Skocz do zawartości
moonster

Jakie są róznice w ofercie serwerów GO na Pukawce.

Rekomendowane odpowiedzi

Pukawka oferuje trzy warianty serwerów GO:

Premium

Standard

Standard EU

Mógłby mi ktoś przybliżyć różnice pomiędzy nimi, oczywiście poza ceną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież jest opisane w cenniku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, g napisał:

Przecież jest opisane w cenniku.

Na stronie głównej w panelu sa zakładki i żadna z nich nie jest cennikiem. Znajduje sie natomiast zamów serwer i w konfiguratorze nie ma opisu a jedynie nazwy pakietów i ich ceny.

To może sugestia do pukawki której przedstawiciel ma tutaj konto o dodanie takiego opisu po podświetleniu danej opcji.

Stad było moje pytanie, bo zapewne większość zainteresowanych najmem serwera szukałaby tam indormacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez DaN
      Opis: Witam, kupię sieć serwerów lub serwery gier - cs 1.6 / cs go. 
      Serwery muszą być przynajmniej w połowie zapełnione.
      Cena: do 200 zł
      Płatność: przelew
      Kontakt: pw
    • Przez sdasdas
      Opis:    Paczka BaseBuilder
      Cena:  120 zł do negocjacji 
      Płatność:  Przelew/PSC
      Zdjęcia: https://imgur.com/a/Dysk2Qa
      Support Paczki: Nie, nie pomagam po zakupie przy paczce, bo nie mam na to czasu 🙂
      Baza danych nie tworzy się automatycznie, dlatego dodałem pliki, które należy wrzucić
      Opis plików:
      System RPG pisany od zera przeze mnie System EXP'a pisany przeze mnie na podstawie pluginu mastaha7991 działający w ten sposób, że co 5 lvl otrzymujemy nową broń. Bronie są kolejką w sensie zaczynamy z USP za 5 leveli będzie glock potem za kolejne 5 P250 itd. Sklep pisany przez mastaha7991 edytowany przeze mnie System Misji np. zabij 10 zombie mummy Autorski plugin System Daily Misji tez pisany przeze mnie VIP, który posiada Noclip podczas budowania, mozliwosc zmiany koloru blokow, exp x2, specjalne modele postaci, mozliwosc wyboru klas zombie, dostep do customowych modeli nozow, prywatny czat (zastosowanie u*wiadomosc), Info w HUD przy dolaczeniu na serwer Mozliwosc poruszania blokami kolegi z party Mozliwosc obracania blokami o 45 stopni Automatyczna blokada blokow Admin moze tylko usuwac bloki po czasie budowania w ct, natomiast w tt moze usuwac w czacie budowania itd. Gangi, w ktorych ulepszenia sa nastepujace: Damage (zwieksza o 5% kazdy upgrade), HP,  Bron Gangu, DMG broni z gangu, Wielkosc gangu. Po osiagnieciu max lvl czyli 151 to posiadamy menu z broniami gdzie wybieramy bBron pierwszą np.  AK47, AWP Lub ktoras z M4, a potem pistolet np. Deagle, tec9 lub five-seven, CZ75 Klasy zombie, jeżeli gracz nie posiada VIP,a przydzielane są losowo, dzięki temu misje mają sens 🙂 VIP Posiada także możliwość zmiany koloru bloków Dodatkowe pluginy:
      Blokada celowników Blokada Graffiti Plugin AntyReconnect Automatyczne usuwanie bloków z respa, gdy ktoś blokuje Wiadomosci w hud jak w cs 1.6 (Zastosowanie @@rSiema || Pokazuje wiadomosc "Siema" na srodku ekranu w kolorze czerwonym, jak damy @@y to w żółtym, @@c niebieskim, @@g w zielonym, @@ w bialym) VIP Info Blokada komend, ktore powodują samobójstwo Komenda !jakbudowac, ktora wyswietla menu z poradnikiem jak sie buduje GOD po zakonczeniu rundy, w czasie budowania oraz w czasie przygotowania Skill dla VIP w Zombie niewidzialnosc na 10 sekund do uzycia co 25 sekund, w CT DMG +50% na 20 sekund do uzycia co minute. (Skill jest pod F) Plugin na reklamy Plugin, który naprawia model rąk Filmik, na którym pokazany jest w skrócie ten mod:
    • Przez sirmich
      Witam serdecznie, jak w temacie poszukujemy serwerów do gier na nasze forum 😉

Mamy ponad 50 tyś. użytkowników i codziennie odwiedza nas kilkaset osób, chcemy stworzyć bardzo dużą społeczność graczy, a do tego wiadome, potrzebna masa serwerów.
      Dlatego jeśli to czytasz, to nie czekaj i dołącz do Nas ze swoim serwerem, po 3 miesiącach dostaniesz od Nas 50 zł na reklamę / opłatę serwera itp. Oczywiście oferujemy także, pomoc finansową czy tam pomoc przy serwerze 😉

Na pewno nasza współpraca będzie owocna, przyjmiemy każdy serwer! Cs 1.6, CS:GO, Minecraft, Metin2 i inne! 😉

Kontakt:
      GG: 20470211
      Mail: sudistudi.....

Adres strony podam osobom zainteresowanym. 
    • Przez GreenUp
      Wolne stanowisko:   Technik Serwerów
      Ilość wolnych miejsc:  1
      Informacje dot. stanowiska:  Szukamy osoby, która ogarnia sourcemod w zakresie: pisania pluginów, instalacja serwerów, konfiguracja, naprawienie błędów i wszystko co z tym związane. Dodatkowym atutem będzie znajomość amxx. Potrzebujemy osoby, która będzie sumiennie wykonywała swoją pracę i będzie robił wszystko aby było dobrze  był z nami jak najdłużej. Jesteśmy w stanie zaproponować jakieś wynagrodzenie ale tylko wtedy jak technik na prawdę będzie wykonywał swoją pracę i będzie ją widać :) Z pewnością jeśli technik na prawdę będzie dobrze realizował zlecenia to na pewno to docenimy i zaproponujemy wynagrodzenie. Dobrze by było aby to wynagrodzenie było takim dodatkiem do swej funkcji ponieważ liczmy ,że będzie osoba to robiła z pasji po prostu :) 
      Dodatkowe wymagania:
      Wiek +18,
      Mikrofon (TS3) - sprawny,
      Komunikator GG lub STEAM,
      Aktywność,
      Sumienność pracy,
      Profesjonalizm (fajnie by było naprawić jakiś problem i potem do niego nie wracać :) ),
      Chęć pomocy,
      Umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu :),
      Przedstawienie swojego doświadczenia

Kontakt z Administratorem:  GG: 42910622
      STEAM: Steam Community :: GreenUp | ForceGame.pl
      Forum: ForceGame.pl