Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

milek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zwracam się do was z prośbą a mianowicie porada co mogę w tym wypadku zrobić dokładnie chodzi mi o to ze posiadam własny serwer bunnyhop z timerem od shavita problem polega na tym ze na każdej mapie po zaczeciu jej istnieje tak zwany restart mapy jakby koniec rozgrzewki dzieje się to po minucie gora dwóch a czasem nawet 5-10 minut przed końcem wszystkie cvary jak i mp-ki są ustawione na 0 ze zakaz wszelkiego rodzaju restartow ale niedawno zauwazylem gdy robilem cos na serwerze ze gdy tylko ja się na nim znajduje lub mniejsza liczba osób problem ten się nie pojawia dopiero jak serwer uzyska wieksza ilość osób np 16 to zaczyna się takie bagno. Mianowicie jedna osoba mówiła ze może to być wina timer shavita i gdzieś ta zapiska może być ukryta ale naprawdę nie widzi mi się sprawdzać paru plików który każdy zawiera okolo 3 tysięcy linijek wiec jezeli ktoś miał z tym doczynienia albo wie jak z tym się uporać proszę napisać w komentarzu a ja napewno mu odpisze czy taka metoda jaka on mi sugeruje juz nie sprawdzalem z gory dziękuje za wasza pomocą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...