Kinet

GOSetti.pl - lista i reklamy serwerów CS:GO

Recommended Posts

Mój serwer również wygrał darmową reklamę na 7 dni, za punkty które się zbiera. 

I mimo że wcześniej mój serwer miał trochę graczy, to po dodaniu reklamy i tak widać spory skok, bo teraz serwer przez cały dzień jest pełny + dzisiaj ludzie grali prawie przez całą noc, co widać na poniższym wykresie:

TV962Ql.jpg?1

vk6H2mI.jpg

★ GreenHaze.pl | Only Mirage Skiny/Kosy/Rękawiczki @ ...

Wcześniej ilość graczy wahała się zazwyczaj od 8 do 12, a odkąd serwer dostał reklamę, jest non stop pełny.

GT skoczyło z pozycji 2000 do 1329 i cały czas rośnie, więc reklama jest skuteczna.

Warto kupić i przetestować :)

• Like 1

W dużym skrócie tej całej lektury:

reklama działa - działa może nie jest to jak reklama na youtube ale zawsze coś.

Nikt nie narzeka - nie narzeka.

Koniec i tzw. kropka.

• Like 1
  • Thanks 1

PZk2LG0.png

Obrazek mówi samza siebie widać jasny wzrost graczy na serwerze po zakupie reklamy 7 dni temu. Najelpszy serwis jaki spotkałem rank serwera z 4,7k na 2,5k daje najlepsze dowody na to że serwis się opłaca i rozwija serwer po 4 dniach miałem serwer full. Jak najbardziej polecam wszystkich tego boosta. Serwer posiada już własne zarobki dzięki temu boost praktycznie opłaca się sam.! 

Mój gt to prostu dowód że boost działa z 4-5 graczy na prawie full serwer. 

• Like 2

@Arnaksik Śledziłem twój serwer i patrzę, że reklama naprawdę działa. Serwer może nie jest full ale efekt jest bardzo zauważalny. Sam za niedługo kupię boosta i zobaczę jak to wygląda. Dodam do tego, że serwerem będę się interesował i robił dużo konkursów, a nie jak osoby wypowiadające się tutaj w temacie. Serwer stoi sam gracze wbijają, ale administracji pewnie nie ma i nic ich nie przyciąga do serwera. Poczekamy zobaczymy co będzie ;)

5 godzin temu, Botownia.pl napisał:

@Arnaksik Śledziłem twój serwer i patrzę, że reklama naprawdę działa. Serwer może nie jest full ale efekt jest bardzo zauważalny. Sam za niedługo kupię boosta i zobaczę jak to wygląda. Dodam do tego, że serwerem będę się interesował i robił dużo konkursów, a nie jak osoby wypowiadające się tutaj w temacie. Serwer stoi sam gracze wbijają, ale administracji pewnie nie ma i nic ich nie przyciąga do serwera. Poczekamy zobaczymy co będzie ;)

konkursy są już zaplanowane wiecej ale musi być populacja również na forum. Są aktualnie tworzone konkursy bez udziału w na forum. 

Powiem tak reklama przynosi "jakieś" efekty , ale pewnie bedzie to samo z cs 1.6 ze jest jakas niespodzianka w postaci nieuczciwej zagrywki (wirus) wlasciciela csssetti i gosetti

Napisano (edytowany)

Krótko i na temat: cssetti nie spowodowało, że CS 1.6 zmartwychwstał, lecz sam gokajko przyczynił się do:

1. Wzrostu tych cholernych setti - jak plaga, niczym grzyby po deszczu. 
  2. Wzrostu jeszcze większej ilości używania nielegalnej kopii CS 1.6, przez co serwery STEAM doszczętnie upadły.
  3. Wzrostu napięć pomiędzy różnymi sieciami serwerów - sam jest na to przykładem, chociażby w kontekście jak postępował z rosnącą plagą setti.

