zadanie opiekować się nimi); Pomoc niezależnie od sytuacji (sprawy prywatne / sieciowe); Dzielenie się posiadaną wiedza; ... i jest tego wiecej, temat ma tylko zadanie informacyjne, wszystko zależy od Ciebie i twojego zaangażowania.
      (( wybaczcie za brak grafiki i chaotyczność tekstu, ale więcej informacji zostanie przekazane i uzgodnione z ew. zainteresowanymi))
      Kontakt: GG: 419077 ; PW: MYGO.PL