Zaloguj się, aby obserwować  
bobpixel

Roundsoundy Grudzien

Recommended Posts

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez IMPOWERED
      Witam. Czy da się coś zrobić żeby nie przerywało rsów wraz z początkiem nowej rundy na arenkach? Specjalnie zrobiłem krótkie rsy ale gdy się runda skończy to jest chyba 1sek i zaczyna się nowa. 
    • Przez Daniel St
      Witam mam otóż parę problemów z konfiguracją serwera.
      Jestemn w tym zielony to mój pierwszy serwer cs go.

1. Mam tryb casual(uproszczony) ustawiony na serwerze mod serwera FFA i pytanie da się ustawić aby drużyny po smierci widziały tylko swój team bo aktualnie jest mozliwosć oglądania obu drużyn.
      2.Chciałbym się dowiedzieć czy żaden z tych pluginów nadmiernie nie obciąża serwera :https://imgur.com/a/5uQLD
      3.Czy da się ustawić aby roundsound grał jeszcze na na początku rundy w tym czasie kupowania bo u mnie zatrzymuje się wraz z końcem rundy. Plugin roundsounda "Abner Round end Sound"
      4.Jaki plik odpowiada za nazwy wyświetlane teamów w tabeli wyników ponieważ w drużynie tt mam napis "winning the bastet cap" XD oraz gdzie edytować hasztagi to znaczy bodajże 3 tabelke jak się patrzy w tabele serwerów w cs go patrze na inne serwery mają napisy np" Polish !ws itp a u mnie jest empty i secure

Z góry dziękuje za pomoc :)
    • Przez VestSmart
      Witam! 
      Mam problem z Abner_Res 3.4. Używam pluginu na jednym serwerze i działa ale na drugim już nie. :/

L 06/10/2017 - 22:04:59: [SM] Exception reported: Language phrase "JoinMsg" not found L 06/10/2017 - 22:04:59: [SM] Blaming: abner_res.smx L 06/10/2017 - 22:04:59: [SM] Call stack trace: L 06/10/2017 - 22:04:59: [SM] [0] VFormat L 06/10/2017 - 22:04:59: [SM] [1] Line 65, C:\Users\pc\Desktop\inne\Hektarowo v1 - Mapy - Lsmody.pl_pliki\Pluginy CSGO\sourcemod-1.8.0-git5985-windows\addons\sourcemod\scripting\include\colors.inc::CPrintToChat L 06/10/2017 - 22:04:59: [SM] [2] Line 197, abner_res.sp::msg Tak wiem że coś w translations "JoinMsg" tylko że nie wiem co jest źle.

"Phrases" { "JoinMsg" { "pl" "Wpisz {green}!res {default}aby wylaczyc RoundSound'y." "pt" "Digite !res }para desativar/ativar os sons no fim da rodada." } "Selected" { "pl" "(X)" "pt" "(X)" } "RES_ON" { "pl" "RoundSounds {green}WLACZONE." "pt" "Sons Ativados." } "RES_OFF" { "pl" "RoundSound {green}WYLACZONE." "pt" "Sem sons." } "mp3 print" { "#format" "{1:s}" "pl" "Teraz odtwarzane jest: {green}{1}" "pt" "Tocando {1}" } } Kompilowałem plugin lokalnie ale nadal dupa.
      Pomożecie?

• Przez adrian95777
      Witam, chciałbym przedstawić zbiór roundsoundów na wasze serwery.
      Mam nadzieję, że się wam spodobają :)
      Myślę,że każdy powinien znaleźć coś dla siebie.
      Nie dodałem spisu treści piosenek,ale można pobrać sobie aplikacje Shazam na telefon i tam odszukać nazwę piosenki.

RoundSound By Adrian.C.rar