Skocz do zawartości
Kinet

GOSetti.pl - lista i reklamy serwerów CS:GO

Rekomendowane odpowiedzi

@Scorpion Flail

Pewnie niedlugo minimalna stawka to bd 10 heheheh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Smuci mnie to że wkrótce rozkręcenie serwera CS:GO będzie wyglądało tak jak w CS 1.6. :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie boosty i tak większego prawa bytu w csgo nie będą miały, dlaczego odpowiedź się sama nasówa gdzie aby to miało graczy muszą oni pobrać zewnętrzny program do tego. Najlepszą metodą i tak zawsze zostanie dobra konfiguracja oraz poświęcenie czasu dla serwera wchodzą w parę osób i grając na nim a z czasem gracze sami zaczną na niego wchodzić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Vest

Na pewno 2 raz im sie to nie uda , szybciej trafia na odpowiednie sluzby ktore szybko ich usuna z internetu jak i z reala hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Co Wy gadacie?

Rozkręcić się to da w dość prosty sposób, wydając sporo kasy i autorzy projektu o tym doskonale wiedzą. Wiedzą, że to pobieranie wtyczki przez ludzi z sieci się skończy, a też nikt nie będzie szukał wtyczki po jej nazwie w necie, bo nie jest popularna. Zostają inne sposoby, facebook, youtube. Dobrze przeprowadzona kampania na Facebook da sporo, do tego wystarczy zapoznać się z tematyką kanałów na Youtube i poszukać dobrych kandydatów.

Kupujesz sponsorowany odcinek u paru youtuberów + tworzysz co jakiś czas odpowiednio ustawione kampanie na facebook i da się to rozkręcić do takich rozmiarów by dawało dobry efekt.

Prawdą jest, że nie rozkręcą tego w taki sposób jak cssetti, ale da się tutaj zdobyć sporo graczy, a jedynym problemem jaki mogą napotkać jest próba zwalczenia tego przez Valve. Tylko pytanie kiedy i czy w ogóle to zrobią skoro w necie latają inne rzeczy jak chociażby skin changer, albo nawet same cheaty do gry, które nie zawsze są banowane.

Nikt nie będzie nikogo ścigać

Edytowane przez Qesik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 9.02.2018 o 21:43, LittleNoBody napisał:

Wszystko ok reklama dziala ale nie zmienia faktu ze sukces Pana Tomasz K zostal osiągnięty za pomoc NIELEGALNYCH DZIAŁAN przy projekcie cssetti ingerowania w pliki graczy bez ich ZGODY mozna to smiało nazwac oszustwem.Tak czy owak moja rada uważajcie co pobieracie z tych stron pana Tomasza.

To mój ulubiony komentarz w tej dyskusji, szczególnie biorąc pod uwagę, że 13 godzin temu autor założył taki temat:

15 godzin temu, LittleNoBody napisał:

Opis: Zlece napisanie tracker ui
Cena: do 200zł
Płatność:Paypal/PSC
Kontakt: PW :D

W sprawie zwiększenia ilości pobrań wtyczki, mamy kontakt z pewnym specjalistą, który wypowiada się na tym forum. Myślę że jego porady szybko przełożą się na jeszcze większą skuteczność.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Qesik napisał:

Rozkręcić się to da w dość prosty sposób, wydając sporo kasy i autorzy projektu o tym doskonale wiedzą.

To nie do końca masz rację. Łatwiej jest powiedzieć, że porobić reklamy na facebooku, zamówić u youtubera filmik albo, że należy unikatowe pluginy porobić i już się jest wygranym. Prosty przykład do obalenia tej tezy: po cholerę jasną na ONLY MIRAGE robić jakiś unikatowy plugin? Co miałby on sobą przedstawiać? Gościa tańczącego na środku mapy? Oczywiście, że serwer powinien być odpowiednio skonfigurowany i trzeba reagować dość szybko, gdy pojawi się jakaś usterka, np. wysoki VAR. Trzeba mieć też wiedzę w zakresie aktualizacji sourcemod'a i metamod'a, gdyż wielokrotnie spotykam się z sytuacją, kiedy właściciele zaniedbują tę dość istotną kwestię. 

O sukcesie serwera decydują inne czynniki:

• Dobra organizacja serwera.
    - Pamiętajmy, że każdą modyfikację serwera prowadzi się inaczej i inaczej postępuje się względem nich, o czym niektórzy po prostu zapominają.
  • Dbanie o serwer przez Administrację oraz Właściciela, czyli:
    a) Reagowanie na aktualizacje Valve.
    b) Umiejętne analizowanie błędów serwera, dobra pomoc techniczna dla graczy.
    c) Umiejętna konfiguracja serwera - i bynajmniej nie chodzi o pluginy, ale przede wszystkim rate.
  • Atmosfera, która przecież wykształca się na serwerze nie w ciągu 2 tygodni, lecz kilkunastu miesięcy.

