Skocz do zawartości
KaMix

SKLEPsms

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie do właścicieli korzystających z sklep-sms oraz tych którzy się przenieśli na SklepCS.pl. Ponieważ mam dylemat czy również się nie przenieść bo na sklep-sms nie ma płatności microsms (zadeklarowali iż niedługo dodadzą), paypal ani psc a na sklepcs jest taka opcja, aczkolwiek na sklepcs.pl są większe prowizje. Także pytanie do was czy opłaca się przenosić na SklepCS? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Zależne jest to od dochodów serwera/ów. Przelicz sobie czy będzie ci się to w ogóle opłacać. 

Jeśli masz więcej niż 1 serwer zawsze jest możliwość utargowania jakiejś zniżki zapewne :D

Edytowane przez GULLSON

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak tylko że patrzę głównie na to że również zwiększą sie dochody bo aktualnie tylko dostaję $ z sms, a jeśli przerzucę się na sklepcs to będą automatyczne platnosci sms,przelew,paypal,psc,skiny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi wystarczają same sms :) Jeśli ktoś chce kupić inną formą kieruje ich do mnie na steam i funkcjonuje to bardzo dobrze. Tylko że ja mam tylko 1 serwer arenkę ale sama się utrzymuje więc jest spk niczego więcej mi nie potrzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście polecam własny projekt sklepu, SMSy i przelewy można bardzo łatwo obsługiwać za pomocą API, które oferują usługodawcy, z PSC da się chyba bez większego problemu uzyskać "współpracę", a ostatnio nawet MicroSMS wprowadziło PSC, niedługo będę zajmował się implementacją tego, także zobaczę jak to wygląda, co do paypala to trzeba mieć już firmę, z niewielkimi umiejętnościami można stworzyć sprawnie działający sklep w ~kilka tygodni, a przy tym maksymalizując zyski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, KaMix napisał:

sklepcs.pl są większe prowizje

Mimo prowizji, każdy kto zaczął korzystać z sklepu jest zadowolony - szybkie i wygodne płatności 24h/dobę zwiększyły w bardzo dużym stopniu sprzedaż VIPów. A prowizje i tak są niższe, niż prowizje, które pobierają operatorzy SMS :)

1 godzinę temu, camerdisco napisał:

Osobiście polecam własny projekt sklepu, SMSy i przelewy można bardzo łatwo obsługiwać za pomocą API, które oferują usługodawcy, z PSC da się chyba bez większego problemu uzyskać "współpracę", a ostatnio nawet MicroSMS wprowadziło PSC, niedługo będę zajmował się implementacją tego, także zobaczę jak to wygląda, co do paypala to trzeba mieć już firmę, z niewielkimi umiejętnościami można stworzyć sprawnie działający sklep w ~kilka tygodni, a przy tym maksymalizując zyski.

PSC samo w sobie nie udostępnia żadnego API, jedynie przez pośredników, typu przelewy24. Paypal można spokojnie zintegrować bez firmy i nie są potrzebne żadne weryfikacje, które zazwyczaj (albo i zawsze) są wymagane przy integracji przelewów i PSC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jezeli Twoj serwer zarabia duzo to prowizja bedzie malo widoczna. Ja przenosilem sie ze SklepSMS na SklepCS i polecam(: bo warto, bardziej przyciaga graczy, gdy maja duzo metod platnosci oprocz sms.

Edytowane przez styllek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, styllek napisał:

Jezeli Twoj serwer zarabia duzo to prowizja bedzie malo widoczna. Ja przenosilem sie ze SklepSMS na SklepCS i polecam(: bo warto, bardziej przyciaga graczy, gdy maja duzo metod platnosci oprocz sms.

Wiele metod płatności ale bardzo okrojone...

PSC -15% + - 30% = -45% = Dostajesz 55%

Przelew -30%                       Dostajesz 70% 

Skiny -10% + -30%? =45%  Dostajesz 55% 

Więc trochę (bardzo) lipa z tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy chce zarobić więc nie jest to nic dziwnego. A co do prowizji zawsze można się dogadać zależy od tego jak się dogadasz i ile serwerów masz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 2.03.2018 o 17:02, KaMix napisał:

PSC -15% + - 30% = -45% = Dostajesz 55%

Większość prowizji idzie nie dla mnie, a dla pośredników. W dodatku, jeśli ktoś nie oferuje takiej metody płatności, to lepiej dostać 55% niż 0. Można też z tego nie korzystać i ręcznie doładowywać walutę w zamian za kod PSC.

Cytat

Przelew -30%                       Dostajesz 70% 

Po rozmowie z Kamixem, dodałem możliwość podpięcia swojego konta MicroSMS, prowizja wtedy to 10%, więc polecam z tego skorzystać. MicroSMS nie wymaga podpisania umowy ani działalności, aby obsługiwać przelewy.

Cytat

Skiny -10% + -30%? =45%  Dostajesz 55% 

Od skinów jest 10%, jeśli chcesz je wypłacić jako skiny. Jeśli chcesz od razu kasę na PayPal, to dostajesz ok. 55%.

51 minut temu, GULLSON napisał:

Każdy chce zarobić więc nie jest to nic dziwnego. A co do prowizji zawsze można się dogadać zależy od tego jak się dogadasz i ile serwerów masz. 

Na chwilę obecną prowizja nie podlega negocjacji. Nie mam w tej chwili nawet możliwości zmienić prowizji tylko dla jednego sklepu, wszyscy są rozliczani tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez nikol
      Witam.
      Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, jak poprawnie dodać usługi na serwer w sklepiesms by seeQ?
      Mam problem z ustawieniem kodu dla microsms(połączyć je)
      Oraz gdy już ustawiam te usługe i myślę że już wszystko jest dobrze, wyskakuje błąd na serwerze [ShopSMS] Brak cennika dla tej uslugi.
      Ktoś by pomógł? Mogę w zamian za pomoc jakiegoś sms'a na pukawce czy gdzieś wysłać do 13zł.
    • Przez nikol
      Witam.
      Mam kilka problemów ze sklepsms i nie wiem za bardzo jak sie z nimi uporać
      Bardzo bym prosil o pomoc, lub napisanie wszystko po kroczku jak to wszystko polaczyc
      A wiec tak..Zakupilem licencje na sklepsms by Seeq, stworzyłem baze danych i wgrałem na strone sklep, pózniej wgrałem pliki na serwer oraz stworzylem baze danych która tak wygląda 
          "shopsms"
      {
          "driver"        "default"
          "host"            "sql.pukawka.pl"
          "database"        "6xxxx_sklepserwer"
          "user"            "xxxxx"
          "pass"            "xxxxxxxx"
          //"timeout"        "0"
          "port"            "3306"
      }

Gdy wpisuje na serwerze !sklepsms nic sie nie dzieje, a w konsoli mam prawe errorów takich jak:

L 05/06/2018 - 14:47:29: [SM] Exception reported: Language phrase "Loaded Players Services" not found L 05/06/2018 - 14:47:29: [SM] Blaming: shopsms.smx L 05/06/2018 - 14:47:29: [SM] Call stack trace: L 05/06/2018 - 14:47:29: [SM] [0] PrintToServer L 05/06/2018 - 14:47:29: [SM] [1] Line 241, include/shopsms/player_service.inc::db_GetPlayersServices L 05/06/2018 - 14:47:29: [SM] Exception reported: Language phrase "Not On Server List" not found L 05/06/2018 - 14:47:29: [SM] Blaming: shopsms.smx L 05/06/2018 - 14:47:29: [SM] Call stack trace: L 05/06/2018 - 14:47:29: [SM] [0] FormatEx L 05/06/2018 - 14:47:29: [SM] [1] Line 28, include/shopsms/error.inc::ShopThrowError L 05/06/2018 - 14:47:29: [SM] [2] Line 50, include/shopsms/server.inc::db_GetServerData L 05/06/2018 - 14:47:29: [sklepdrr.smx] Save error: Duplicate entry '265409612' for key 'PRIMARY' L 05/06/2018 - 14:47:30: [SM] Exception reported: Error occured but plugin did not manage to format error message. Probably you do not have correct translation files. L 05/06/2018 - 14:47:30: [SM] Blaming: shopsms.smx L 05/06/2018 - 14:47:30: [SM] Call stack trace: L 05/06/2018 - 14:47:30: [SM] [0] SetFailState L 05/06/2018 - 14:47:30: [SM] [1] Line 56, include/shopsms/error.inc::ShopThrowSimpleError Forcing client reconnect (3) oraz 