Panowie i Panie, czyżbyście zapomnieli o tym wszystkim? Nie bez przyczyny T.Kalkowski oferował zniżki właścicielom sieci serwerów, którzy w nielegalny sposób pakowali specjalny pliczek do FastDL. Pomijając fakt, że odbywało się to bez wiedzy graczy i tego, że jest to niezgodne z prawem, należy również wspomnieć, że by podjąć współpracę z cssetti trzeba było zakończyć ją z, np. master-cs, bo Kalkowski dostawał wścieklizny, że konkurencja miała bardzo wysokie noty efektywności reklamy, więc trzeba było ją... zaorać... oczywiście po cichu, żeby prokuratura nie miała dowodów, bo każdy mądry wiedział, że wystarczyła stawka 2 PLN na setti ( 60 PLN ) + mastercs 50 PLN by mieć efekt na cssetti jak za 15-20 PLN / dziennie u niego. 

Następna sprawa, nie bez przyczyny powstała maszynka do generowania graczy pt. "group boost". Otóż, szanowny gokajko zdał sobie sprawę, że statystyki lecą w dół i większość nie jest zadowolona z efektów cssetti, to też dlatego powstała maszynka do generowania graczy. Stawka niby groszowa, bardzo efektywna, ale przy dłuższej perspektywie okazuje się bardzo droga. Taka tam opcja dla idiotów by pakować jeszcze większy hajs i wszystkim pokazywać, że XXX serwer "rzondzi".

I ostatnia rzecz, która mnie niebywale wzrusza... Panie Kalkowski, ja rozumiem, że chcesz dominować i dlatego w obawie przed kolejnym spadkiem dodajesz do aktualizacji CS 1.6 najnowszy CSX Guard. Nie chodzi nawet o to, że teraz właściciele muszą znowu omijać kolejne protektory... Już nawet nie chodzi o to, że zrobiłeś to w "trosce o graczy"... Ale skoro tak bardzo chcesz dominować, to zadbaj proszę o tę plagę cheatów, która rozprzestrzenia się dzięki Twojej nielegalnej instalce CS'a. Ja rozumiem, że właściciele sieci serwerów mają sobie zorganizować adminów, wgrać jakieś re-checkery, ale zrobiłeś taki gnój, że powinieneś teraz dbać o tę troskę dla wszystkich stron.

Najbardziej martwić powinna postawa kolejnej "dużej" sieci serwerów - 1shot2kill, która posiadając tak słabo skonfigurowane serwery ( no nikt mi nie powie, że tam jest super-porządek ) ma graczy tylko dlatego, że płaci grube pieniądze tym wszystkim setti. Ledwo co gosetti wystartowało to już współpraca, żeby zapchać serwery CS:GO i pokazać wszystkim, jak to 1s2k rządzi. Naprawdę są serwery z poziomem na CS:GO, które wykształciły się samodzielnie i mam nadzieję, że takie gówno-warte 1s2k nie będzie się szczyciło na podium "tak, mamy najlepszy serwer ONLY MIRAGE CS:GO w Polszy" tylko dlatego, że kolejny pseudo-projekt pod nazwą gosetti wypromowało te serwery. O tyle, co mnie to denerwuje, to jednak trzeba pochwalić, że Krystek przynajmniej nie stosuje "mordoru" tak jak weedcs ( notabene: Gokajko wiedział i biernie się temu przyglądał, bo pieniądze przecież wpływały... ) więc jest generalnie spokój. 

Podsumowując:

Ten człowiek już dawno powinien siedzieć w więzieniu. Ilość popełnionych przestępstw przez Tomasza Kalkowskiego, zwanego gokajko jest tak duża, że pewnie posiedziałby sobie z kilka lat. I szkoda, że nikt z tym porządku nie zrobił już dawno temu. Ktoś może napisać, że przecież jeśli nie chcemy to nie musimy korzystać z cssetti... Ktoś może napisać, że właściciele sieci serwerów jak nie chcą nielegalnych non-steam to nie muszą instalować dproto / reunion... A czy ktoś przez chwilę zastanowił się, że to takie spychanie odpowiedzialności na właścicieli sieci serwerów? Nikt naprawdę nie zauważa tego, że cssetti tak bardzo uderzyło w nasze wszystkie głowy, że nie widzimy poza tym świata? Dlatego od jakiegoś czasu zbieram ponownie dowody i przekażę je prokuraturze. Mam nadzieję, że za ostatnie 5 lat ( bo do tylu lat wstecz mogą ścigać za podatki... ) Gokajko słono zapłaci. Bo to tak samo, jak sprzedawać podrobione buty Nike w realu - też nie można, ale za to w Internecie wszystko uchodzi płazem. Wszystko co cyfrowe, nieważne czy legalne czy nie, jest okej. To tak samo, jak w dzisiejszych czasach się mówi o gwałtach - kobieta zgwałcona to trzeba o tym zrobić raban we wszystkich mediach, ale jak mężczyzna zostanie zgwałcony ( tak, jest to możliwe! ) to nikt nie dowierza. Takie to nasze społeczeństwo jest idiotyczne.

PS. Dlaczego tyle czasu poświęciłem cssetti, skoro tu mowa o gosetti? Dlatego, że to taki sam idiotyczny projekt, a dlaczego to właściciele się przekonają wkrótce. Tylko żeby potem płaczu nie było, dlaczego serwery CS:GO upadają na rzecz kolejnego boosta. 

Edytowano przez Nonie
  • Like 1

Napisano (edytowany)
8 godzin temu, Nonie napisał:

Najbardziej martwić powinna postawa kolejnej "dużej" sieci serwerów - 1shot2kill, która posiadając tak słabo skonfigurowane serwery ( no nikt mi nie powie, że tam jest super-porządek ) ma graczy tylko dlatego, że płaci grube pieniądze tym wszystkim setti. Ledwo co gosetti wystartowało to już współpraca, żeby zapchać serwery CS:GO i pokazać wszystkim, jak to 1s2k rządzi. Naprawdę są serwery z poziomem na CS:GO, które wykształciły się samodzielnie i mam nadzieję, że takie gówno-warte 1s2k nie będzie się szczyciło na podium "tak, mamy najlepszy serwer ONLY MIRAGE CS:GO w Polszy" tylko dlatego, że kolejny pseudo-projekt pod nazwą gosetti wypromowało te serwery. O tyle, co mnie to denerwuje, to jednak trzeba pochwalić, że Krystek przynajmniej nie stosuje "mordoru" tak jak weedcs ( notabene: Gokajko wiedział i biernie się temu przyglądał, bo pieniądze przecież wpływały... ) więc jest generalnie spokój. 

Jako, że post dotyczy mojej sieci to odpowiem - co złego w tym, że chce płacić tak duże pieniądze za reklamy serwerów? To moja indywidualna sprawa, ile serwery pieniędzy wygenerują - tyle wykładam w reklamy. Wiem, że wielu osobom się to nie podoba, ale co ja mogę na to? Może to właściciele powinni się zastanowić czego chcą - czy chcą mieć potężną sieć i serwery czy sobie zarabiać na smsach. Osobiście prowadzenie sieci to dla mnie pasja, radość mi daję to gdy widzę, że moje serwery fullują i mają przewagę nad konkurencyjnymi. 

Odnośnie zdania o "mordorze" - dziękuję za takową opinię, wielu sieciom i właścicielom codziennie pomagam i dziele się wiedzą, aby im również pomóc wypromować swoje serwery. 

Odnośnie całej dyskusji na temat cssetti i gosetti powiem tylko jedno, wiele z Twoich słów jest nieco zakłamane, każda firma ma swoje cele do zrealizowania i nie istnieje, by generować 10 zł dziennie. Poza tym w każdym innym kraju są boosty, to nie jest tylko i wyłącznie problem w Polsce. Najbardziej ludzi boli, że to pan Kalkowski opracował cały ten system zanim inni na to wpadli - każdy by chciał mieć coś takiego w swoim posiadaniu i wtedy by miał całkowicie inne zdanie na temat tego wszystkiego. ;) 

A jeśli uważasz, że jest przestępcą to możesz zgłosić to u odpowiednich organów. Jest to normalnie zarejestrowana firma, gdyby coś było nie tak to by wszystko było zamknięte. Takie informacje to bzdury wyssane z palca, o parę zdań za daleko się zagalopowałeś z tej zawiści. 

Edytowano przez Kompetentny

@Nonie, sądząc po argumentach jakich użyłeś i tonie wypowiedzi, możesz być tylko jedną osobą którą mam zapisaną w książce adresowej ;) 

Zacznijmy od CSXGuard, bo to chyba najbardziej absurdalny punkt tej wypowiedzi. Znany od dawien dawna protector chroniący graczy przed niszczeniem ich plików przez serwery? W jaki sposób przyczynił się do wzrostu plagi cziterów? Bo jego celem jest raczej uniemożliwienie serwerom ingerencji w pliki gracza, co jest dość zrozumiałe... Nie ma żadnego związku z czitami i cziterami.

Współpraca z CSSetti? Nigdy nikomu niczego nie zabranialiśmy. Każdy współpracował z kim chce. Jeśli ktoś chciał zostać naszym ścisłym partnerem i dostać zniżkę na usługi - rezerwowaliśmy sobie powierzchnię na bannery, co jest przecież zrozumiałe. Od nas zniżki, od partnera bannery. Chyba nie ma bardziej typowego układu przy współpracy kogokolwiek z kimkolwiek.

Wysokie ceny i GroupBoost? Hmm, o ile pamiętam mamy wolny rynek i każdy decyduje portfelem. Przecież nie zmuszaliśmy nigdy nikogo do zakupu żadnej z naszych reklam. GroupBoost powstał bo tego chcieli użytkownicy i cieszy się dużą popularnością. Gdyby użytkownikom się nie spodobał, nie kupowaliby go. Korzystanie z jakiejkolwiek formy boostingu serwera nie jest obowiązkowe, stąd nie rozumiem w czym problem. Przecież nie przychodzimy do domu administratorów serwerów i nie zmuszamy ich do zakupu.

Strasznie dużo jadu w tej wypowiedzi, szczególnie biorąc pod uwagę bezsensowność niektórych argumentów. Chciałbym uniknąć wielkiego offtopicu w tym temacie, więc z chęcią zaproszę @Nonie na PW, gdzie z przyjemnością odpowiem na wszystkie pozostałe pytania :)

Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Kompetentny napisał:

Osobiście prowadzenie sieci to dla mnie pasja, radość mi daję to gdy widzę, że moje serwery fullują i mają przewagę nad konkurencyjnymi. 

Bądźmy szczery, że Twoje serwery są dość kiepsko zoptymalizowane i skonfigurowane, a ilość graczy jest tylko dlatego, że ładujesz w nich masę pieniędzy. Nic nie mam do tego, proszę bardzo, bo to Twoja sieć i Twoje pieniądze. Odniosłem się raczej do projektu gosetti, gdzie reklamujesz serwer, np. ONLY MIRAGE, a potem wszędzie w gazetach ogłoszenia, że ten serwer jest najlepszy, bo dużo ludzi gra. Boost nie ma nic wspólnego z realną ilością graczy. Dlatego gosetti przyczyni się do upadku wielu wspaniałych serwerów CS:GO, które same rozwinęły swoje skrzydła i zamiast na nich grać to będziemy grać na takich serwerach jak Twoje, czyli z full bostem. Stanie się to samo co zrobił Gokajko wypuszczając cssetti. I nie, to nie jest żadna zazdrość czy zawiść, to po prostu stwierdzenie faktów i obserwacji wieloletniej.

1 godzinę temu, alexz napisał:

Zacznijmy od CSXGuard, bo to chyba najbardziej absurdalny punkt tej wypowiedzi.

Wielu właścicieli sieci serwerów prosiło o usunięcie tego dodatku. Zdaje sobie sprawę, że idioci używają w celu niszczenia plików graczy, ale z drugiej strony Ci sami gracze niszczą serwery, które są za ciężkie pieniądze reklamowane. Dlaczego zatem nie działa to w obie strony i chroni się graczy, którzy jadą na cheatach, a właścicieli, którzy z tym walczyć muszą już nie?

W jaki sposób przyczynił się do wzrostu plagi cziterów?

Czy ja tak napisałem? Przeczytaj ze zrozumieniem.

GroupBoost powstał bo tego chcieli użytkownicy i cieszy się dużą popularnością. Gdyby użytkownikom się nie spodobał, nie kupowaliby go.

