mastah7991

szukam serwerka :3

Recommended Posts

Witam serdecznie

ma ktoś może jakiś mały serwerek i go nie używa?

potrzebuje sewerka do tesów i prostych pluginów - jako hobby w czasie wolnym ( tak raz na miesiac może coś wgram xD jak bede miał chwiklę wolną od studiowania )

jeśli ktoś ma i chce wspomóć biednych studentów czekam na propozycje :P

pozdrawiam :3

nie no spoko mi to może w święta się przyda bo #kolokwia ;-; 

a i ten jak ktoś chce kupić serwer jak kolega wyżej bym miał się gdzie bawić - mówię stanowczo NIE! xD

Terminator jak coś napisze :3

Też mogę Ci wykupić jakiś do zabawy. Na dedyku nie dam, bo zbyt kumaty jesteś. Jeszcze byś się dobrał tam,  gdzie niepowinieneś :p

Strzelam, ze studiujesz infe, ale jak nie to to, co napisze niżej bedzie bezsensu xD.

Mianowicie, jako student informatyki (chyba na większości uczelni) otrzymujesz dostęp do jakichs pakietów od Microsofta, czy nawet licencje do IDE od jetbrainsow (niestety nie mozesz używać tej licencji, gdy prowadzisz firmę bo w razie kontroli bedzie klops xd). W tym pakiecie od Microsofta, msdn otrzymujesz np dostęp do Azure, gdzie mozesz sobie postawić serwer w chmurze po wypełnieniu jakiejś gownianej ankiety czy założeniu konta. Fajna sprawa z tym, polecam sie dowiedzieć na uczelni. Jak nie Tobie to moze komuś innemu tutaj sie przyda ta informacja :)

• Like 1

9 godzin temu, live4net napisał:

Też mogę Ci wykupić jakiś do zabawy. Na dedyku nie dam, bo zbyt kumaty jesteś. Jeszcze byś się dobrał tam,  gdzie niepowinieneś :p

nie chce by ktoś kupował bo ja nie mam na tyle czasu by na nim siedzieć cały czas ;P więc serwer by się marnował

a gdzie ja Ci się mam dobrać xD? ustawisz uprawnienia i z klatki nie wyjdę xD

2 godziny temu, tellek napisał:

Strzelam, ze studiujesz infe, ale jak nie to to, co napisze niżej bedzie bezsensu xD.

Mianowicie, jako student informatyki (chyba na większości uczelni) otrzymujesz dostęp do jakichs pakietów od Microsofta, czy nawet licencje do IDE od jetbrainsow (niestety nie mozesz używać tej licencji, gdy prowadzisz firmę bo w razie kontroli bedzie klops xd). W tym pakiecie od Microsofta, msdn otrzymujesz np dostęp do Azure, gdzie mozesz sobie postawić serwer w chmurze po wypełnieniu jakiejś gownianej ankiety czy założeniu konta. Fajna sprawa z tym, polecam sie dowiedzieć na uczelni. Jak nie Tobie to moze komuś innemu tutaj sie przyda ta informacja :)

poczytam poszukam popytam dzięki wielkie!

A nie możesz sobie po prostu wgrać sourcemoda lokalnie do cs go? Stwórz grę z botami = darmowy lokalny serwer

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Jaroos
      Siemka. 
      Szukam starej mapy de_dust 2 ale nie mogę na internecie nic znaleźć. Znalazłem coś takiego https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1216698068 tylko że to ściąga sie do warsztatu a nie wiem jakie pliki i skąd wziąć aby wgrać na serwer cs go :D 
      Może ktoś by mógł pobrać mapę którą podałem wyżej i spakował  w paczke rar. Był bym bardzo wdzięczny. 
      Za odpowiedz + :D 
    • Przez Jaroos
      Witam. 
      Szukam pluginu który pozwolił by mi dodawać informacje na czacie typu kto jest wlaścicielem itd 
    • Przez Skillerpl
      Współwłaściciel musi być w stanie na początku zapłacić 20 zł 

Potem 5 zł na miesiąc 

Min 12 lat ogarnięty 

Komendy (Ucze innych)  lub sam potrafi 

Kontakt 
      Gg:64826411
    • Przez Michał Krakowiński
      Szukam pluginu na Tagi: Ale żeby w tych tagach był Vice Head admin!