Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Niewidzialne modele skinchooser


Smagosz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam taki problem, że customowe modele po wgraniu z tym pluginem https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=780243 są niewidzialne. Próbowałem 3 różnych więc to raczej nie wina konkretnego modelu.

Modele wgrane na ftp serwera, jak i fastdl, ścieżki w default_skins_downloads.ini i default_skins.ini również są poprawne oraz pobiera wszystko ludziom na serwerze, konsola też nie wypluwa żadnych błędów. Pomyślałem, że może to być wina którejś aktualizacji od valve, bo nie mogłem znaleźć żadnego tematu, który by mi pomógł.
Jeśli ktoś potrzebuje rozwinąć lub upewnić się, czy wszystko dobrze zrobiłem to oczywiście wrzucę ss, lub zawartość plików ini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...