Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Kaiser
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sieć serwerów MagicSkill.pl
Prosiłbym o wycenę tej sieci, bo zamierzam oddać ja na sprzedaż, ostatnimi czasy aktywność spadła, ale to tylko i wyłącznie przez moje błędy,  lecz gdy na moim miejscu byłby administrator z dużą ilością czasu, to ttt może wrócić do czasów świetności z przed tyg - 2tyg, kiedy to w dzień cały czas ktoś grał.
Z surfem to samo, pasuje zrobić nową edycję to graczy bedzie więcej, staż surfa to prawie rok, a Dusta 2 ponad rok.
Serwery póki co off.
Sieć na wakacjach przynosiła zyski w wysokości 200 zł miesięcznie, + sms'y na opłaty jakieś 150 zł a teraz są mniejsze, ale to tylko wyłącznie przez brak czasu H@, czyli mnie. Mam jeszcze 100 pkt na pukawce, gdzie hostowane są serwery, możecie pisać oferty kupna poniżej jak chcecie.

A i jak co to ten 5 serwer DD2 Custom Maps to nie mój.

Edytowane przez Kaiser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...