Jump to content

Recommended Posts

banner_fb_125.jpg

* serwer musi być zakupiony za minimum 20 wPLN na 30 dni,
drugi serwer będzie miał obniżoną cenę o 50% przez kolejne 7 dni od zakupu pierwszego
*kupując serwer za minimum 20 wPLN korzystasz z drugiej promocji - darmowe 10 wPLN na kolejne zakupy

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By kenoxx
      Witam postawiłem sobie serwer csgo na vps, zainstalowałem sourcemoda oraz metamoda. Przy pierwszym uruchomieniu serwer załadował się poprawnie ale już za kolejnym razem nie mogę wbić na niego w ogóle mi się nie ładuje w grze. By móc włączyć go drugi raz muszę zrestartować całego vps's. Proszę o pomoc!
    • By swierzak
      Witam sprzedam gotowy serwer only awp  na hostingu pukawka opłacony na 29 dni z unikatową paczką więcej info pv lub gg 57730833 co do płatności to wszystko co ma wartość xd 
      cena: dogadamy się 😛 jesli chodzi o gt https://www.gametracker.com/server_info/188.165.21.245:28025/ nie jest rozkręcony chodzi tutaj bardziej o jego zawartość 
    • By naXe
      Witam,
      jestem w trakcie tworzenie dość sporego projektu. Projekt będzie składał się z kilku części (aplikacji), na tę chwilę jest:
      Servers Core - lista serwerów gier (na podobie mojej aplikacji (GS) Server List) z podstronami na np. newsy, które może dodawać dana grupa na forum oraz grupy serwerowe (tylko dla serwerów sourcemod). Na stronie serwera znajdują się informacje o serwerze w tym przekazane dotacje na rzecz tego serwera. Demo: Our Servers - GS Dev
      Server Donations - system dotacji, na tę chwilę obsługiwana tylko bramka PayPal. Podczas przekazywania darowizny należy wybrać Perk (grupę przywilejów) który chcemy otrzymać. Cenę per dzień/miesiąc/rok ustala się w ACP i podczas podawania przekazywanej kwoty automatycznie oblicza czas trwania tego Perku. Po przekazaniu darowizny Perk jest przyznawany automatycznie i również wygasa automatycznie po określonym czasie. Perki mogą dotyczyć serwerów sourcemod jak i forum (przyznawanie grupy na forum). Każdy Perk ma swój opis korzyści, na tę chwilę można ustawić maksymalnie 5 opcji. Cały system dotacji wymaga konta Steam. Na forum może być zainstalowana aplikacja Steam Integration w celu automatycznego wykrywania konta Steam, ale nie jest to wymagane. Jeśli tej aplikacji nie ma to jest możliwość ręcznego podania swojego ID w kilku formach.
      Demo: Donate - GS Dev

To na razie tyle. W planach są jeszcze inne 'rozszerzenia'. Co o tym sądzicie?
    • By Cotuo
      Opis:kupie w miare rozkrecony serwer CS GO, dowolny mod prócz aren
      Cena: do uzgodnienia
      Płatność: do uzgodnienia
      Kontakt: pw na forum, steam https://steamcommunity.com/id/cotuos