shopsms_service_slotres.smx (Shop SMS: Service: Slot Reservation): Depends on plugin: shopsms.smx shopsms_service_vippro.smx (Shop SMS: Service: VIP PRO): Depends on plugin: shopsms.smx shopsms.smx (Shop SMS): Error occured but plugin did not manage to format error message. Probably you do not have correct translation files. shopsms_service_vip.smx (Shop SMS: Service: VIP): Depends on plugin: shopsms.smx shopsms_service_nickres.smx (Shop SMS: Service: Nick Reservation): Depends on plugin: shopsms.smx a wszystkie pliki są na serwerze Jakaś dobra duszyczka podała by krok po kroczku co trzeba zrobić? xD
    • Przez oeN.
      Niedawno ukończyłem tworzenie sklepu automatycznego na serwery używające AMXX oraz SourceMod. Sklep wyróżnia się głównie tym, że nie potrzebuje żadnych instalacji plików WWW, wszystko jest na stronie i bazie sklepu, wszelkie ustawienia usług itp.
      Konfiguracja usług jest bardzo łatwa, nie wymaga ciągłego przełączania pomiędzy stronami, wszystko jest pod ręką. Sklep działa jak należy, nowe funkcje są regularnie dodawane, w razie czego można się zgłosić z propozycją nowości. Kontakt ze mną jest bardzo łatwy poprzez system Raportów. Każda wiadomość od razu mnie powiadamia, dlatego szybko reaguję na zgłoszenia.
      Licencja sklepu jest bardzo tania w porównaniu do innych sklepów, wszystko jest na całą sieć bez ograniczeń, liczba serwerów i usług nie ma znaczenia.
      Sklep nie pobiera żadnych prowizji! Nie interesuje mnie czy zarobisz 100zł w miesiąc czy 5000zł, wszystko idzie na Twoje konto.
      Jedna z funkcji wartych uwagi to możliwość ustawienia osobnych API do każdej usługi a co za tym idzie - jeden serwer może zarabiać na kilka stron / hostingów!
      Każda nowa sieć ma do dyspozycji 3 dni darmowej licencji jako wersja próbna!

Serdecznie zapraszam do rejestracji i w razie wszelkich pytań zapraszam do kontaktu, tutaj lub poprzez stronę sklepu.

Link: SklepSMS

Lista funkcji sklepu:
      Lekki dla serwera, nie zużywa znaczącej ilości zasobów, działa bardzo dobrze z dużymi modami. Nie wymaga zakładania bazy danych. Nie wymaga zakładania strony WWW. W pełni automatyczne działanie. Banalnie prosty w konfiguracji. Dodawanie cennika usług na jednej stronie bez potrzeby ciągłego przełączania. Licencja na całą sieć. Możliwość dodania partnera do sieci. Możliwość dodania wielu API z jednej strony (np. kilka kont CSSetti). Każda usługa może używać inne API przez co jeden serwer może zarabiać na kilka stron (np. CSSetti + Pukawka). Statystyki zarobków w miesiącu, całym roku, ilość sprzedanych usług. Sklep nie używa RCONa, nie pobiera żadnych danych serwera. Specjalnie stworzony typ usługi Skiny, dzięki którym w bardzo prosty sposób można skonfigurować usługę na sprzedawanie skinów do moda CS:GO w CS 1.6. Zakup usług na flagi z opcją zapisu na Nick/SteamID/IP. Możliwość przedłużenia zakupionych flag przez graczy. Menu admina z opcją dodania usługi dla gracza (w trakcie tworzenia!). Opcja wygenerowania kodu SMS dla sieci (w trakcie tworzenia!).  
      Screeny z panelu: