Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

ROZWIĄZANE Sourcemod ??

Recommended Posts

Witam mam pytanie otóż wgrałem sobie kopie ruskiego serwera z sourcemodem 1.6.2 z zabezpieczeniami ale nie działa mi w ogóle sourcemod , dodam ze probowałem instalowac inne wersje sourcemoda i metamoda nawet z tej stronki (Najnowszego) ale wtedy nawet serwer mi sie nie włączył na gametrackerze cały czas pokazuje mi ze mam sourcemoda 1.4.0 , Ma ktos jakies rady szukałem w internecie i nic ciekawego nie znalazłem :)

• 2 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By PapudruN
      Witam.
      Mam pytanie odnośnie nazwy serwera.
      Otóż po wgraniu paczki jest inna nazwa serwera. Jeśli w konfiguracji zmieniam na swoją, to i tak ona nie wyskakuje tylko zostaje jedna i ta sama nazwa.
      Nie wiem czy to jakiś plik czy co.

• By Ptakupoland
      Hej ! 

Szukam w miarę zaawansowanego kodera w sourcemod 
      Mam ofertę dla ciebie abyś został moim zleceniobiorcą 
      Trwałym na co najmniej rok czasu. 

Chciałbym abyś wykonał kilka rzeczy które nie należą do najprostszych oraz nie są to rzeczy które są zlecane zwykle przez zleceniodawców !!
      Napisałem do kilku znanych i bardzo dobrych osób i sami stwierdzili że takich zleceń nigdy nie zrobili ale lajtowo da się to zrobić (przez nich) 

Chciałbym odtworzyć profesjonalne serwery które są z automatyzowane w miarę możliwości na dzisiejsze czasy. 

Zapraszam do kontaktu !

Discord: Ptaku`#7219

Budżet spory przez najbliższe 2 miesiące może to być nawet 5 tysi więc sporo pracy będzie 😄 
      Ale doskonale wiem co zlecam i zawsze możesz skorzystać z pomocy znjomych mi osób !! które nie mają czasu. 
    • By taczka
      Witam , jestem nowy w tworzeniu serwera csgo , caly serwer postawilem i gram normalnie na nim caly czas ale nie dziala mi sourcemod jak i metamod nie wiem czemu , wgrane wszystko prawidlowo tak mi sie wydaje bo robilem to kilka razy i wedlog poradnikow. Nie wiem co zrobic, licze na szybka pomoc poniewaz zalezy mi na czasie
    • By szymkos05
      Sprawa wygląda tak że miałem uruchomiony serwer normalnie grali ludzie i po meczu ich wywaliło, zrobiłem reset i nic się nie stało serwera nie da się wyszukać 
      Error logi wyglądają tak:

L 03/21/2021 - 11:07:47: SourceMod error session started
      L 03/21/2021 - 11:07:47: Info (map "de_mirage") (file "/home/k29408_s22094/server_22094/csgo/addons/sourcemod/logs/errors_20210321.log")
      L 03/21/2021 - 11:07:47: [CSTRIKE] Sigscan for TerminateRound failed
      L 03/21/2021 - 11:07:47: [CSTRIKE] TerminateRound detour could not be initialized - Disabled OnTerminateRound forward
      L 03/21/2021 - 11:07:47: [CSTRIKE] TerminateRound detour could not be initialized - Disabled OnTerminateRound forward

I tak się ciągnie to w dół ciągle to samo, SourceMod aktualizowałem też nic nie pomogło.

Mógł by mi ktoś pomóc, dopiero się uczę, z góry dzięki.
    • By MakaiuPL
      Postawilem serwer cs go na VPS, ale niestety wszystko dziala poza sourcemodem.
      Instalowalem juz chyba na kazdy mozliwy sposob.
      Instalowalem stare jak i nowe wersje, oraz niestabilne i stabilne.
      Zadne nie działają.
      Sourcemoda jakby nie bylo.

Wrazie jakby ktos chcial szybszą droge komunikacji to Discord: Maks#4321

logis.txt
  • Create New...