Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

haooy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z moim serwerem csgo. Od jakiegoś czasu jestem zmuszony do włączenia gotv na swoim serwerze csgo(crashuje podczas gdy gracz próbuje połączyć sie z serwerem). Problem jest w tym, że na paru mapach bot gotv blokuje zmiane ogladanej osoby(oczywiście gracze mogą zmienić lecz nie wiedzą jak, nie działa lewy i prawy przycisk jak normalnie tylko trzeba nacisnąć 1 i dopiero wtedy można przęłączać lewym i prawym pomiędzy graczami) oraz na kilku respi sie na mapie. Czy jest jakaś możliwość na naprawienie tego? Jeśli mogłem coś pominąć to przepraszam, ale od pół roku nie moge sobie z tym poradzić. Dzięki za pomoc i pozdrawiam.

haooy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...