Zaloguj się, aby obserwować  
studiotworcy

Pytanko bardzo ważne, być może nie tylko dla mnie

Recommended Posts

Witajcie !

Mam takie pytanie :)  otóż założyłem serwer w cs go, jednak męczy mnie kwestia vipa, mam go zrobionego, wszystko działa oczywiście dla administracji.

Chciałbym zrobić vipa płatnego, oczywiście nie za jakieś wygórowane kwoty. I chodzi mi o to że chciałbym, aby ktoś kto wpisze w czacie !sklepvip mógł go przez ten sposób zakupić, no że np. wyskoczy mu strona przekierowująca do płatności sms lub płatności przelewem. 

Jednak problem w tym że nie wiem jak to zrobić :) no i oczywiście, aby admin był nadawany automatycznie po płatności, chyba że nie ma takiej możliwości.

Mógłbym prosić o jakieś wskazówki lub rady ? z góry bardzo dziękuję. 

• Confused 1

Sklepcs.pl mega polecam, można podłączyć płatność microsms (przelew i smsy) oraz praktycznie każdy hosting z grami, masz tez szczegółowe instrukcje jak wszystko zrobić ;-)

Dzięki ci bardzo ogarnę sobie wszystko :) a można stamtąd wypłacać pieniądze na konto bankowe ?

20 minut temu, studiotworcy napisał:

Dzięki ci bardzo ogarnę sobie wszystko :) a można stamtąd wypłacać pieniądze na konto bankowe ?

Tak, można, na paypala również

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Yerris
      Cześć mam prośbę, o stworzenie plugina na VIP'a
      Chciałbym żeby VIP posiadał:
      Tag [VIP]  Kolorowy nick  Status VIP na liście graczy  Darmowa kamizelka/Hełm  Darmowe kombinerki dla CT Darmowe granaty: Smoke/Flash/HE/Decoy/Molotov/Incendiary/Taktyczny/Apkeczka Dodatkowe pieniądze przy starcie rundy.  Dodatkowe pieniądze za podłożenie/rozbrojenie bomby Rezerwacja Slota
    • Przez GULLSON
      Witajcie przychodzę do was z zapytaniem, ponieważ mam problem z rezerwacją slotów dla vipów. Nie działa on osobą wchodzącym przez konsolę
      Moje ustawienia
      sourcemod.cfg
      Rezerwacja slota sv_visiblemaxplayers 24 sm_reserve_type 1 sm_reserved_slots 1 sm_hide_slots 1 hreserved_slots
      // Version of [HANSE] Reserved Slots // - // Default: "2.0" hreserved_slots "2.0" // protect admins from beeing dropped from server by reserved slot access (0: no protection, 1: except spec mode, 2: full protection) // - // Default: "1" sm_hreserved_admin_protection "1" // authenticate admins by clan tag specified by sm_hreserved_auth_tag; 0: off, 1:on // - // Default: "0" sm_hreserved_auth_by_tag "0" // authentication clan tag // - // Default: "" sm_hreserved_auth_tag "" // kick bots/fake clients (e.g. SourceTV)? (0: kick, 1: do not kick) // - // Default: "0" sm_hreserved_bot_protection "0" // method for dropping players to free a reserved slot (0: no players are dropped from server, 1: kick, 2: offer to be redirected to the server specified in sm_hreserved_redirect_target) // - // Default: "1" sm_hreserved_drop_method "1" // select how players are chosen to be dropped from server when there are multiple targets with the same priority. (0: highest ping, 1: shortest connection time, 2: random) // - // Default: "0" sm_hreserved_drop_select "0" // value to be subtracted from the immunity level of spectators. The value 0 will make spectators to be treated like players in the game // - // Default: "1" sm_hreserved_immunity_decrement "1" // alternate server a client is offered to be redirected to, if sm_hreserved_drop_method is set to value 2 // - // Default: "" sm_hreserved_redirect_target "" // time to show the redirection offer dialog // - // Default: "12" sm_hreserved_redirect_timer "12" // number of reserved slots (do not specify or set to -1 to automatically use hidden slots as reserved) // - // Default: "-1" sm_hreserved_slots_amount "-1" // disable/enable reserved slots // - // Default: "1" sm_hreserved_slots_enable "1" // use sourcemod immunity level to find a player to be dropped (0: do not use immunity , 1: use immunity level) // - // Default: "1" sm_hreserved_use_immunity "1" Mam na serwerze ponad 20 vipów w tym samym czasie wchodzi czasami i 3-4 vipów jak  to ustawić by zawsze dla nich było miejsce ?
    • Przez Darkin
      Cześć użyłem generatora vipa z pewnej stronki, po wrzuceniu jednak nie czyta mi tego pluginu. Wrzucam sp i smx, resetuje serva i nie ma tego pluginu, sm plugins go nie widzi i brak jakiś errorów w logach czy czegokolwiek. Wrzucam wam kod. 

Plugin powinien zawierać:
      - 200$ za zabójstwo
      - zestaw do rozbrajania 
      - kevlar i hełm poza rundami pistol
      - granaty co runde (2xFlash, 1xSmoke)
      - podwójny skok

• Przez n.o.x
      Czym jest AShop?

