Zaloguj się, aby obserwować  
FRACKOWIAK

Nowy projekt unikalnej sieci serwerów! Ekipa do długiej współpracy!

Recommended Posts

Szukam kilku osób, być może nawet jednej do stworzenia czegoś nowego. Sieci jakiej jeszcze nie ma. Mam dosyć dużo pomysłów w głowie, ale zdradzę że sieć nie będzie opierała się tylko o Counter-Strike. Moim celem jest stworzenie społeczności graczy, gdzie będą mogli pograć na serwerach bardzo dobrej jakości, a potem usiąść i popisać na forum. 

Wiadomo, że od czegoś trzeba zacząć. Sam pracuję nad serwerem z Multi Areną 1vs1 w CS:GO, lecz z dodatkami jakich jeszcze na polskiej scenie nie ma. Chciałbym aby wraz z rozpoczęciem przygody nowej sieci, stało już kilka serwerów, więc jeśli tylko chcesz tworzyć nową, super społeczność skontaktuj się ze mną! Kontakt będzie na końcu postu. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, śmiało pytaj. 

Wolne stanowisko: Współwłaściciel, Administratorzy, Moderatorzy, Technicy, Użytkownicy :) 
Ilość wolnych miejsc: Każdy będzie mile widziany.
Informacje dot. stanowiska: Wiadomo..
Kontakt z Administratorem:

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Dan Gorzawski
      Witam, jestem właściciel nowo powstającej sieci "Pay2Play.pl" oczywiście zaznaczę na samym wstępie żeby nie sugerować się nazwą.

Zajmuje się stroną techniczną forum, ts3 oraz finansami jednak nie wszystko potrafię.

Poszukuje osoby która będzie mogła zając się serwerami CS:GO, CS 1.6 oczywiście nie za darmo.
      Prócz techników szukamy redaktorów, UB teamu, adminów, moderatorów zapraszam!

Wymagamy:
      Doświadczenie Zapał do pracy Dużo wolnego czasu Kontakt TS3 Oferujemy
      Stanowisko w ekipie Kontakt z Administracją 24/7 Płatny styl, licencja IPS 4.3 Reklama na serwery Jeżeli jest jakaś osoba zainteresowana zapraszam na PW lub GG 65407449
    • Przez AdamxD
      Witam,
         Zacznę od przedstawienia swojej osoby. Jestem Adam mam aktualnie 20 lat i studiuję kierunek pielęgniarstwo. Pielęgniarz nie jest typowo męskim zawodem, ale od zawsze marzyłem o zawodzie który będzie przynosił mi satysfakcję. Tą satysfakcją jest pomoc i podtrzymywanie drugiego człowieka przy życiu, bo to najważniejsza wartość człowieka :)
         Jestem osobą pracowitą, ufną, spokojną i dążącą do osiągania postawionych celów. Sieć BluePower prowadziłem 2,5 roku, ale z powodu ciężkiej walki na 1 roku bylem zmuszony ograniczyć pielęgnowaniem się serwerami, ale beze mnie sieć została doprowadzona do ruiny. W ostateczności z bólem serca byłem zmuszony zamknąć sieć. Jednak z każdym dniem tęsknie i chciałbym po zaliczeniu 1 roku (najgorszego) odnowić sieć zaczynając od 1 serwera, który był popularny nie tylko w Polsce, ale i na świecie - Ghost Mode

Co to za tryb?
      Youtuber Kifi
      Youtuber YoshihitoMayoshe
      Youtuber PevorSR
      Youtuber Forlify
      Oraz wiele innych mniej znanych Youtuberów

Kogo Poszukuje?
      1. Technik - Współwłaściciel
      - Wiek +16
      - Dobra znajomość silnika Sourcemod (umiejętność pisania/konfigurowania prostych pluginów)
      - Umiejętność obsługi programu do FTP
      - Umiejętność zarządzania
      - Czas i chęci
      * Umiejętność tworzenia stron www
      Dodatkowe Informacje:
      - Elastyczny czas pracy na serwerowni
      - Dostęp do wszystkich danych sieci
      - Prowadzenie jedynego takiego serwera w Polsce - Duchy
      - Zwolnienie z miesięcznych składek sieci

2. Admini Serwera
      - Wiek +16
      - Kultura osobista
      - Znajomość komend Sourcemod
      - Miesięczna składka w wysokości 5zł + Prowizja z rodzaju płatności
      - Czas i chęci (co najmniej 2h/dzień)

3. Youtuber Sieci
      - Mutacja
      - Mikrofon
      - Kamera
      - Umiejętność montowania i obróbki filmików
      - Elastyczny czas pracy na sieci
      - Prace bezgotówkowe - Możliwość wystawiania prac dla szerokiego zasięgu odbiorców
      UWAGA, nagrania odbywałyby się na kanale https://www.youtube.com/channel/UCULYatAjoudHHCMakUoVxaw

4. Grafik Sieci
      - Umiejętność tworzenia grafik
      - Elastyczny czas pracy na sieci
      - Prace bezgotówkowe - Możliwość wystawiania prac dla szerokiego zasięgu odbiorców

Przewidywane otwarcie: Lipiec/Sierpień 2018 rok
      Zainteresowanych proszę o kontakt: STEAM
    • Przez Deather

InfinityCore.pl - poszukuje załogi!
      Jesteśmy siecią serwerów oferującą nowatorskie rozwiązania oraz autorskie modyfikacje.

Specyfikacja
      - Forum IPS 4.2.8 (licencjonowany)
      - Dedykowany szablon forum
      - Serwer dedykowany OVH GAME MC-32

Kogo szukamy?
      Opiekunów serwerów - odpowiedzialnych za organizację serwera: instalacja i konfiguracja pluginów rekrutacja administracji zarządzanie i reklama  
      Obecnie poszukujemy opiekunów na serwery CSGO: Deathrun oraz SuperHero (serwery z autorskimi modyfikacjami) - potrzebują one odświeżenia.

Nowe serwery
      Jesteśmy otwarci na propozycje innych modyfikacji niż powyższe, a także serwerów innych gier niż CS:GO.
      Oczywiście wszystko otwieramy na naszej maszynie, z dowolną ilością slotów oraz TR (w zależności od wymagań).

Wymagania:
      Doświadczenie z zakresu prowadzenie serwerów: Głównie instalacja i konfiguracja pluginów Umiejętność zarządzania administracją Komunikatywność Kreatywność Wiek minimum 16 lat  
      Wynagrodzenie
      W zamian za prowadzenie serwera oferujemy wynagrodzenie w postaci gier oraz kodów PSC - więcej informacji po skontaktowaniu się... (minimalna wartość wynagrodzenia miesięcznego: 50 złotych).

Kontakt:
      PW:
      infinitycore.pl (Deather lub Johnny)

Steam:
      Deather - http://steamcommunity.com/profiles/76561198018120219/
      Johnny - http://steamcommunity.com/profiles/76561198085247519/

Można nas znaleść na serwerze TS3: ggspeak.pl