Zaloguj się, aby obserwować  
Damian490

Pomoc przy tworzeniu serwera

Recommended Posts

Witam was

Kupiłem dzisiaj serwer cs go na stronce 1shot1kil  20 slotow tr128, jest tam zakładka instalator i wgralem surcemoda metamoda i srcds.pl v3.6 i nie wiem co dalej teraz robic, ;p

chce zeby byl to serwer deathmatch aby mozna bylo sobie wybrac bron !guns czy jakos tak , co mam robic dalej , prosze o pomoc jakies instrukcjie

okej sciagne to , ale co mam dalej z tym zrobic ? :d

gdzie to wgrac i jak ;)

Ty sobie żartujesz? Do katalogu sourcemod'a =.=

• Confused 1

8 minut temu, SeeQ napisał:

Ty sobie żartujesz? Do katalogu sourcemod'a =.=

Ziomek nie wymagaj od niego że zacznie nagle wszystko ogarniać.Pierwszy raz pewnie widzi takie foldery itd to nie dziwne że nie wie co ma robić..
Ciekawe czy ty na początku nie miałeś z tym problemu :) 

dokładnie ;) ale nie przejmuje sie tym ;) jestem zielony całkowicie ;) wgram do katalogu i zobacze ;)

sciagłem ten plik, wgralem przez filezilla i wrzuciłem ale wchodze na serwer a tu nic, rozgrzewka 4 minuty ,Poprosił bym o naprawde o instrukcje krok po kroku co mam zrobic abym mial ten serwer

5 godzin temu, Mikolajovx napisał:

Ziomek nie wymagaj od niego że zacznie nagle wszystko ogarniać.Pierwszy raz pewnie widzi takie foldery itd to nie dziwne że nie wie co ma robić..
Ciekawe czy ty na początku nie miałeś z tym problemu :) 

-J4AJ90ERaOlvW9Atkh_kg.png

Przecież tam pisze jak byk gdzie ma wgrać, nawet tego nie przeczytał :X

9 godzin temu, SeeQ napisał:

Przecież tam pisze jak byk gdzie ma wgrać, nawet tego nie przeczytał :X

Jest napisane.**

Sorrki. Musiałem to napisać. :grin:

• Confused 1

smiejcie sie ;D pierwszy raz mam z tym stycznosc;) juz troche wiem jak sie to wgrywa ale nie zawsze wychodzi ;D nwm jak zrobic bym mial tylko w mapach dd2,mirage , ale nie wiem jak to zrobic

6 godzin temu, Damian490 napisał:

smiejcie sie ;D pierwszy raz mam z tym stycznosc;) juz troche wiem jak sie to wgrywa ale nie zawsze wychodzi ;D nwm jak zrobic bym mial tylko w mapach dd2,mirage , ale nie wiem jak to zrobic

To weź nie zadawaj aż takich głupich pytań bo prawie wszystko masz w internecie. Trochę znajomości angielskiego i wszystko znajdziesz. ;)
https://www.google.pl/search?q=jak+wgrać+pluginy+na+serwer+cs+go&oq=jak+wgrać+pluginy&aqs=chrome.2.69i57j0l5.3531j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Co do twojego pytania to tak:
1. W pliku server.cfg wpisz:

sv_allow_votes "0"
mp_endmatch_votenextmap "0"

2. Następnie, w pliku maplist.txt i mapcycle.txt usuń wszystkie mapy. (oprócz de_dust2 i de_mirage) 
Włala... Gotowe.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez bvrtusss
      Witam, nie wyszukuje mi mojego serwera w liście serwerów, w server.cfg mam wpisane: 
      //DISABLE_GSLT_EXISTENCE_CHECK
      sv_region 3
      sv_tags "<tagi>"
      Szukam nawet po mapie, inne serwery wyszukuje a mojego nie ;/
      Proszę o pomoc, pozdrawiam!

• Przez niko
      Witam, mam na imię Artur i chciałbym poprosić kogoś o pomoc w konfiguracji i zarządzaniu serwerem na hostingu pukawka.pl

Jestem w stanie dogadać się z taką osobą i w zamian będzie ona mogła korzystać z serwera, instalować własne pluginy (oczywiście po wspólnym uzgodnieniu) oraz będzie mogła zapraszać na niego inne osoby (ale nie ma prawa dawać nikomu administratora) no a z resztą to jestem elastyczny  :)
      serwer ma 128tick serwer jest na hasło chcę aby dana osoba nauczyła mnie podstawowych rzeczy :)  
      Chcę aby była to osoba z jakąś wiedzą na ten temat :D, zapraszam na steam _________> https://steamcommunity.com/id/youngredditking/
    • Przez Dudnes
      Cześć,

Mam mały problem z serwerami, nie wyświetlają się w zakładce internet
      sv_region 3 dodany do cfg. kilka dni temu.

• Przez Sqower
      Opis:Pomoc przy zabawach oraz w pluginie Cena:Dogadamy się Płatność:Psc/Skiny Kontakt:Steam http://steamcommunity.com/id/sqower/ forum
    • Przez grzech2001
      Witam, mam dziwny problem a mianowicie mimo ustawienia w server.cfg:
      host_name_store 1
      host_info_show 1
      host_players_show 2

nie mogę dodać serwerów do gt. Dodam że serwery na dedyku oraz na 100% są włączone i działają.