AShop jest sklepem automatycznym, pozwalającym na sprzedaż usług na serwerach wykorzystujących rozszerzenie Sourcemod.
      Sklep jest rozbudowany w wysokim stopniu, pozwala na kupienie usługi bezpośrednio na serwerze (sms/psc), korzystając z interfejsu użytkownika.
      Przy tworzeniu sklepu dbałem o komfort jego użytkowania, poziom zabezpieczeń jak i stworzyłem dosyć obszerne API dla developerów, którzy chcieli by powiązać pracę sklepu z innymi funkcjami serwera.
      Panel Administracyjny zawiera wszelkie potrzebne opcje, jestem pewien, że wystarczające na administrowanie oraz monitorowanie postępów dochodowych serwera jak i całej sieci serwerów.

Metody płatności
      Aktualne metody płatności obsługiwane przez sklep to:
      1Shot1Kill Pukawka Hostplay CSSetti Przelewy24 Przelewy24 (PSC)  
      Z implementacją nowych metod płatności nie będzie problemu, jestem otwarty również na propozycje dotyczące sklepu.

Monitorowanie postępów dochodowych

W sklepie dostępne są statystyki typu:
      Przychód miesięczny Przychód ogólny Zakupione usługi (miesiąc) Zakupione usługi (ogółem) Wysłane sms Użytkownicy Wykres warstwowy dochodów z danego miesiąca Statystyki sprzedaży miesięcznej - Progressbary pierścieniowe przedstawiają postęp w osiąganiu celów (przychód, sprzedane usługi oraz wysłane sms), których wartości można zmienić w ustawieniach Statystyki na tle poprzedniego miesiąca - To samo co wyżej, z tym, że progressbary lniowe Wykres kołowy najczęściej kupowanych usług Wykres kołowy przedstawiający serwery wg. największego zbytu Każda statystyka może być przedstawiona wg. Wybranego serwera lub ogólnie  

Możliwości sklepu

Ustawienia & Metody płatności
      Możliwość personalizacji sklepu poprzez dynamiczne ustawienia Możliwość dodawania wielu tych samych metod płatności (np. W sytuacji, kiedy właściciel serwera nr.1 posiada taką samą metodę płatności jak właściciel serwera nr.2)  
      Usługi
      Możliwość ustawienia innego opisu usługi (server site/website) Możliwość ustawienia własnego sufixu usługi (dni/fajki/monety itd..) Trzy typy usług: Flagi Zapytanie mysql - Pozwalające np. zakup VIP'a na forum. Inne (Bazujące na API) - Opcja dla developerów, pozwala na tworzenie własnych usług, przy których kupnie oraz bycie jest wykonywana akcja określona zamysłem developera (np. Sprzedaż waluty serwerowej) Możliwość ustawienia kolejności wyświetlania usług  
      Usługi użytkowników
      Możliwość dodawania użytkownikowi tej samej usługi na wielu serwerach jednocześnie Progressbar wyświetlający status graficzny usługi użytkownika  
      Cennik
      Cena usługi może być inna na każdym serwerze Taryfy są dodawane przez użytkownika, tak więc każda nieprawidłowość ze strony hostingu, oferującego swoje API może być poprawiona.  
      Użytkownicy
      Możliwość dodawania użytkowników bezpośrednio przez panel Możliwość edytowania danych oraz stanu potrfela użytkownika Wszystkie hasła są ukryte, administrator nie ma w nie wglądu, może je jedynie zmienić. Edytując swój profil lub profil innego administratora wymagane jest wpisanie hasła Użytkownika można przypisać do grupy (W następnej aktualizacji sklepu dodane zostaną usługi dla określonych grup) Uprawnienia użytkownika są zależne od grupy, w której się znajduje  
      Logi Administracyjne
      Kupione usługi Płatności SMS Płatności PaySafeCard Płatności Portfelem Działania Administracyjne  
      Inne
      Rejestracja odbywa się poprzez serwer (wszystko szyfrowane) aby uniknąć problemu powiązania z kontem steam, oraz z racji interfejsu użytkownika od strony serwera, Każdy użytkownik posiada wirtualny portfel, który można doładować poprzez serwer lub stronę, Gotowe przykłady implementacji API dla developerów, Powiadomienia o błędach w konfiguracji sklepu/problemów ze sklepem wywołanych błędami API Opisane kody błędów, zwracane użytkownikom i Administratorom  
      Prezentacja sklepu

Demo PA:  Jutro Demo Website: Jutro Screeny: Jutro  
      Kontakt & informacje dodatkowe

Kontakt poprzez:
      Steam - https://steamcommunity.com/id/noxuuu PW http://noxsp.pl GG: 51083770  
      Cena: Do negocjacji
      Płatność: PayPal/Przelew

Pozderki, n.o.x.
    • Przez Piotr Kassin
      Sprzedam 100 zł na Liveserwer.pl ponieważ nie mam juz tam serwera a zostały środki na koncie ! Promocja 100 zł za 60zł !
      Jezeli jestes zainteresowany to moge wystawić aukcje czy cos  podam numer konta. napewno sie dogadamy !

Kontakt priv lub gg: 8560639

Przyjmuje przelewy z banku WBK lub Mbank poniewaz przelew bedzie odrazu na moim koncie !