Zaloguj się, aby obserwować  
T1LT3D

Problem PayPal

Recommended Posts

Otoz od pol roku wyskakuje mi to samo, gdy probuje powiazac rachunek bankowy z paypalem. Podczas dodawania wyskakuje takie coś:

"Niestety system nie może wykonać Twojego żądania. Spróbuj ponownie później."

Dane są w 110% Prawidłowe, więc nie wiem o co chodzi :/ Próbowałem z rożnych przeglądarek, komputerów,  sieci wi-fi / komórkowych i cały czas ten błąd.

Jak ktoś z was ma jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu to niech pisze :)

Dodam , że pisałem do supportu paypal i nic ciekawego sie nie dowiedziałem. Wiadomość od nich w ogóle nic nie wniosła do tego mojego problemu.

Wpisujesz PL67numerkonta?

No tak napisałem,że wszystkie dane są poprawne :D

Spróbuj się skontaktować z Twoim bankiem, być może problem leży po ich stronie.

Zamiast pisać do paypal najlepiej zadzwonić do nich osobiście.Też mialem podobny problem i zadzwoniłem do nich i pomogli.

Pzdr

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez K01043k
      #include <sourcemod> #define HIDE_HUD_RADAR 1<<12 public OnPluginStart() { HookEvent("player_spawn", Player_Spawn); } public Action Player_Spawn(Handle event, const char[] name, bool dB) { new client = GetClientOfUserId(GetEventInt(event, "userid")); if(client == 0) return; CreateTimer(0.0, RemoveRadar, client); } public Action RemoveRadar(Handle timer, any client) { if (GetEntProp(client, Prop_Send, "m_iHideHUD") != HIDE_HUD_RADAR) { SetEntProp(client, Prop_Send, "m_iHideHUD", HIDE_HUD_RADAR); } } Mam problem z tym kodem ... Radar pokazuje się na kilka chwil po pojawieniu się gracza. Nie mam już pomysłów jak zrobić by klient nie widział tego przeskoku (jest na początku ... po czym znika po bardzo krótkiej chwili).
      Pożądany efekt : Stała niewidoczność radaru.
    • Przez Olgierd Świderski
      Potrzebuje pomocy podałem dobrze sciezke plikow do abner res.cfg a i tak nie odtwarza mi piosenki pod koniec rundy dlaczego?

• Przez Jakub Jakubskiw
      Mam problem z shavitem na moim serwerze Deathrun. Terroryści respią się na respie CT. Wie ktoś może jak to naprawić?

A drugi problem jaki mam, to, że jak na serwerze siedzi jedna osoba, i dołącza druga to runda trwa dopóki osoba nie umrze. Jeśli ktoś wiedziałby jak to naprawić, to też chętnie przyjmę taką radę.
    • Przez GULLSON
      Wie ktoś jak poprawić bh w module shop by Zephyrus chodzi mi o dodanie to modułu wartości poprawiające jakość skakania
      Link do sklepu z którego korzystam https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=276677

sv_accelerate 7 sv_airaccelerate 100 sv_staminajumpcost 0  sv_staminalandcost 0 sv_staminamax 0 sv_staminarecoveryrate 0 sv_clamp_unsafe_velocities 0 Kod do modułu znajdziecie tu:

Dodam że bh nie chcę dla wszystkich tylko dla osób które go kupią w !shop