Zwróćcie uwagę na atmosferę. Ona nie kształtuje się już w 1 dniu, lecz na przestrzeni kilku miesięcy. I to jest najważniejszy czynnik serwerów, na który zwracają uwagę gracze. Nie zbudujesz atmosfery poprzez gossetti czy cssetti, bo co z tego że będziesz miał serwer pełen, np. 30/30, jak będą na nim grać ameby umysłowe? To samo nie unikatowość jest najważniejsza. Większość myśli, że jak napisze zajebisty plugin to od razu on wszystkich zbawi. To nie jest prawda, bo gracze nie lubią na ogół przekombinowanych serwerów ;) Może i by się znaleźli bardziej ogarnięci, którzy oczekiwaliby czegoś więcej niż strzelania, ale bądźmy realistami, że stanowi to może z 5-10% społeczności graczy. Jak ktoś chce dla nich utworzyć taki serwer, to niech go nazwie "PRO", ale niech się nie dziwi, jak potrwa to kilkanaście tygodni, zanim na nim przybędą ci "właściwi" gracze.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie pisałem o reklamie serwera, a o rozkręceniu wtyczki GlobalServerify.

Tutaj masz rację, ale ja piszę o tym jak mogą(chcą) pozyskać graczy, którzy pobiorą wtyczkę i w tej akurat sytuacji mam w 100% racje xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Darknes napisał:

Według mnie boosty i tak większego prawa bytu w csgo nie będą miały, dlaczego odpowiedź się sama nasówa gdzie aby to miało graczy muszą oni pobrać zewnętrzny program do tego. Najlepszą metodą i tak zawsze zostanie dobra konfiguracja oraz poświęcenie czasu dla serwera wchodzą w parę osób i grając na nim a z czasem gracze sami zaczną na niego wchodzić. 

https://www.google.pl/search?q=serwery+csgo&oq=serwery+csgo&aqs=chrome..69i57j69i60l3j0l2.7073j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
"Serwery csgo" - ta nazwa (nie wiem czy dobrze napisałem) jest już prawie zajęta przez GOSetti
Poczekajmy rok a wtedy 3/4 graczy grających na serwerach będzie posiadało wtyczkę GOSetti.

5 godzin temu, LittleNoBody napisał:

@Vest

Na pewno 2 raz im sie to nie uda , szybciej trafia na odpowiednie sluzby ktore szybko ich usuna z internetu jak i z reala hehe

CSSetti też mieli zgłaszać. Zgłosili? A gówno zgłosili. (cenzura)

5 godzin temu, Qesik napisał:

Prawdą jest, że nie rozkręcą tego w taki sposób jak cssetti, ale da się tutaj zdobyć sporo graczy, a jedynym problemem jaki mogą napotkać jest próba zwalczenia tego przez Valve. Tylko pytanie kiedy i czy w ogóle to zrobią skoro w necie latają inne rzeczy jak chociażby skin changer, albo nawet same cheaty do gry, które nie zawsze są banowane.

Nie rozkręcą? Jak już mają ponad 600 tyś pobrań. Jestem ciekaw ile unikatowych osób odwiedza GOSetti.
Valve może kiedyś się zainteresuje jak zobaczą że np. 1 mln graczy posiada dziwny plik w grze, ale wątpię że z tym coś zrobią.

Powiedzmy sobie szczerze, polskie serwery CS:GO umierają. :(((

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

46 minut temu, VestSmart napisał:

Nie rozkręcą? Jak już mają ponad 600 tyś pobrań. Jestem ciekaw ile unikatowych osób odwiedza GOSetti.
Valve może kiedyś się zainteresuje jak zobaczą że np. 1 mln graczy posiada dziwny plik w grze, ale wątpię że z tym coś zrobią.

Czy Ty w ogóle czytałeś cały ten temat?

Nawet nie wiesz jak to działa, nie wiesz skąd wzięło się te 600 tyś, ale od razu opowiadasz co będzie i co jest.

Może Cię zaskoczę, ale liczbę odsłon możesz "sprawdzić" sam, pisząc do osób odpowiedzialnych za gosetti i wystarczy, że porównasz liczbę serwerów z liczbą odsłon, a następnie sprawdzisz efekt reklamy na serwerach, które aktualnie wykupiły reklamę.

Dobrze opisał to @Scorpion Flail

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam, wydajna reklama 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla zainteresowanych - w weekend, w sobotę, dobiliśmy do 10k odświeżeń listy.

No i klasycznie - nowe serwery które wygrały głosowanie w tym tygodniu:

https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.67:27015/

https://gosetti.pl/serwery/145.239.237.67:27015

image.png

https://www.gametracker.com/server_info/54.37.238.79:27015/

https://gosetti.pl/serwery/54.37.238.79:27015

image.png

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam, po pierwszej reklamie było widać efekty co do dzisiaj serwer jest pełny.

28926404574582609694.png

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja bym się trochę wstrzymał z tym przechwalaniem że tak super działa ten cały system, dodałem i mam cały pełny serwer, jak by tak to świetnie działało to wszystkie dodane serwery z list MasterBoost oraz te co są w rankingu głównym top10 były by pełne ale tak nie jest, może jakiś 15 latek w to uwierzy że piękny system działa cacy.

Edytowane przez MichaelKosa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

polecam, w ciągu miesiąca rozkreciłem serwer onbly mirage. 

Dałem około 40 zł na pierwsze dwa tygodnie i teraz od 3 bez reklamy leci :D 

Zyski są :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, HunteRPL napisał:

polecam, w ciągu miesiąca rozkreciłem serwer onbly mirage. 

Dałem około 40 zł na pierwsze dwa tygodnie i teraz od 3 bez reklamy leci :D 

Zyski są :D

Podasz link GT swojego serwera?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi