Skocz do zawartości
GoldeneK

Roberrt aka GoldeneK - Opinie

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, aleksy32 napisał:

@DevLogic Moim zdaniem jego wypowiedź  "nie mam gotowej paczce tylko mam dużą wiedzę, robie wszystko na żywym serwerze aby każdy serwer był INNY a nie jednakowy jak to robią fabko i inni 😛" samo mówi że paczka miała być po to żeby serwer był "inny a nie jednakowy.." a to że można ja kupić czyni ją standardową i sprawia że serwer będzie jednakowy jak inny :P. Co do systemu rang to może u Ciebie działa natomiast u mnie nie,  Robert mnie ignoruje i nie kończy pracy za którą dostał pieniądze.

Przedstaw błędy może bo też mogę powiedzieć nie działa i nikt nie wie o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 9.02.2019 o 18:27, aleksy32 napisał:

Nie polecam,

Kupiłem od Roberta (GoldenKa) paczkę 1vs1 za 140 zł, przed zakupem paczki zapytałem się co w niej jest na to pytanie otrzymałem taką odpowiedź "nie mam gotowej paczce tylko mam dużą wiedzę, robie wszystko na żywym serwerze aby każdy serwer był inny a nie jednakowy jak to robią fabko i inni :p". Teraz patrze a paczka którą mam na swoim serwerze znajduje się na jego stronie (pluginysm.pl) do kupienia , moim zdaniem słabe zagranie. Do serwera postanowiłem dokupić jego plugin na rangi - https://mygo.pl/topic/8598-system-rang-pod-kento-rankme/ , strona www jest , rang na serwerze nie mogę się doprosić już od tygodnia, gdy zniesmaczony zaistniałą sytuacją zapytałem o możliwość zwrotu pieniędzy odpowiedź brzmiała nie, rang na serwerze nie ma do dzisiaj a miały być około tydzień temu.

Sprzedaję paczkę a nie usługę instalacyjną.

W dniu 11.02.2019 o 20:46, dudekm napisał:

Chwileczkę...  nie możesz doprosić się zwrotu kasy? Możesz zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni (o ile nie mylę się). Rozumiem, że wystawił również na to paragon, fakturę. Tak? Jeśli nie no to zgłoś go do Urzędu Skarbowego. Nie oceniam czy usługa została wykonana dobrze czy źle. Przedstawiam jedynie możliwości 🙂

Lol, widać że się nie znasz

GIbjAlT.png

aktywujesz licencje windows i możesz ją zwrócić? nie.

@dudekm treści elektroniczne są na innych przepisach... to tyczy się produktów fizycznych, namacalnych 

@aleksy32 chciałem wam pomóc poza paczką, jak widziałeś zlecenia nie ja wykonywałem tylko osoby 3cie i byłeś tego świadom. usługi instalacyjne nie były wliczane w to i twoje liczne 'żądane' poprawki.

UWAGA!

Ten temat służy do zostawiania opinii o mej osobie, wszelki wąty itd zapraszam na pw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minutes ago, GoldeneK said:

Lol, widać że się nie znasz

Godna odpowiedź, naprawdę.

Jeśli chodzi o kasę rejestrującą... Ok, racja. Dowiedziałem się czegoś nowego. A co z fakturą, jakąkolwiek umowa? Poza tym zaznaczyłem że nie oceniam jakości usługi, a jedynie podpowiadam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@GoldeneK jakbyś odpisywał na pv to byłoby super. Przed kupnem systemu rang zapytałem czy pomożesz ogarnąć po stronie serwera + www odpowiedziałeś "ta".

image.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 11.02.2019 o 21:30, dudekm napisał:

Godna odpowiedź, naprawdę.

Jeśli chodzi o kasę rejestrującą... Ok, racja. Dowiedziałem się czegoś nowego. A co z fakturą, jakąkolwiek umowa? Poza tym zaznaczyłem że nie oceniam jakości usługi, a jedynie podpowiadam.

nie chciał to nie wystawiałem, jeżeli chodzi o umowę o dzieło i fakturę to nie ma z tym problemu + po co się wypowiadasz w tym temacie jak w żadnym 1% nie tyczy się ciebie? wystawił opinię o mnie ja mu podaję kontrargument a ty dodajesz jakiś bajzels no please 

@aleksy32 tak i wtedy dokonałem instalacji panelu na waszej maszynie, bazie i serwerze. mieliście niepoprawnie skonfigurowany serwer www a ja wyjechałem. + jakbyś dał ciut niżej konwersację albo z mygo albo na steamie to nawet było napisane że mam czekać na jakiegoś gościa który wam coś ogarnie, ja na każdego klienta mam czas przeznaczony osobno a nie. szanuj pracę, szanuj czas.

dodam jeszcze że z właścicielami sieci (cs-4frags.pl i road2skill.eu) instalacja trwała do 2 godzin + konfiguracja + instrukcja i żadnych problemów nie było 😕 

UWAGA!

PROSZĘ O NIE ROBIENIE DALSZEJ KONWERSACJI W TYM TEMACIE, PODKREŚLAM JEST TO TEMAT Z OPINIAMI @aleksy32 WYSTAWIŁ SWOJĄ OPINIĘ I KONIEC TEMATU.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NIE POLECAM nie będę się więcej kłócić bo i tak nic z tego nie ma oprócz widowni.

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi