Skocz do zawartości
4LiveTV

[COD MOD NOWY] jak zmienić domyślny model gracza?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Da się zmienić domyślny model gracza? Np. Na model kury? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez shedy
      Witam,

posiadamy na serwerze paczkę Linuxa` COD Nowy, która posiada przedmiot Buty Szturmowego sprawiający, że nie słychać naszych kroków. Dodałem funkcjonalność tego przedmiotu do nowo utworzonej klasy i na serwerze testowym postawionym na moim komputerze, gdzie sprawdzam sobie wszystkie zmiany i testuje przed wypuszczeniem na serwer właściwy, wszystko śmiga (sprawdzane z innymi graczami, nie jest tak że tylko ja się sam nie słyszałem i to stwierdzam). Problem jest jednak taki, że na serwerze właściwym zarówno po wrzuceniu bezpośrednio .smx skompilowanego u mnie jak i skompilowaniu tam .sp osobno (na serwerze właściwym przez FTP) kroki słychać. Z racji, że u mnie działa dokładnie ten sam .smx a tam nie to domyślam się, że problem leży po stronie konfiguracji serwera i różnic na moim a na właściwym. Są jakieś komendy które blokują wyłączenie kroków danego klienta? Nie jestem w stanie tego zrozumieć, bo same Buty Szturmowego wyciszają kroki zarówno u mnie na testowym jak i na serwerze właściwym, ale klasa zrobiona na jego podstawie wg poradnika działa tylko u mnie :(

Ocenzurowane jak to działa, bo paczka Linuxa` jest płatna i nie chciałbym wrzucać jak to wygląda całe, a nie ma go na Steamie żeby się skontaktować i zapytać o zgodę (w razie uzyskania zgody to wrzucę całość, ale nie wydaje mi się żeby to było aż tak istotne).

... - cenzura :D

#include <sourcemod>
      #include <codmod>
      #include <sdktools>
      #include <sdkhooks>

... // zmienne do statystyk i czy klient posiada umiejętność klasy czy już wykorzystał (tutaj akurat nie ma aktywnej umiejętności, zawsze jest tak, że nie słychać)

public Plugin:myinfo =
      {
          name = nazwa,
          author = "Linux`",
          description = "Cod Klasa",
          version = "1.0",
          url = "http://steamcommunity.com/id/linux2006"
      };

public OnPluginStart()
      {
          ... // rejestrowanie klasy
          AddNormalSoundHook(DzwiekiGracza);
      }

public OnClientPutInServer(client)
      {
          if ... // sprawdzanie czy jest fake clientem
              SendConVarValue(client, FindConVar("sv_footsteps"), "0");
      }

public ... // klasa jest włączona
      {
             ...  // zmienna, że klient gra daną klasą
      }

public ... // klasa jest wyłączona
      {
              ... // zmienna, że klient nie gra daną klasą
      }

public Action:DzwiekiGracza(clients[64], &numclients, String:sample[PLATFORM_MAX_PATH], &entity, &channel, &Float:volume, &level, &pitch, &flags)
      {
         if ... // sprawdzanie czy jest fake clientem
              return Plugin_Continue;

if ... // sprawdzanie warunków wypuszczenia dźwięku do innych graczy
          {
              if // sprawdzanie, czy ma umiejętność (tak jak pisałem wyżej zawsze ją ma)
                  EmitSoundToAll(sample, entity);
              return Plugin_Handled;
          }
          return Plugin_Continue;
      }

• Przez Sqower
      Witam co zmienić żeby był low exp , korzystam z tej paczki 
      new xp_kill = 1000; new xp_kill_hs = 250; new xp_winround = 2000; new xp_objectives = 3200; new xp_kill_vip = 1300; new xp_kill_hs_vip = 325; new xp_winround_vip = 2600; new xp_objectives_vip = 4160; bo zmienienie tego nie załatwi wszystkiego i pytanie co muszę jeszcze zmienić ?  

wiem ze jest jeszcze inna paczka lecz zależy mi na tej 

• Przez Maikovsky
      Witam, posiadam nowy COD MOD, na którym mam plugin gameme i po wpisaniu na czacie rank lub top10 nic się nie wyświetla, a w kodzie pluginu nie ma tych komend, aby były zablokowane.
      Proszę o pomoc.
    • Przez Maikovsky
      Jak w nazwie tematu, jak dodać do każdej klasy kevlar+hełm? Proszę o pomoc.