Tak, bo są naiwni. 

Nigdy nikomu niczego nie zabranialiśmy. Każdy współpracował z kim chce.

Tak? To ciekawe, bo jak tylko cssetti widziało w stopce link do mastercs to od razu była burza i "nie, nie dostanie Pan zniżki dopóty, dopóki nie usunie Pan linku do mastercs".

Edytowano przez Nonie
  • Like 1

1 godzinę temu, Nonie napisał:

Bądźmy szczery, że Twoje serwery są dość kiepsko zoptymalizowane i skonfigurowane, a ilość graczy jest tylko dlatego, że ładujesz w nich masę pieniędzy. Nic nie mam do tego, proszę bardzo, bo to Twoja sieć i Twoje pieniądze. Odniosłem się raczej do projektu gosetti, gdzie reklamujesz serwer, np. ONLY MIRAGE, a potem wszędzie w gazetach ogłoszenia, że ten serwer jest najlepszy, bo dużo ludzi gra. Boost nie ma nic wspólnego z realną ilością graczy. Dlatego gosetti przyczyni się do upadku wielu wspaniałych serwerów CS:GO, które same rozwinęły swoje skrzydła i zamiast na nich grać to będziemy grać na takich serwerach jak Twoje, czyli z full bostem. Stanie się to samo co zrobił Gokajko wypuszczając cssetti. I nie, to nie jest żadna zazdrość czy zawiść, to po prostu stwierdzenie faktów i obserwacji wieloletniej.

Kiepskie? ;o 

Zapraszam Cie do gry na którymś z nich, porównamy dodatki między konkurencyjnymi serwerami. U mnie gracze mają mnóstwo możliwości, nikogo nie zmuszam do stałej gry, bo gracze po prostu zostają. Ciągle czepiasz się reklam - skoro gracze lubią moje serwery to inwestują w zakup usług, bo dostają w pewien sposób gwarancję i stabilność, że nie są to wyrzucone pieniądze w błoto - więc co za tym idzie mam ogromne fundusze do wydania, które wydaję jak chce. Darzę do tego aby moja sieć była najlepsza pod każdym względem, więc aby to uzyskać odpowiednią ilość pieniędzy inwestuję w reklamy, co w tym złego? Czepiasz się jakbyś mi zazdrościł, nikt nie zabrania Ci realizowania podobnej polityki. :)

Odnośnie mojego serwera Mirage, którego też się uczepiłeś - zanim gosetti powstał to już był najlepszym na świecie serwerem Mirage (bez boostów) i był w najściślejszej polskiej czołówce bez reklam na YT jak to konkurencja robi. Jakość broni się sama, jeśli uważasz, że jakikolwiek produkt wypromujesz bez odpowiedniej reklamy to się mylisz. :) 

A odnośnie projektu gosetti - bardzo dobrze, że powstało. Właściciele do tej pory sobie bezkarnie zbijali kokosy i pokazywali jak to oni bardzo dbają o to wszystko, ale tylko pieniądz miał znaczenie. Zobaczymy ilu z nich robi to z pasji przynajmniej. Poza tym jak ktoś potrafi zrobić porządny serwer to i reklama mu nie jest potrzebna aby gracze grali, wszystko zależy od indywidualnego podejścia i toku myślenia. Ty za to ewidentnie jesteś anty wszystkiemu - być może są sprawy o które masz pretensje, natomiast zasłaniasz je błachostkami, o które nikt się nie czepia. Może wyłożysz kawę na ławę, bo ciężko Cie kolego zrozumieć, atakujesz z każdej strony lecz nijak mają się Twoje słowa do faktycznej rzeczywistości. 

1 godzinę temu, Kompetentny napisał:

Odnośnie mojego serwera Mirage, którego też się uczepiłeś - zanim gosetti powstał to już był najlepszym na świecie serwerem Mirage (bez boostów) i był w najściślejszej polskiej czołówce bez reklam na YT jak to konkurencja robi. Jakość broni się sama, jeśli uważasz, że jakikolwiek produkt wypromujesz bez odpowiedniej reklamy to się mylisz. :) 

Obserwowałem i te bajki zachowaj dla siebie.

Napisano (edytowany)
40 minut temu, Nonie napisał:

Obserwowałem i te bajki zachowaj dla siebie.

Jak mnie wku*** jak ktoś kłamie publicznie, uderz się w tą pustą głowę i to porządnie, nie wiem skąd się wylęgnąłeś ale schowaj się jak najszybciej. 

oo1oGkA.png
https://www.gametracker.com/server_info/137.74.1.201:27195/

GT też kłamie, no nie? Zanim GOSetti powstało stale utrzymywał miejsca 60-100 od 3-4 miesięcy co pokazuje również ten wykres. Ostatni post, bo jesteś półinteligentny i dyskusja z Tobą to katorga. 

Edytowano przez Kompetentny
  • Haha 1

34 minuty temu, Kompetentny napisał:

powstało stale utrzymywał miejsca 60-100 od 3-4 miesięcy co pokazuje również ten wykres.

Dobrze, że jest web.archive.org. Naprawdę skończ opowiadać te bajki, bo jeszcze 1.5-2 miesiące temu to ten serwer ledwo co dobijał do 30 graczy... 

35 minut temu, Kompetentny napisał:

Ostatni post, bo jesteś półinteligentny i dyskusja z Tobą to katorga. 

Och, poniosły Cię emocję. No trudno, ale moją inteligencję zostaw w spokoju, bo nie wiesz chyba co to jest za dziedzina. 

• Like 1

Napisano (edytowany)

Wszystko ok reklama dziala ale nie zmienia faktu ze sukces Pana Tomasz K zostal osiągnięty za pomoc NIELEGALNYCH DZIAŁAN przy projekcie cssetti ingerowania w pliki graczy bez ich ZGODY mozna to smiało nazwac oszustwem.Tak czy owak moja rada uważajcie co pobieracie z tych stron pana Tomasza.

Edytowano przez LittleNoBody

Proszę, rozgraniczmy jednak tą dyskusję, bo CSSetti niewiele ma się do obecnego projektu - GOSetti.pl

Oprócz formalnego właściciela, skład zespołu zarządzającego projektem jest zupełnie inny.

Nie stosujemy żadnych nielegalnych praktyk, bo i po co?

Jeśli ktoś czuje żal co to działań jakie miały miejsce w 2013-2014 roku (4-5 lat temu) - bardzo mi z tego powodu przykro.

@alexz

Niewiele ? Bardzo ciekawe bo właściciel jest ten sam więc zagrywki pewnie będa podobne mierne wytłumaczenie,mało profesjonalne.

Dnia 9.02.2018 o 23:04, alexz napisał:

Oprócz formalnego właściciela, skład zespołu zarządzającego projektem jest zupełnie inny.

Mam taką nadzieję.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Arnaksik

Witaj!
      Przyszły Playerze CSPlay
      Witam, może opowiem troszeczkę o naszym forum. Jest to forum ogólnotematyczne skupiające się w głównej mierze na counter-strike. Posiadamy duże plany i środki finansowe, żeby je rozkręcić. Naszymi atutami są ciężka i sumienna praca nad forum, doświadczona administracja oraz na najwyższym stopniu. Forum jest już prawię ukończone, lecz szukamy serwerów do gier takich jak : Counter-Strike 1.6 , Counter-Strike: Source, Counter-Strike Global Offensive

Oferta sieci dla właścicieli serwerów gier: 
      Forum + domena.pl + hosting opłacony na rok. Bezpieczne forum czyli forum z Certyfikatem SSL. (Cały czas zielona kłódka !) AmxBans + szablon dostosowany do forum. Sourcebans + szablon dostosowany do forum. Płatności za usługi z twojego serwera trafiają do Ciebie. Własny dział + ranga na forum. Reklama serwera na innych forach. Kanał na TS3 (zaraz po powstaniu serwera). Pomoc z serwerem. Ranga Premium na forum. Nie przekazujesz oraz nie dajesz administracji dostępu do ftp czy konta hostingowego.  

