Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc! Pilnie potrzebuje pomocy.

Wie ktoś jak zainstalowac DProto? CS1.6

Jestem swieży w tym amxx..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak możesz przeczytać jest to forum poświęcone sourcemod'owi, ale łap tu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez GreenUp
      Wolne stanowisko:   Technik Serwerów
      Ilość wolnych miejsc:  1
      Informacje dot. stanowiska:  Szukamy osoby, która ogarnia sourcemod w zakresie: pisania pluginów, instalacja serwerów, konfiguracja, naprawienie błędów i wszystko co z tym związane. Dodatkowym atutem będzie znajomość amxx. Potrzebujemy osoby, która będzie sumiennie wykonywała swoją pracę i będzie robił wszystko aby było dobrze  był z nami jak najdłużej. Jesteśmy w stanie zaproponować jakieś wynagrodzenie ale tylko wtedy jak technik na prawdę będzie wykonywał swoją pracę i będzie ją widać :) Z pewnością jeśli technik na prawdę będzie dobrze realizował zlecenia to na pewno to docenimy i zaproponujemy wynagrodzenie. Dobrze by było aby to wynagrodzenie było takim dodatkiem do swej funkcji ponieważ liczmy ,że będzie osoba to robiła z pasji po prostu :) 
      Dodatkowe wymagania:
      Wiek +18,
      Mikrofon (TS3) - sprawny,
      Komunikator GG lub STEAM,
      Aktywność,
      Sumienność pracy,
      Profesjonalizm (fajnie by było naprawić jakiś problem i potem do niego nie wracać :) ),
      Chęć pomocy,
      Umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu :),
      Przedstawienie swojego doświadczenia

Kontakt z Administratorem:  GG: 42910622
      STEAM: Steam Community :: GreenUp | ForceGame.pl
      Forum: ForceGame.pl
    • Przez howek
      Czy udostępnił by mi ktoś zasady serwer soursemode css plugin tak żeby jak kotś wbijał na serwa wyświetlały się zasady i albo akcpetujesz i grasz albo nie akcpetujesz i cie kicka z serwa.
    • Przez howek
      Witam chciał bym żeby ktoś może udostępnił na wersję non steam na cs:s gdzie będzie np pisać: [ADMIN] game i wytłumaczył jak wgrać i jak ustawić ;D.
    • Przez niko
      Witam, mam na imię Artur i chciałbym poprosić kogoś o pomoc w konfiguracji i zarządzaniu serwerem na hostingu pukawka.pl

Jestem w stanie dogadać się z taką osobą i w zamian będzie ona mogła korzystać z serwera, instalować własne pluginy (oczywiście po wspólnym uzgodnieniu) oraz będzie mogła zapraszać na niego inne osoby (ale nie ma prawa dawać nikomu administratora) no a z resztą to jestem elastyczny  :)
      serwer ma 128tick serwer jest na hasło chcę aby dana osoba nauczyła mnie podstawowych rzeczy :)  
      Chcę aby była to osoba z jakąś wiedzą na ten temat :D, zapraszam na steam _________> https://steamcommunity.com/id/youngredditking/