Zaloguj się, aby obserwować  
DawKo

Deathrun

Recommended Posts

Witam

Ma ktoś mod/plugin do deathruna?

Żeby można było wybrać free (za np. bh, old itp.) albo normal

I czy wie ktoś jak ustawić serwer pod deathruna?

nikt raczej Ci nie zrobi deathruna :v Zawsze możesz kupić bądź sam złożyć taką paczkę z gotowych pluginów.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Jakub Jakubskiw
      Mam problem z shavitem na moim serwerze Deathrun. Terroryści respią się na respie CT. Wie ktoś może jak to naprawić?

A drugi problem jaki mam, to, że jak na serwerze siedzi jedna osoba, i dołącza druga to runda trwa dopóki osoba nie umrze. Jeśli ktoś wiedziałby jak to naprawić, to też chętnie przyjmę taką radę.
    • Przez KaMix
      Mam problem na deathrunie, a mianowicie podczas gdy jest np. 18 osób w drużynie CT to ci co dołączają na serwer nie mogą wejść do drużyny ponieważ pisze, że jest pełna i po chwili wywala z serwera. Jeśli jednak wejdą na serwer już przy końcu rundy to ich automatycznie przydzieli do drużyny. Ma ktoś pomysł jak zrobić żeby nie wywalało ludzi z serwera? Mam mp_autokick 0 .
    • Przez CannabisP62
      Opis: Siemka. Kupię rozkręcony serwer z modem DeathRun+Klasy bądź BaseBuilder, jeżeli nie masz serwera, a posiadasz paczkę DR+KLASY/BB też chętnie kupię Cena: Płacę 200zł Płatność: Paypal Kontakt: Gadu-Gadu: 5710612 / Steam: steamcommunity.com/id/aimalrtc/  
    • Przez KaMix
      Witam, posiada ktoś plugin VIP na deathrun z menu gdzie vip może wybrać podwójny skok, mniejsza grawitacja, większa prędkość itd.?