Wolne stanowiska:
      Moderator
      Grafik
      Redaktor
      Antycheat
      Admin Facebook 
      (*Każde powyższe stanowisko zaludnimy w wysokości 3 członków) 

Kontakt: 
      Kontakt gg: 31681362
      Kontak Steam: Steam Community :: BuBu | CSPlay.pl
      Kontakt po przez PW!
    • Przez Mendelson.
      Opis: Kupię konto steam z cs go
      Cena: do 40zl
      Płatność Paypal/psc
      Kontakt: PW
    • Przez Fabiankk96
      Opis:   Witam mam do sprzedania bardzo dobrze rozwiniętę serwery csgo, niestety muszę się z nimi rozstać, no ale tak czasami bywa... Only Mirage Jest dość swieżym serwerem który zaczął się szybko rozwijać i ludzie na nim już kupują vipa, Only awp ma prawie nonstop kupowanego vipa + na arence też vip zostaje zakupiony, Serwery stoją na hostingu Pukawka, więc wystarczy tobie konto na pukawce i ci je poprostu przeniosę na twoje konto.
      Cena:   Only Mirage - 250zł, Arenka - 375zł i Only Awp - 325zł
      Płatność:  Paypal
      Kontakt:  Steam - http://steamcommunity.com/id/FabianK96/ lub wyślij pw tutaj
      Allegro (nie wymagane):  
      Zdjęcia: Tutaj macie Gametracker: Only Mirage - https://www.gametracker.com/server_info/145.239.20.144:27030 , Arena 1vs1- https://www.gametracker.com/server_info/145.239.18.200:27035 i Only Awp- https://www.gametracker.com/server_info/212.91.26.115:27335
    • Przez bold
      Zareklamuj się u nas!

ZASADY:
      Wymiary powyżej podanych reklam są przedstawiane w pikselach, Czas emisji reklamy nie jest z góry ustalony, każdy kupujący może wybrać sobie dowolną liczbę miesięcy wyświetlania reklamy. Dozwolone rozszerzenia reklam: jpg, jpeg, png, bmp, gif* (gif nie może być animacją) Możliwość wstawienia reklamy w innym rozszerzeniu (swf, gif, flv, avi) po wcześniejszym uzgodnieniu z Administratorem, Maksymalna waga pliku: 150KB (w przypadku obrazka) Po wstawieniu reklamy może ona zostać zmodyfikowana tylko raz (np. zmiana adresu czy grafiki), Dostępna forma płatności to Przelew  Każda forma reklamy ma specjalne ID które trzeba podać przy zakupie reklamy, Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego,  
      JAK MOGĘ KUPIĆ REKLAMĘ?

Skontaktuj się z administratorem w celu uzgodnienia zakupu reklamy (admin @ mygo.pl).  
      Oferujemy kilka typów reklam w różnych miejscach. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Nr.1. REKLAMA WYŚWIETLANA TYLKO NA STRONIE GŁÓWNEJ
      Standardowy Banner ID: 1T1 Rozmiary: 468x60 Okres wyświetlania: 30 dni  Cena: 90zł Billboard ID: 1T2 Rozmiary: 750x100 Okres wyświetlania: 30 dni  Cena: 110zł Double Billboard ID: 1T3 Rozmiary: 750x200 Okres wyświetlania: 30 dni Cena: 150zł Mega Billboard ID: 1T4 Rozmiary: 999x150 Okres wyświetlania; 30 dni Cena: 200zł  
      Nr.2. REKLAMA WYŚWIETLANA NA WSZYSTKICH PODSTRONACH
      Standardowy Banner ID: 2W1 Rozmiary: 468x60 Okres wyświetlania: 30 dni  Cena: 150zł Billboard ID: 2W2 Rozmiary: 750x100 Okres wyświetlania: 30 dni  Cena: 200zł Double Billboard ID: 2W3 Rozmiary: 750x200 Okres wyświetlania: 30 dni  Cena: 300zł Mega Billboard ID: 2W4 Rozmiary: 999x150 Okres wyświetlania; 30 dni Cena: 400zł  
      Nr.3. INNE FORMY REKLAMY
      Jesteśmy otwarci na inne formy reklamy.